Forumdan Resimler

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Valla bak birkac gün yoktun galiba kimse yazmadi bende yazmadim. :F
Öyle oldu. Bu sabah bi uğrayayım dedim 4-5 konu açtım galiba :F
Konu acmayı bıraksam durulacamda. 1 tane açınca, dur şunuda açayım, bunuda açayım diyorum :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
:A

Screenshot_2018-08-10-21-21-32.png

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Seni çılgın sağlam dönmüşsün. :A Ben daha dönemedim Pazar gününden sonra sahalarda olurum. :A
Ben dün döndüm gibi olmuştum ama bugün daha yeni girebildim :A
Bizde okullar açıldı, her nekadar şuan işe başlamasamda toplantılar ve kağıt işleri tam gaz başladı.
Yarında meşgulum ilk saatlerde :D
Gurbette bayramlar bir başka :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ben dün döndüm gibi olmuştum ama bugün daha yeni girebildim :A
Bizde okullar açıldı, her nekadar şuan işe başlamasamda toplantılar ve kağıt işleri tam gaz başladı.
Yarında meşgulum ilk saatlerde :D
Gurbette bayramlar bir başka :A
Anladım senin yoğunluğun kaynağı ordanmış demek ki. :A Baksana köydeyken fazla konuşamadık, o malum mevzu vardı arada kaynadı. :A Tabi hala vakit var bilemiyorum nolur. :A

Evet gurbette zevkli oluyor bayramlar. Biz 3 yıldır Kurban'da köye geliyoruz daha bir tatlı oluyor. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Anladım senin yoğunluğun kaynağı ordanmış demek ki. :A Baksana köydeyken fazla konuşamadık, o malum mevzu vardı arada kaynadı. :A Tabi hala vakit var bilemiyorum nolur. :A

Evet gurbette zevkli oluyor bayramlar. Biz 3 yıldır Kurban'da köye geliyoruz daha bir tatlı oluyor. :A
Yok aslında başka sebepler vardı. Ben forumu bırak, telefonumu elime almadım pek.
O mevzu konusu kapanmamışmıydı? :A

En fazla 1-2 gün daha yoğun geçer benim için ama sonra özgürüm bir süre :A Gerçi bu aralar yalnız olacağım için erken uyuma derdim yok ve geceleri takılırım buralara :A

Sen paketim yenileneccek dedin, bende paketini tüketmemek adına selam kelam yazmadım sana :F
Gerçi yarın bayram nedeniyle hal hatır sorardık elbet :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yok aslında başka sebepler vardı. Ben forumu bırak, telefonumu elime almadım pek.
O mevzu konusu kapanmamışmıydı? :A
En fazla 1-2 gün daha yoğun geçer benim için ama sonra özgürüm bir süre :A Gerçi bu aralar yalnız olacağım için erken uyuma derdim yok ve geceleri takılırım buralara :A

Sen paketim yenileneccek dedin, bende paketini tüketmemek adına selam kelam yazmadım sana :F
Gerçi yarın bayram nedeniyle hal hatır sorardık elbet :A
Bilmem kapanıp kapanmadığı hakkında net bir kelam ettiğimizi hatırlamıyorum. :A

Ben de İstanbul'da 2 hafta tek kalacağım sonum ne olacak hiç bilmiyorum. Ailem benden sonra dönecek köyden. :A

Paketim yenilendi bitti üstüne ek paket bile aldım hahaahha. :A Ve o aldığım ek paket de bitmek üzere. :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bilmem kapanıp kapanmadığı hakkında net bir kelam ettiğimizi hatırlamıyorum. :A

Ben de İstanbul'da 2 hafta tek kalacağım sonum ne olacak hiç bilmiyorum. Ailem benden sonra dönecek köyden. :A

Paketim yenilendi bitti üstüne ek paket bile aldım hahaahha. :A Ve o aldığım ek paket de bitmek üzere. :A :A
Neyse, zamana bırakıyorum o meseleyi :A

Ben paketin bitmesin diye yazmayayım, sen git paket üstüne paket al :A:A

Nezamam dönecen İstanbul'a?
Bende 2 hafta yalnızım ama benimki başladı bile :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Neyse, zamana bırakıyorum o meseleyi :A

Ben paketin bitmesin diye yazmayayım, sen git paket üstüne paket al :A:A

Nezamam dönecen İstanbul'a?
Bende 2 hafta yalnızım ama benimki başladı bile :A
Kısmet neler olacağını birlikte göreceğiz artık. :A

Ben internetsiz yapabilir miyim sence Zey. 2000 yılından beri internetim var benim. :A Tabi ki ek paket alacaktım yoksa mahvolurdum. :A

Bu Pazar dönüyorum inşallah bir sorun olmazsa. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kısmet neler olacağını birlikte göreceğiz artık. :A

Ben internetsiz yapabilir miyim sence Zey. 2000 yılından beri internetim var benim. :A Tabi ki ek paket alacaktım yoksa mahvolurdum. :A

Bu Pazar dönüyorum inşallah bir sorun olmazsa. :A
Ha sen ondan pazar demiştin. Birlikte ortak 1 haftamız var ozaman :A goy goyun alasını yapalım bir gün :A

Ben geçen sene 4GB almıştım. İdareli kullanmıştım yetmişti 1 ay :A:A arada sağolsun Turkcell belleş GB yolluyordu tabi :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ha sen ondan pazar demiştin. Birlikte ortak 1 haftamız var ozaman :A goy goyun alasını yapalım bir gün :A

Ben geçen sene 4GB almıştım. İdareli kullanmıştım yetmişti 1 ay :A:A arada sağolsun Turkcell belleş GB yolluyordu tabi :A
Yaparız yaparız acımayız asla. :A

Benim normal aylık paketim 5 GB. Yenilenmeden önce 3 GB yedim. 5GB bitti üstüne 1 GB aldım o da bitti. Yani toplam 9 GB yemiş olacağım 20 günde. :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yaparız yaparız acımayız asla. :A

Benim normal aylık paketim 5 GB. Yenilenmeden önce 3 GB yedim. 5GB bitti üstüne 1 GB aldım o da bitti. Yani toplam 9 GB yemiş olacağım 20 günde. :A :A
Yok artık :F
Aa Türkiye'de internet çabuk tükeniyor tezimi doğruluyor bu. Ben gerçi bizzat şahit oldum. Türkiye'de 1 ayda kullandığım GB, İsveç'te yarısı bile gitmiyor. Üstellik burda YouTube'den şarkı dinliyorum yollarda.
Türkiye'de 3 saniye aç mesaj varmi diye, kapat anında gidiyor internetin,ama burda yok öyle :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yok artık :F
Aa Türkiye'de internet çabuk tükeniyor tezimi doğruluyor bu. Ben gerçi bizzat şahit oldum. Türkiye'de 1 ayda kullandığım GB, İsveç'te yarısı bile gitmiyor. Üstellik burda YouTube'den şarkı dinliyorum yollarda.
Türkiye'de 3 saniye aç mesaj varmi diye, kapat anında gidiyor internetin,ama burda yok öyle :F
Aaah aaah ne dertliyim bu sene bir bilsen. :A İlk defa bu kadar internet harcadım ve bu sene 1 ay kalmadım bile. Hala şaşkınım nasıl bu kadar gittiğine. :A Canımı çektirdin keşke bizim de öyle olsaydı. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aaah aaah ne dertliyim bu sene bir bilsen. :A İlk defa bu kadar internet harcadım ve bu sene 1 ay kalmadım bile. Hala şaşkınım nasıl bu kadar gittiğine. :A Canımı çektirdin keşke bizim de öyle olsaydı. :A
Canını çektirecek bir sürü enteresan şeyler var burda :A
Mesela yolda yürüyorum bi bakıyorum belleş wifi'ye bağlanıyorum :A
Her mahallede okul/kütüphane/ kreş veya sağlık ocağı oluyor ve bunlar hepsi aynı sistemden bağlanıyor (hastane sağlık vs. başka hat) benim telde otomatikmen bağlanıyor. acil yolda internetim bitse, yaklaşsam bir yere anında bağlanıyor :A
Gerçi bizim telefon abonelliği nedense ayda gelen 2 GByi hiç bir ek ücret almadan 10 GB yaptığından beri ben yarısını bile tüketmiyorum ayda :F yani zenginim ama TR'de fakirleşiyoz :F

Türkiye'de internet gitmesin diye video izlemiyorum ve wifi'li evlere gidince yeni şarkıları ses kaydı yapıyordum evde dinleyeyim diye:F Yokluğun gözü kör olsun be!

Edit: amma yazmişsım be:A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Canını çektirecek bir sürü enteresan şeyler var burda :A
Mesela yolda yürüyorum bi bakıyorum belleş wifi'ye bağlanıyorum :A
Her mahallede okul/kütüphane/ kreş veya sağlık ocağı oluyor ve bunlar hepsi aynı sistemden bağlanıyor (hastane sağlık vs. başka hat) benim telde otomatikmen bağlanıyor. acil yolda internetim bitse, yaklaşsam bir yere anında bağlanıyor :A
Gerçi bizim telefon abonelliği nedense ayda gelen 2 GByi hiç bir ek ücret almadan 10 GB yaptığından beri ben yarısını bile tüketmiyorum ayda :F yani zenginim ama TR'de fakirleşiyoz :F

Türkiye'de gitmeian diye video izlemiyorum ve wifi'li evlere gidince yeni şarkıları ses kaydı yapıyordum evde dinleyeyim diye: F Yokluğun gözü kör olsun be!

Edit: amma yazmişsım be:A
İlgiyle ve merakla okudum ve sistem gerçekten muazzammış. Beleş internet olan her uygulamaya hastayız bee. :A

Seni de bize benzetmiş bu Türkiye interneti. Yokluğa düşmemek için yaptıklarını okudum ve üzülmekten kendimi alamadım...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlgiyle ve merakla okudum ve sistem gerçekten muazzammış. Beleş internet olan her uygulamaya hastayız bee. :A

Seni de bize benzetmiş bu Türkiye interneti. Yokluğa düşmemek için yaptıklarını okudum ve üzülmekten kendimi alamadım...
Hahhahaha :F
Yufka yürekli. Üzülmüş bana :A:A

Ben sana bir gün size göre ilginç bir şey anlatacam. aslında komik değil bana göre ama @gözlemci bir güzel güldü :T: (H.....:A)
Sanada anlatırım sen dönünce. Sende gül bana:F