eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon ( Perşembe Günü Başlıyor. )

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Cehaletin karşısında irkildim.

Yarı final veya finalde kullanılmalık muazzam bir eser.

@sokak sanati DJ falan demiştin dün, yarışmanın adı müziksurvivor olduğu için bunun bir önemi var. DJ direkt müziğe etki ederken, şarkıcılar sadece söylüyorlar. Yani mantık olarak asıl avantajlı olan benim. Her nedense ilk haftadan eleniyorum, niye acaba?!

Ayrıca niye dissledin pis şef?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@sokak sanati DJ falan demiştin dün, yarışmanın adı müziksurvivor olduğu için bunun bir önemi var. DJ direkt müziğe etki ederken, şarkıcılar sadece söylüyorlar. Yani mantık olarak asıl avantajlı olan benim. Her nedense ilk haftadan eleniyorum, niye acaba?!

Ayrıca niye dissledin pis şef?

Yanlış düşünüyorsun ona sinir oldum
Finallik şarkı demişsin ama 15 hafta nasıl çıkaracak bu isim. Sırf laf ağızdan bir kere çıktı artık sonuna kadar savunmam Lazım mantığı ile gerekçesiz adamı göklere çıkarman rahatsız etti o yüzden diss attım.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hepsi vasat valla Sezen hariç. :A
@DarkLegenD ya rakibin ya da kuliste ortağın olacak :A :A :A
zulfu-livaneli-konser.jpg

maxresdefault.jpg

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @Tolstoyevski @mesmeso61 @Thequeer @XanTier @Harunnn60 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @gözlemci @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @umuttanyel @BesaleT @berkann @soo @eskici @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey

2 Yarışmacı daha duyuruyorum 15 kişi çok kısa sürede olduk ve sadece 1 kişi kaldı dışarıda kalmak istemeyenler başvuru yapabilirler şuana kadar seçilen isimler :Z

@mrt-06 MS de seçilmemiş ve özel bir isim ile geliyor yine kendi tarzına uygun
Zülfü Livaneli
zulfu-livaneli-konser.jpg

@Yiğitt MS 5.Sezon şampiyonu olan Gökhan Türkmen ile geliyor
almanyada_gokhan_turkmen_konser_verdi_h33269.jpg

@Maskeli Fedai MS 2.sezon finale çıkan ve 20 hafta All Star sezonunda yarı final oynayan Yalın ile geliyor
55eaaef4f018fbb8f89014b9.jpg

@dreamy MS ilk sezonda yarı final gören ve All Star sezonunda ise 20 haftalık sezonda 5.haftada elenen Gülşen ile geliyor
gulsen-in-izmir-sevgisi-2_5474_o.jpg

@MayısKralı MS 5.sezonunda final görmeyi başaran yabancı şarkıcı Ariana Grande ile geliyor
337522_620.jpg

@Billy Kane 2.Sezon 4.haftada elenen ve 20 hafta All Star sezonunda 12.haftayı gören Demet Akalın ile geliyor
demet-akalin-itirafl-fbcd4eef372c2a1cd9b9.jpg

@xBUGRAx Kendisi ilk defa yarışacak 3.Sezon 9.haftayı görmeyi başaran Gülben Ergen ile geliyor
page3.jpg

@denizz19 MS 5.Sezonunda yarışıp 12.Haftayı görmeyi başaran İrem Derici ile geliyor
kocaeli-fuari-nda-irem-derici-konseri-2949397.Jpeg

@bazinga Kenan Doğulu
kenan-do%C4%9Fulu-830x470.jpg

@ozmoturk Sezen Aksu
sezen-aksu-bodrum-da-konser-verdi-7642321_x_o.jpg

@DarkLegenD Edip Akbayram
maxresdefault.jpg

@batuhankaralar Mustafa Özarslan
Mustafa-%C3%96zarslan-3a.jpg

@kerem Sertab Erener
1471850862744.jpg

@-potterhead- Nazan Öncel
fft99_mf10246043.Jpeg

@Thequeer Hadise
hatay_6565.jpg
Yarısına olumsuz oy çakarım yalnız. İçimden bir ses, "kaliteli bir sesle katıl" diyor ama içimdeki sesi uymayayım, boşver. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yarısına olumsuz oy çakarım yalnız. İçimden bir ses, "kaliteli bir sesle katıl" diyor ama içimdeki sesi uymayayım, boşver. :A
1 Kişilik sadece yer kaldı normal kadro sayısı için 16 :A

@xBUGRAx Gibi sende bu deneyimi tat bence şarkıcı seçiminde de listedete yardımcı oluruz :A :A :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yanlış düşünüyorsun ona sinir oldum
Finallik şarkı demişsin ama 15 hafta nasıl çıkaracak bu isim. Sırf laf ağızdan bir kere çıktı artık sonuna kadar savunmam Lazım mantığı ile gerekçesiz adamı göklere çıkarman rahatsız etti o yüzden diss attım.
Calvin Harris'i ben; Ferdi Tayfur, Neşet Ertaş, Erkin Koray, Göksel gibi isimlerle aynı kefeye koymayı cüret edeli çok oldu. Göklerden kastın tanrı ise, ben Calvin'i tanrı olarak görmeye başlayalı da çok oldu. Onda sıkıntı yok.

Nasıl mı çıkaracak? Sözsüz Burnin adlı parçasını -abartısız aşırı sağlam bir eser- ve 2-3 tane daha sözsüz parçasını almadan 15 şarkı toplamıştım. Yol haritasını da çizmiştim zaten. Sadece ilk 2 hafta sıkıntı -sıkıntıdan kastı elenmek asla değil- yaşayacağımı düşündüm. 3. haftadan itibaren su gibi gidecekti benim için yarışma. Tekrara düşmek istemiyorum ama sorun ne bende, ne de Calvin Harris'de.