CW Supernatural 1 - 8. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yine de özetteki 5 saniyelik kısmı hatırlamak bravo yani. :A

Evet Glory Mary. :F Film gibi bölümdü. :A
Hhaha Aaa türkiyede Eski vadi Yabancıda Supernatural nerdeyse ezbere bilirim :A Yanılmıyorsam 3.sezondan görüntüleri her video öncesi veriyorlardı , sezon finalinde de sezondan özet veriyorlar şu şarkı eşliğinde bu da diziyle özleşmiş efsane bir şarkı :Z

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hhaha Aaa türkiyede Eski vadi Yabancıda Supernatural nerdeyse ezbere bilirim :A Yanılmıyorsam 3.sezondan görüntüleri her video öncesi veriyorlardı , sezon finalinde de sezondan özet veriyorlar şu şarkı eşliğinde bu da diziyle özleşmiş efsane bir şarkı :Z
Ama cidden özette çok başarılılar bak 1 yıldır izlemiyorum her şeyi özette anlattılar hemen olaya hakim oldum. :F

Yarın bakayım ablacım şimdi herkes yatıyor. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ama cidden özette çok başarılılar bak 1 yıldır izlemiyorum her şeyi özette anlattılar hemen olaya hakim oldum. :F

Yarın bakayım ablacım şimdi herkes yatıyor. :A
Kulaklığın yokmu cnm ben evin içinde de kulaklık kullanırım tek ben duyacam :A Yarın dinle gerçi sezon finallerinde dinleyeceksin diziye bukadar yakışan şarkı görmedim :A

Özette başarılar yanı bölüme geçmeden önce o bölümle alakalı olan bölümlerden hemen bir önemli anları veriyorlar pat diye girmiyorlar bölüme :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Kulaklığın yokmu cnm ben evin içinde de kulaklık kullanırım tek ben duyacam :A Yarın dinle gerçi sezon finallerinde dinleyeceksin diziye bukadar yakışan şarkı görmedim :A

Özette başarılar yanı bölüme geçmeden önce o bölümle alakalı olan bölümlerden hemen bir önemli anları veriyorlar pat diye girmiyorlar bölüme :A :A :A
Kulaklığım yan odadaydı. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
4x10

Yine güzel bölümdü kızıl saçlı kız aslında melekmiş gökten düşüp insan olmuş, Dean ile ateşli bir sevişme de oldu giderayak. Güzeldi arabada. :A Sonu tuhaf bitti özünü içince ışık oldu o kötü adamı alıp götürdü kendi de gitti. Yazık Dean abisini seçti aşkını satıp, ne kardeş ama. :/

Birde Dean çok acılar çekmiş cehennemde. Şu Tanrı denilen adam o kadar da güçlü değil herhalde kel adam alt etti ama kız gökyüzüne gönderdi. :F

@Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4x10

Yine güzel bölümdü kızıl saçlı kız aslında melekmiş gökten düşüp insan olmuş, Dean ile ateşli bir sevişme de oldu giderayak. Güzeldi arabada. :A Sonu tuhaf bitti özünü içince ışık oldu o kötü adamı alıp götürdü kendi de gitti. Yazık Dean abisini seçti aşkını satıp, ne kardeş ama. :/

Birde Dean çok acılar çekmiş cehennemde. Şu Tanrı denilen adam o kadar da güçlü değil herhalde kel adam alt etti ama kız gökyüzüne gönderdi. :F

@Çiğdem-
Aaaa güzel süpriz oldu ayoll :Z:Z:Z

Cehennem de yaşadıkları gösterilmedi ama evet orada çok şey yaşamış samın abisi dean cnm ama sam daha yaslı duruyor :F

Castieli diyorsun sanırım :A :A :A
castiel_wings.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet bu adam tanrı değil miydi. :A
Aaa yok cnm o tanrı tarafından gönderilen melek deanı cehennemden çıkardı onlara yardımcı oluyor :A :A :A

Normalde dizide pek kız bile olmaz ama bu sezonlarda melekelrle şeytanlarla kimi bulursalar yatıp kalkıyorlar normal insan yok :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aaa yok cnm o tanrı tarafından gönderilen melek deanı cehennemden çıkardı onlara yardımcı oluyor :A :A :A

Normalde dizide pek kız bile olmaz ama bu sezonlarda melekelrle şeytanlarla kimi bulursalar yatıp kalkıyorlar normal insan yok :A :A :A
Haaaa doğru ya öyleydi peki tanrıyı görecek miyiz. Bu bölüm ipucu verdiler sadece 4 melek tanrıyı görmüş. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haaaa doğru ya öyleydi peki tanrıyı görecek miyiz. Bu bölüm ipucu verdiler sadece 4 melek tanrıyı görmüş. :A
Aaa onu diyemem görüp görmüceni spoi olmasın cnm :A

4 Baş melek var evet tanrı babaları oluyor bu sezondan başlıyorlar o konuyu işlemeye ama tam ana konu olarak 5.sezonda işlenecek bu sezon ön hazırlık gibi :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aaa onu diyemem görüp görmüceni spoi olmasın cnm :A

4 Baş melek var evet tanrı babaları oluyor bu sezondan başlıyorlar o konuyu işlemeye ama tam ana konu olarak 5.sezonda işlenecek bu sezon ön hazırlık gibi :A
Dizi Harry Potter gibi ya çok güzel. İyi ki beni zorluyorsun izlemek için. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizi Harry Potter gibi ya çok güzel. İyi ki beni zorluyorsun izlemek için. :Z
Daha asıl bölümleri görmedin bile cnm 5 i mutlaka izlemelisin :Z

3 yıldır falan her yaz sana başlatıyorum sanırım :F İnş bu yaz kopmadan izleriz gelecek yazada kalırsa bir gün geberecez ertelerken :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Daha asıl bölümleri görmedin bile cnm 5 i mutlaka izlemelisin :Z

3 yıldır falan her yaz sana başlatıyorum sanırım :F İnş bu yaz kopmadan izleriz gelecek yazada kalırsa bir gün geberecez ertelerken :A :A :A
Çok bağlanırsam kışın da devam ederim ablacım. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
4x11

Ana konudan bağımsız bir bölümdü hatta doğa üstü olay bile yoktu iki kaçık kardeş aileye musallat oldu ama üzücü bir geçmişleri vardı işkence edilmiş kız. Sadece büyük oğlan öldü aile kurtuldu. :A @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4x11

Ana konudan bağımsız bir bölümdü hatta doğa üstü olay bile yoktu iki kaçık kardeş aileye musallat oldu ama üzücü bir geçmişleri vardı işkence edilmiş kız. Sadece büyük oğlan öldü aile kurtuldu. :A @Çiğdem-
Aaa o bölümü hatırlayamadım ama ana konudan bağımsız bölümler her sezon oluyor cnm onlarda tat katıyor ara sıra avcılık yapıyorlar :A :A :A