TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" Billy Kane / 74.Bölüm

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2018-07-06 at 11.25.54 PM (1).jpeg

Hepinize selam. :Z Yeni bölümler karşınızdayım. :Z
İlk önce itirafları görelim.

İtiraf 1

Sherlock'u özledim. O yokken özellikle futbol konuları konuşulmaz oldu, Dünya kupasının da tadı tuzu yok. :(
-S.G.A.T.-

İtiraf 2
-Kaldırıldı-

İtiraf 3
Duydum ki yönetimden olmayan ve yönetim ile çok sık karşı karşıya gelen, yönetinde sadece 1 kişinin sevdiği, desteklediği birisi, yönetimde olan birisinin hesabına girip, yönetimde kendisi ile ilgili neler konuşulduğunu okuyormuş. Hemde bu hesap bir süper moda aitmiş. Neyse ki daha önce yalanlarını ortaya çıkarttığımız birisi kendisi ve yine hukuksuzluğu ortaya çıkacaktır.
-Anonim-

İtiraf 4
asereta bir ara hastanelerde kullanılan sus işareti yapan hemşirelerden hediye etmek istiyorum. :p her türlü meseleye karışıyor, üstüne vazife olmayan konularda çıkarım yapıyor belki bundan da yapar diye.;)
-Anonim-

İtiraf 5
Uzun süredir forumda beni çeken bir durum yok maalesef. Ramazandan beri hep tartışmalar hep birkaç üye etrafında şekilleniyor, forumda varlığı olmayıp son birkaç ayda hortlayanların çoğu da ilgi çekme derdinde ve şova yönelik paylaşımlar yapıyor. Böyle olunca da yorum yapasım gelmiyor, zaten bana etiket falan da gelmiyor çoğu zaman. Umarım bu durum yaz olduğu içindir.
-batuhankaralar-

İtiraf 6

Bu videoyu çiğdem ile atacana yolluyorum :A

-Anonim-

İtiraf 7
Deniz kanka sana açık soru beni ve Sıla'yı şeytanlar kaçırdı ve birimizden birimizi kurtarmanı istiyorlar, kimi yaşatmak için seçerdin; beni mi Sıla'yı mı?
-mrt-06-

İtiraf 8
vadikızı, çiğdemin bim versiyonu gibi. :F taklit edeceksende kaliteli taklit et :F
-Anonim-

İtiraf 9
-Kaldırıldı-

İtiraf 10
Deniz'in 'yönetime geri döneceğim ipleri ele alacağım' mesajından sonra 3 ceza alarak mors olma tradejisini Allah kimseye yaşatmasın :kiki:
-Anonim-

İtiraf 11
Yiğit yetkiyi eline alınca kendini forumun sahibi sandı :F Çaylaklığınıda biliyoruz :FYetkilerimizi kötüye kullanmayalım :X
-Anonim-

İtiraf 12
Forumda atanamayan Hürrem Sultan dolaşıyor. :F Hürrem Sultan olma şansı kalmasa da hizmetçilerin gönül köşküne sultan olma şansı halâ var.:bhr:
-Anonim-

İtiraf 13
xBUGRAx ve DarklegenD çok şekerler. :oops:
-mrt-06-

İtiraf 14
Yiğit Walter White profil resmin eksikti onuda yapmışsın tam olmuş. Eski Ozan'in ruhunu yaşatyamaya devam edelim. Adalet yönünü değil ama çünkü o kısımdan sınıfta kalıyordu Ozan. Hatırlanacağı üzere fake hesap açan birini savunmuş ve yöneticileri kovmuştu Fake hesap açan birini banladıkları için.:)
-Anonim-

İtiraf 15
vadikızı ne zaman konuşsa, "ya abla bi' dur, zaten ortalık karışık" yazasım geliyor.:F

Tamam çok asilsin, sultansın, prensessin diyelim falan ama bu nedir arkadaş? Ben iyiyim artık kimseye ihtiyacım yok geyiği yapıyorsun sonrada önüne gelenden ayarı yiye yiye kendini üzüyorsun. Ne istiyorsun Melek'cim?:kiki: Kraliçelik makamını yeniden getirip seni de başına mı oturtalım? :kiki:Sultan mı diyelim? :kiki: Baydın artık teyzecim baydın. :(
-Anonim-

İtiraf 16
Deniz ve sokak sanati arasında gizli bir buluşma olduğu ve ikili arasında yakınlaşma olduğu bombasını patlatıyorum. :A sokak sanati geçen hafta programda video paylaşıp kendini Deniz'e gösterdi ve buluşmak için özelden ricada bulundu sonrasını ise haftaya anlatacağım :A
-Anonim-

İtiraf 17
sokak sanati kendi ezik reel hayatını forumda kralcılık oynayarak tatmin etmeye çalışıyor :)
-Anonim-

İtiraf 18
-Kaldırıldı-

İtiraf 19
sokak sanati Deniz karşısında yenilmeye doyamadı Deniz vur bana vur bana diyor :FŞuna vur da kurtulalım tekmeyi basalım artık forumdan :)
-Anonim-

İtiraf 20
Forum bana hiç samimi gelmiyor ama haziran ayında en çok mesaj yazan 4. Kişi oldum.
Kendisi ile bu kadar çelişen biri daha görmedim. Deniz samimi bulmadığın kişilerle ve samimi olmayan bir ortamda 1200 mesaj nasıl yazabiliyorsun(b)
-Anonim-

İtiraf 21

Çok tehlikeli kadınsın. Allah forumu senin gazabından korusun :weary:
-Anonim-

İtiraf 22
sokak sanati vadikızı'nın tırnağının ucu olmazsın ucu!
-Anonim-

WhatsApp Image 2018-07-06 at 11.25.54 PM.jpeg

Bu hafta röportajda konuğumuz yakışıklı ve parlak Billy Kane. :Z

Ahmed: Selam Emreciğim. Öncelikle konuk olduğun için çok teşekkür ederim. :ZGeçtiğimiz sezon da davet etmişdim, irelide düşünürüm demişdin vee şu an burdasın. :bhr: İlk başta seni genel olarak bir tanıyalım istersen? Kendinden biraz bahset. :Z

Emre: Herkese selam fav10'un güzel insanları. :bhr: Adım Emre, 20 yaşındayım iç mimar bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Sinop'luyum. İstanbul/Levent'te yaşıyorum. Boş zamanlarımda fitness ile uğraşıyorum. Değişken ruhlu biriyimdir. :A Kinci biri asla değilim, ne yaşarsam yaşayayım bir zaman sonra yumuşuyorum bu yönümü seviyorum çünkü şu ana kadar sorun yaşadığım insanlardan ikinci bir şans tanımaktan pişmanlık duymadım gerek reelde, gerek burada, öyle. :D

Ahmed: Güzel ben de seni yakından tanımıyordum, güzel oldu bu bilgiler. :bhr: Forumda 7 yıla yakın bir geçmişin olsa da genel olarak pek aktif bir üye olduğun söylenemez. Online listde aktif olarak çok gördüğüm ama az mesaj yazan birisin. Fakat hala buradaysan seni buraya bağlayan birşeyler vardır kesin, mesela foruma alışmak, buradaki arkadaşların vs. Bu soruda bahsetdiğim konularda neler demek istersin?

Emre: 7 yıl.. İnanılmaz bir rakam. :D 7 yıldır hiç ara vermeyen biriyim artık nasıl bağlanmışsam buraya. :A Beni buraya bağlayan şey tabii ki sizlersiniz. Çok sohbet edemiyorum ama önemsediğim insanların yorumlarını takip etmek bile forumdan kopmamama bir sebep. Muhteşem insanlar var burada. İstanbul/Ankara ağırlıklı. Öyle bir bağ kurdum ki burada Yiğit olsun, Mert ( :A ) olsun, Buğra olsun görüşelim deseler hafta sonumu ayırıp giderim Ankara'ya o derece yakınlık hissediyorum. :bhr: Harun'la Umut'u da çok seviyorum onlar zaten İstanbul'da görüşürüz onlarla. :A Çiğdem'i de çok seviyorum muhteşem enerjisiyle beni benden alıyor, sen çağırırsanda gelirim çikom Giresun annemin memleketi ama 20 yıllık hayatımda hiç gitmek nasip olmadı. :A Online listesinde çok sık çevrimiçi gözükme sebebim elimden telefonun düşmemesi, forumada mobilden giriyorum 10 dakikada bir girer yoklarım sonra çıkarım. :D

Ahmed: Peki bu forumda geçirdiğin 7 yıl içinde hayatın da baya değişmişdir. İlk üye olduğun dönemde yaş olarak daha ergen olsan da, şimdi her konuda baya bir değişim yaşamışsındır. Bu 7 yıldaki iyisiyle kötüsüyle kendinde ve hayatında değişimlerden bahsetmeni istiyorum. Bu soru her zaman konuk üyeler hakkında en merak etdiğim sorulardan birisi olmuşdur.

Emre: Güzel bir soru. İlk üye olduğum zamanlar orta okul-lise dönemlerimdi çok rahat olduğum ve ful aktif olduğum zamanlardı ne zamanki üniversite ortamına girdim forumla ilişkim azaldı ama ara vermeyi hiç düşünmedim. Burada çoğu kişi üniversiteye hazırlanırken hep ara verdi ben hiç ihtiyaç duymadım anarmol bir insanım sanırım. :AÜniversite bir yana buna erken bir iş de eklendi. Bir tanıdığımızın vesilesiyle yapımı 2 yıl süren bir inşaat firmasında çevre güvenlikten sorumlu olarak çalıştım ikisini idare etmek beni çok yıprattı. Arkadaşlarıma daha az zaman ayırmaya başladım. Dizi izlemeyi seven biri olarak 2 yıldır doğru düzgün dizi izlemiyorum, o alışkanlığım gitti tabii ki iyi oldu bu. :D Ama genel olarak iş hayatı insanı birçok hobisinde uzaklaştırabiliyor. :T: Keşke hiç büyümeseydim dedirtti bana açıkcası. Durum budur. :D

Ahmed: Peki forumda seni rahatsız eden durumlar nelerdir? Üyelerle ilgili ve s. Senin gibi daha sessiz birisinin forum ile ilgili gözlemlerini merak ediyorum. Malum son 1-2 yıldır forumda çok değişimler yaşadık, büyük kavgalar gördük ve görüyoruz..

Emre: Forumda yaşanan gelişmeler benim foruma daha az girme zamanlarıma denk geldi bu sebepten inan hiç bir olaya doğru düzgün vakıf değilim. Ama sanırım birbirimizle hep iyi olmaktan sıkıldık heralde, foruma her geçen zamanda yeni yeni insanlar geliyor ve eskiler bu yenileri kendi tarafına çekip bi grup oluşturuluyor gibi bi durum söz konusu. Eskiden sadece dizi kavgaları yapardık şimdi bel altı giriyoruz. Eskiden yöneticilik yapıp daha sonra görevinden alınan kişiler yönetime karşı çok saldırgan oluyorlar en çok kavgalarda burada yaşanıyor. Daha birçok sebep vardır ama benim gözüme batan ilk olaylar bunlar.

Ahmed: Her hafta olay olan o soruya geçiyorum. Çünkü bu soruda sorduğum üyeler cevaplara hep tepki veriyorlar, o yüzden yine olay olacak cevaplar gelecekdir eminim. :A Neyse aşağıdaki ismi geçen 10 üyeden istersen tümünü istersen daha azını yorumlaya bilirsin, bu sana kalmış. Ama en az 5 üyeni cevaplamak zorundasın.

Yiğitt, mrt-06, xemrexxx, kerem, sokak sanati, yatutarsa, Çiğdem- , Harunnn60, Forumdash, denizz19

Yiğit: O benim herşeyim. :love1: Başka açıklamaya gerek var mı? :A Aslında şöyle bi düşündümde önceden sorunlar yaşıyoduk trip falan atıyodum buna sanırım o zamanlardan boy gösterdi hislerim şimdi çok iyiyiz. :A

mrt-06: Buna Atacan demek hiç içimden gelmiyor Mert ismiyle (aslında soyadı) özdeşleşti bende. :A Bunu ilk geldiği zamanlarda hiç sevmezdim mesajları çok gözüme batıyodu o zamanlardan yılanlığını sezmişim. :A Fox-Show kavgaları yapardık tabii daha çok Buğra ile yaşarlardı sorun ama bende olaya dahil olurdum. :A Yıllardır aynı avatarla takılan ilk üyemiz sanırım değiştirdiği zaman forumun gündemi tamamen kendisi olacak o gün. :A

xemrexxx: Eskiden forumda beni tek çıldırtan kişidir heralde. Zevklerimiz hiç uyuşmadığı için her konuda antipatimi kazanırdı. Sadece esprileriyle sempatik gelirdi ama şu an formunu kaybetti. :A

Kerem: Sohbetim olmadı kendisiyle ama yorumlarına denk geldiğim kadarıyla foruma çok çabuk uyum sağladığını düşünüyorum. Sıcakkanlı biri bence herkesle anlaşabiliyor. Son günlerde eskisi kadar aktif göremiyorum ama.

sokak sanati: Değişik bi tip. :A Saldırganken suçsuz birini bile gözüne kestirp içindeki öfkeyi atana kadar onada sarabilen biri. :D Dilinin altında jilet var sözleri çok keskin kavgada yanıma ilk alacağım insan olabilirdi reelde. :A Forumda en sevdiğim isimlerden enerjikse çok keyifli vakit geçirebilirsiniz ama sinirliyken asla ve asla yanında olmamalısınız. :A Neyse seviyorum Umut'umu. :bhr:

yatutarsa: MusicSurvivor ilk sezonunda Gülşen'i almıştım ve bazı şarkılarda kendisinden yardım almıştım sağolsun sayesinde bir çok şarkısını keşfetmiştim Gülşen'in. :D İlk zamanlar berkann ile sohbetleri ve uyumları çok hoşuma gidiyordu bu aralar durum güncelleriminden takip edebiliyorum kendisini. Çok kaliteli biri.

Çiğdem: Ben böylesine muhteşem bir enerjiye sahip insan görmedim. :Z Yorumlarını okumak apayrı bir zevk benim için öylesine gülüyorum ki iyi ki var. :bhr: Bir insan hiç mi negatif düşünmez hiç mi olumsuz yorum yapmaz. Hani dört dörtlük bir insan kavramı vardır ya ben Çiğdem'de onu görüyorum. :bhr:

Harun: Harom ya çok severim kendisini. :A Biraz saf, biraz kırılgan biri gibi bir izlenim verdi bana. :A Önceden wp'de konuşurduk ama sonra noldu anlamadım numarası kayboldu bende iletişimimiz koptu gitti. :A Kendimde olan birkaç özelliği Harun'da da görüyorum merhametli iyimser birisi. Forumun uysal üyelerinden. Kızdırmazsanız sizi kızdırmaz ama kızdırırsanız iki katı tepki verir. Tek olumsuz bulduğum yönü tirp atması. :A Onun dışında çok sevdiğim benim için değerli biri. :bhr:

Forumdash: Ortak noktamız Handem. :hearteyes: Genelde yorumları çok kafa yorucu oluyor. :A Çoğunu anlayamıyorum forumda onu tek xemrexxx in anladığını düşünüyorum ve Forumdash'ın en sevdiğim özelliği Emre'ye karşı hep üstün olması onun hayali haberlerine gölge düşürmesi. :A

Deniz: Her yıl değişen biri. :D Bazen iyi oluyoruz bazen çok iyi oluyoruz bazen çok kötü oluyoruz vs böyle gidiyor. Askere gitmeden kötü ayrıldık ama şu an kötünün iyisi gibiyiz. :F Ama genel konuşayım sempatik biri. Kin tutan birisi olduğunu düşünüyorum ama sonradan yumşaya biliyor uzun süreli kin değil bu diye düşünüyorum. :D takasın deyimiyle karı dizilerine ilgisi olan biri. :A :A Şaka şaka samimi bulduğu her diziye şans tanır. Drama seven biri. Sesinin güzel olduğunu düşünüyor. :A Bir aralar forumda kendi videolarını paylaşıyordu bi tane Hande Yener slowlarından duymak isterim yine düşünürse. :D İyi biri ya hayvansever bir insandan zarar gelmez severim kendilerini. :A

- seni üyelere sormayı unutdum -

Ahmed: Kısa 8 soruluk klasik klişe sorulu kısmımıza geçelim. :Z (bu sorularda da ekleme ve değiştirme yapabilirsin)

1. Hiç gerçekten aşık oldun mu / Sevgilin var mı şu an?
Şu an 3 yıla yakın zamandır birlikte olduğum kız arkadaşım var. Uzun ilişkilerin adamı değilimdir yani aşık oldum. :D

2. Tarihi bir ana şahit olabilseydin bu hangisi olurdu?
Marsa iniş yapan uzay aracı crousity (merak) kapsülünün iniş anına şahit olmak isterdim.

3. Başkalarını sevdiğini belli etmek için ne yaparsın?
Hiç böyle bir şeye girişmedim. Yani neden sevdiğimi belli edeyim kasamam kendimi. :D Eğer cevap olarak kabul edersen hiç bir şey diyorum. :D

4. İçki/Sigara alışkanlığın var mıdır?
Alkol, genelde hafta sonları kullanıyorum. Sigara, evet içiyorum.

5. Şu an en çok sevdiğin 5 şarkı nedir?
  1. Calvin Harris - Dua Lipa (One Kiss)
  2. Bizzey - Traag ft. Jozo & Kraantje Pappie
  3. Merve Özbey (Vuracak)
  4. Aleyna Tilki (Yalnız Çiçek)
  5. Tuğba Yurt (Yine Sev Yine)
6. Hayalindeki kızı tanımla
Tipe kesinlikle önem veren biri olmadım. Sadece merhametli olmasını isterim. Merhametliyse zaten başka bir özellik aramaya gerek yok. Mesela kız arkadaşımla bir çok kez yoksul masum çocuklara alışveriş yapıp karınlarını doyurduğumuz oldu inan dünyanın en büyük mutluluğu benim için.

7. Bir kere yaptığın ancak bir daha asla yapmayacağın şey nedir?
Yalan söylemek. Klişe bir cevap olabilir ama başıma gelen tek pişmanlık duyduğum olay bu. Tabii hayatımda sürekli yalan söyleyen biri değilim yanlış anlaşılmasın. :D Çok uzun bir hikayeyi kısaca belirtip geçicem. Bu anı tekrar hatırlamak istemezdim ama sordun madem. Bir arkadaşımı koruma amaçlı söylediğim bir yalan oldu o yalan onun az daha hayatını karartıyordu ailevi olarak. O olaydan sonra her kim olursa olsun dostum dahi olsa onun iyiliğini düşünüp onu koruma amaçlı olacağına karar versem bile asla yalan söylemeyeceğim demiştim kendime.

8. Kendinde en sevdiğin/en sevmediğin/değiştirmek istediğin özellikler nelerdir?
En sevdiğim özelliğim merhametli olmam ve eli açık biri olmam.. Sevmediğim özelliğim ise üşengeçliğim.. Bu üşengeçliğim yüzünden zamanında futbol hayatımı bitirmiştim ve eğer devam etseydim şu an bir kulübün alt yapısındaydım belkide.. Birde çok çabuk fikir değiştirebiliyorum bu özelliğimide sevmiyorum. :D

Ahmed: Son olarak, hadi resim kısmına geçelim. :Z Eminim seni görenler vardır, ama yeni olan son halinden bir resim göster istersen bizlere. Tabii ki resmin yayında sesli video da göndersen güzel olur ama en önemlisi resim tabii ki. Ben de seni çok merak ediyorum. :Z

Emre:

WhatsApp Image 2018-07-06 at 1.06.03 AM.jpeg

WhatsApp Image 2018-07-06 at 1.49.03 PM.jpeg

Ahmed: Konuk olduğun için çok teşekkür ederim, çok güzel bölüm oldu. :bhr:

• Beğendim
Reactions: blacklion and Araf

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,081
Puanı
1,061
Kiz Hürrem Sultan itirafı kime geldi ki bana geldiyse ben gibi değilim bizzat kendisiyim kör itirafçı.ss başkasına gittiyse höst diyorum hadsiz pacoz şey bu forumdaki en Queen kişi benim :A

@Billy Kane bully den sonra yanlış vücut yapan 2. Kisiymissin forumda onu anladık :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Öncelik @Billy Kane karşiimin. İtiraflardan önce onu yorumlamak istiyorum :bhr::A

Benim hakkımda düşüncen için teşekkür ederim. Bence de 2 ülkeyi birbirine düşürüp sonra barıştırıp kahraman olarak ortalarda dolaşacak muhteşem zeki bir insanım. Dilimin ayarı yok haklısın. Asla susmuyorum ama reelde ve forumda nedense bu bana sempati kazandırdı. Çok seviyorum bu yönümü:bhr:
Bi gün kavgaya gidebiliriz. Çok sert hazırlandım hedefim belli zaten:A

Dövmen harika ama sanki fazla büyük. Biraz daha küçük olsa ayrıntı gibi durur ve seksi dururdu bence. Estetik durmamış:A

Ayakkabıların kirli. Beyaz ayakkabı giyme.:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Emeğine sağlık. :D @Ahmed

İtiraf 3’te dolaylı olarak benden bahsediliyor sanırım ama yine çamur atma amacıyla yapılmış boş bir iftira. Üzgünüm. :)

İtiraf 17’yi ben yapmadım (hatta bu sezon hiç itiraf göndermedim) ama okur okumaz yapanın eline sağlık dediğim doğrudur. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ay başladılar şimdiden, fotoğrafların kaldırılmasını talep ediyprum. :A @Billy Kane @Ahmed
İndirdik bile :F
Kiz Hürrem Sultan itirafı kime geldi ki bana geldiyse ben gibi değilim bizzat kendisiyim kör itirafçı.ss başkasına gittiyse höst diyorum hadsiz pacoz şey bu forumdaki en Queen kişi benim :A

@Billy Kane bully den sonra yanlış vücut yapan 2. Kisiymissin forumda onu anladık :A :A
La neresi yanlış napsaydı çocuk:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa şuan roportajı okudum itiraflarıda yarın bakarım emeğinize sağlık @Ahmed :bhr:

7 yıl az değil tabi İnş hiçte ara vermezsin @Billy Kane sana takılmaya devam ederiz :A

Güzel düşüncelerin için çok teşekkürler düşüncelerimiz karşılıklı :bhr::bhr::bhr:

Çiğdem: Ben böylesine muhteşem bir enerjiye sahip insan görmedim. :Z Yorumlarını okumak apayrı bir zevk benim için öylesine gülüyorum ki iyi ki var. :bhr: Bir insan hiç mi negatif düşünmez hiç mi olumsuz yorum yapmaz. Hani dört dörtlük bir insan kavramı vardır ya ben Çiğdem'de onu görüyorum. :bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ne yılanlığımı gördün aşk olsun, @xBUGRAx ile kavgalarımız tatlı sertti. :A Fotoğraflarına bayıldım çok havalısın. :Z @Billy Kane

Cevaplar güzel olmuş emeğinize sağlık. :D @Ahmed

Oyy yerim seni. :bhr:

"Muhteşem insanlar var burada. İstanbul/Ankara ağırlıklı. Öyle bir bağ kurdum ki burada Yiğit olsun, Mert ( :A) olsun, Buğra olsun görüşelim deseler hafta sonumu ayırıp giderim Ankara'ya o derece yakınlık hissediyorum. :bhr: "