"Fantastik Dörtlü" TV'de İlk Kez ATV'de!

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bakın şimdi milletin ağzına laf verdiniz, bu dörtlü niye grup kurmuş, ne konuşuyorlar gıybeti yapacaklar :A

@Çiğdem- çok dedikoducu hemen grup kurmak istedi. @mrt-06 'da üzerine atladı ben gönülsüz giriyorum zaten güvenmediğim kişiler var içerde çok rahat konuşamam :A
Anam kim ne desin şu dört isimden ne kötülük çıkar melek gibi insanlarız. Grupta Cuma mesajları paylaşırız, dini menkıbeler paylaşıp hoşbeş ederiz. :A @Çiğdem-

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şaka yapıyorum aşkuşum :A Yen itirafını bekliyorum.

“Yiğit co adminliğe iyice kök saldı, darksaal gibi profil yaparsa tam oldu diyeceğim :)

Aramızdan bir yılan hemen anladı benim yaptığımı. O yılana sor kim kime ne itiraf yaptı hemen anlıyor bi ara yönettiği için :A
Sen bizde köksal canısı:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Anam kim ne desin şu dört isimden ne kötülük çıkar melek gibi insanlarız. Grupta Cuma mesajları paylaşırız, dini menkıbeler paylaşıp hoşbeş ederiz. :A @Çiğdem-
Sen de mi:( Sana ne yaptım laa. Yaptığım itirafı bile söylüyorum.:A
Ben diğer ismi lazım değili kast etmiştim :A
Şaka yapıyorum aşkuşum :A Yen itirafını bekliyorum.

“Yiğit co adminliğe iyice kök saldı, darksaal gibi profil yaparsa tam oldu diyeceğim :)
4 Değil ayoll rahmetlide var 5 :A Yarın açacam hazırlıklı olun yeni alaca 5 liyi :A :A :A

Ayrıca onu diyecekler o grup dönemlerinde forumun karnında bile yoktular 2014-2015 dönemleri @Yiğitt :A :A :A

Alaca 5 dönüyor sıra güümüş sörfcüde :Z:Z:Z

hizli-seyret-5757-fantastik-dortlu-gumus-sorfcunun-yukselisi-izle-hd-tek-parca.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
4 Değil ayoll rahmetlide var 5 :A Yarın açacam hazırlıklı olun yeni alaca 5 liyi :A :A :A

Ayrıca onu diyecekler o grup dönemlerinde forumun karnında bile yoktular 2014-2015 dönemleri @Yiğitt :A :A :A

Alaca 5 dönüyor sıra güümüş sörfcüde :Z:Z:Z

hizli-seyret-5757-fantastik-dortlu-gumus-sorfcunun-yukselisi-izle-hd-tek-parca.jpg

@Yiğitt 'e haddini bildirdin aferin:A
Ben MS'de oy toplamak için kurmadım mi bunlar niye yalan söylüyor. Bu ikisi MS'de yarışmada için gruba almamıştım sonra grup MS dışıma çıkınca aldık:A
Hatta yiğit'i düşman yapmıştık:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Yiğitt 'e haddini bildirdin aferin:A
Ben MS'de oy toplamak için kurmadım mi bunlar niye yalan söylüyor. Bu ikisi MS'de yarışmada için gruba almamıştım sonra grup MS dışıma çıkınca aldık:A
Hatta yiğit'i düşman yapmıştık:A
Cengo döneminde Kaan ile beni almıstın sonra @mrt-06 @Yiğitt gelmişti :A Biz foruma ilk geldimiz gün neysek hala öyleyiz hiçbirşeyi yeni yapmıyoruz şükür hiç değişmedik :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Cengo döneminde Kaan ile beni almıstın sonra @mrt-06 @Yiğitt gelmişti :A Biz foruma ilk geldimiz gün neysek hala öyleyiz hiçbirşeyi yeni yapmıyoruz şükür hiç değişmedik :A :A :A

Kenafir gözlüler var ama bu sefer. İşimiz daha zor :A
Kenafir 2 göze karşı ben destek 5. İsteyebilirim bilgin olsun:A FF işlemlerinde ki arkadaşım mesela gelip bana destek olabilir :A