eTV Bu Forum Benim - 3. Bölüm | denizz19 vs MayısKralı | Yeni Bölüm

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Emeğine sağlık @Aserat :D

@MayısKralı @denizz19 size de tebrikler arkadaşlar. :D
Teşekkürler. :D
@denizz19 Askerliğide bahane edemezsin forumdan ayrılmamıştın çünkü :A @MayısKralı Sürekli uzun aralar veren biri hatta yeni geldi ama nerdeyse benim rekoruma yetişiyormuş full yapmamasına sevindim :A :A :A

Aaa ilk yıllarımızda o Tubadan dolayı az ceza yemedik @xemrexxx ile :A :A :A Son Peygamber lakabı takmıştım :A :A :A @mrt-06 @Aserat
Ah o günler.. :A Şimdi o Tubacı arkadaşların esamesi okunmuyor. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Öyle bir söz söylemişim ki kimse bilememiş. :A Ama söylediğimin sonuna kadar arkasındayım bu dünyadan insanlardan, bi halt olmaz. :A Yarışmaya gelince @denizz19 pek iyi sonuç alamamış. :A @MayısKralı ise baya başarılı gitmiş tebrikler. Senin de eline sağlık @Aserat. Bu arada yarışmada beni şıklarda kullanıyorsun dikkatimi çekiyor, doğru adrestesin. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Öyle bir söz söylemişim ki kimse bilememiş. :A Ama söylediğimin sonuna kadar arkasındayım bu dünyadan insanlardan, bi halt olmaz. :A Yarışmaya gelince @denizz19 pek iyi sonuç alamamış. :A @MayısKralı ise baya başarılı gitmiş tebrikler. Senin de eline sağlık @Aserat. Bu arada yarışmada beni şıklarda kullanıyorsun dikkatimi çekiyor, doğru adrestesin. :A
Arslan Bey kaçmış içine :A @Aserat kendişiyle ilgili sorduğun soruyu 3 gün önce görüştüğümüzde söyledim kural ihlali mi :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Arslan Bey kaçmış içine :A @Aserat kendişiyle ilgili sorduğun soruyu 3 gün önce görüştüğümüzde söyledim kural ihlali mi :A
Ne kural ihlali ya saçmaladın iyice. MEnes ve Arslan Bey aynı kafada dedin, ben de aynı kafada olmaları bir şey değiştirmeyecek dedim. Kazanamadın diye çamur atma bana. :A
Zaten o tür mesaj sorularında şıklara koyduğum 4-5 isim var onlardan biri de sensin. Daha çok olursun yani. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ne kural ihlali ya saçmaladın iyice. MEnes ve Arslan Bey aynı kafada dedin, ben de aynı kafada olmaları bir şey değiştirmeyecek dedim. Kazanamadın diye çamur atma bana. :A

Zaten o tür mesaj sorularında şıklara koyduğum 4-5 isim var onlardan biri de sensin. Daha çok olursun yani. :A
Yok Menesle mangal yaptıkta orada söyledim :A Beni diskalifiye edecek misin :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Evet o soru tipini görünce direk anlıyorum zaten. :A Bekliyoruz gelecekteki soruları da o zaman. :A