serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,566
Puanı
1,060
2x11 i izledim:X

kız finalde bu sahneyi solladılar ahan da spoi içinde çook çok +18 dir ona göre bakın :A

wachowski kardeşler overrop matrixle napmışlar bilmem bu diziyle baya iş yaptılar:A 151 dk lik final izle izle bitmedi:X
herkes mutlu whispers öldü; jonas angelicaya verdiği sözü tuttu.
zombi katiller projesi hayata geçemeden bitti jonas sayesinde
nomi <3 amanitanın eyfel kulesindeki düğünü süperdi :oley: love wins resmen :F

puanım: 9.4 /10
@sokak sanati dizi romantik komedi olarak devam edebilir kala nın aşk üçgeni olarak :F
@Çiğdem- @serhatt @cookies @vadikızı @Dosi @MasacRE- @xBUGRAx @S.G.A.T. @kerem @Ahmed @Thequeer

ay neyse bebişlerimle veda edeyim :T :T :T
Ekli dosyayı görüntüle 59867 Ekli dosyayı görüntüle 59868 Ekli dosyayı görüntüle 59869 Ekli dosyayı görüntüle 59870[/spoiler][/spoiler]
Ramazanda bunlar mı izlenir,azgın :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x11 i izledim:X

kız finalde bu sahneyi solladılar ahan da spoi içinde çook çok +18 dir ona göre bakın :A

wachowski kardeşler overrop matrixle napmışlar bilmem bu diziyle baya iş yaptılar:A 151 dk lik final izle izle bitmedi:X
herkes mutlu whispers öldü; jonas angelicaya verdiği sözü tuttu.
zombi katiller projesi hayata geçemeden bitti jonas sayesinde
nomi <3 amanitanın eyfel kulesindeki düğünü süperdi :oley: love wins resmen :F

puanım: 9.4 /10
@sokak sanati dizi romantik komedi olarak devam edebilir kala nın aşk üçgeni olarak :F
@Çiğdem- @serhatt @cookies @vadikızı @Dosi @MasacRE- @xBUGRAx @S.G.A.T. @kerem @Ahmed @Thequeer

ay neyse bebişlerimle veda edeyim :T :T :T
Ekli dosyayı görüntüle 59867 Ekli dosyayı görüntüle 59868 Ekli dosyayı görüntüle 59869 Ekli dosyayı görüntüle 59870[/spoiler][/spoiler]

Sırf yine nasıl sex sahnesini attı bu diye geldim :F Bişey alaşilmiyor :T: Neyse bayramdan sonra izlerim rahat rahat evde kimse yokken filan :A

Yine tuhaf diziler izliyor @Çiğdem- :F

siz iki destereci yine iyi anlaşıyorsunuz bakıyorum @Çiğdem- le:A

Ramazanda bunlar mı izlenir,azgın :A
Hahah Aaa biliyorum ben bunu @xemrexxx paylaşıp duruyordu ben başta dizi olduğunu anlamamıştım foto atıyordu şey sahneleri sanmıştım bir an şaşırmıştım forumdan nasıl banlanmıyor diye :F :F :F @mrt-06

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,171
Puanı
1,061
6'yı izledim bugün @Forumdash :Z Sun döktürdü.:Z

kısa bir aradan sonra bu gece devam edeceğim diziye:) ve büyük ihtimalle üç dört bölüm izleyip sezonu bitiririm bu gece :)

Yine tuhaf diziler izliyor @Çiğdem- :F

:kiki::kiki:neler izliyosun sen öyle yaa

Blue hapı da alıcam ağır gelmez inş :F:F

Uygunsuz filmler işte :A Taht Oyunlarıda öyle :A :A :A

Emrahın çakması var o dizide izle :A
xhamster dizimize sponsor olmak istemiş 3. Sezonu netflix çekmezse biz çekeriz izleyiciler de ekran başında çeker demiş :oley: @MasacRE- @MEnes @cookies @kerem @xBUGRAx @Aserat @Ahmed @bazinga @Dosi @denizz19 @gözlemci
FB_IMG_1529044259337.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061