TVen Gelinim Forumda 5.Bölüm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gelinimsin diye bozmak istemiyorum ama devamlı aynı seti yazıyorsun artık tutamadım. 5 bölüm oynandı 5 kere düşünce sorulmadı 3 kere soruldu.5'de 5 değil 3'de 3:A
5.Bölüme nasıl geldik ozaman :F Aaa neyse Atacan Ürek iyisini bilir :A :A :A @mrt-06

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully üzdün ama neyse ya, umarım fotoğraflı soruyu doğru tahmin etmişsindir. Puanlar birbirine çok yakın, elenirsek de artık yapacak bir şey yok sağlık olsun. :X
Valla dediğim gibi kusuruma bakma Esracım, risk aldım ama olmadı :( @dreamy tuzağa düşürdü beni..

@mrt-06 kardeşim bu arada bi hata yakaladım :eek: Ben @xBUGRAx e 1 puan verdim ama 3 diye girmişsin, bu yüzden onlarla puanlarımızın eşitlenmesi gerekiyor :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Valla dediğim gibi kusuruma bakma Esracım, risk aldım ama olmadı :( @dreamy tuzağa düşürdü beni..

@mrt-06 kardeşim bu arada bi hata yakaladım :eek: Ben @xBUGRAx e 1 puan verdim ama 3 diye girmişsin, bu yüzden onlarla puanlarımızın eşitlenmesi gerekiyor :A

:eek:

BriefBlankGharial-size_restricted.gif

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Yok canım benim hiç önemli değil ama sana olan sevgimi, şevkatimi hissedememen üzdü. :T: Yoksa programdan elenmek vs. umrumda değil. :X

Ooo iyi bari en azından fotoğrafa kaldı ikimizinde işi. :A:F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yok canım benim hiç önemli değil ama sana olan sevgimi, şevkatimi hissedememen üzdü. :T: Yoksa programdan elenmek vs. umrumda değil. :X

Ooo iyi bari en azından fotoğrafa kaldı ikimizinde işi. :A:F
Esracım çok haklısın ama dediğim gibi dreamy'nin tuzağına düştüm, saflığıma geldi.. Sorgu odasında demiş burçlarla ilgilenmiyorum, burada o cevabı vermiş :A Onu yeterince tanıyamamışım asıl, yarışmanın piriymiş de entrika çevirmiş meğersem :A O burç cevabı olmasa eminim bilirdim :bhr: Sevgin ve şefkatin için çok teşekkür ederim bu arada canım gelinim :love1: :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Esracım çok haklısın ama dediğim gibi dreamy'nin tuzağına düştüm, saflığıma geldi.. Sorgu odasında demiş burçlarla ilgilenmiyorum, burada o cevabı vermiş :A Onu yeterince tanıyamamışım asıl, yarışmanın piriymiş de entrika çevirmiş meğersem :A O burç cevabı olmasa eminim bilirdim :bhr: Sevgin ve şefkatin için çok teşekkür ederim bu arada canım gelinim :love1: :F
@dreamy işte Melek için söylemiş, o çok ilgileniyor ya burçlarla. Hemen anlasın diye o şekilde yazmış. :A:F

Neyse artık elenmezsek bundan sonra fire vermek yok canım sana güveniyorum. :mouth:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@dreamy işte Melek için söylemiş, o çok ilgileniyor ya burçlarla. Hemen anlasın diye o şekilde yazmış. :A:F

Neyse artık elenmezsek bundan sonra fire vermek yok canım sana güveniyorum. :mouth:
Ya ne bileyim işte, bazen insanın beyni durur, şansı yaver gitmez ya o hesap olmuş benimki de :D

Saol canım da, bence güme gittik gibi, ben o kafayla diğerinde de patlamışımdır. :D Bakacaz artık duruma, yoksa sağlık olsun diyecez. :bhr: :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,759
Puanı
710
Aa ben kim entrika çevirmek kim :A @dizikolik doğru tahmin etmiş. :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,308
Puanı
1,060
Çok güzel olmuş emeğine sağlık okurken çok eğleniyorum en sevdiğim gelin kaynana da @vadikızı @dreamy

:praying::DYusuf kardeşim çok teşekkür ederim bende çok eğleniyorum @mrt-06 paşam iyiki başlatmış yarışmayı:Dbu arada ilk isminle değil ikinci isminle hitap edeceğim ağır bir isim o çünkü hitap edemem Yusufcum:D