Evlilik Üzerine Hasbihal Anketi Ya Siz?

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kriterlere gel :A:F
Kolay gelsin size :A
Bulamazsanız, mavi gözlü saçını siyaha boyasın yada siyah saçlı mavi lens taksın :A:A
En kötü öyle olacak zaten yapacak bir şey yok yani. :A Ama ona gerek kalmadan bulacağıma inanıyorum, umudumu her zaman diri tutuyorum. :A
Güzel kelime oyunu sevdim doğrusu. :A Ama ben bedava şeylerin peşine düşmem hakkı neyse onu veririm. Balayının da hakkını vereceğimi belirtmek isterim. :A
hahahhahhahha 5 saniye sonra jeton düştü :F
Sen arkadaşıma göz dikmişsin :eek: @gözlemci @vadikızı @MEnes @serhatt Siz anlarsınız kime göz koymuş :A
Anladım elbette, aslında benim de dikkatimi çekmişti o göz koyduğu kişi ama dikkatimi çekti diye göz koyacak değilim. :A :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
28-32 arası ideal gibi. Eğer olur da benim kriterlerime uygun biri çıkarsa bu aralığa denk getirebiliriz inşallah. :A İki de çocuk olsun. Forumu miras bırakacak birileri lazım sonuçta. :A Balayı önemli değil, dünyanın herhangi bir köşesinde olabilir. :Z

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
26 veya 27 yaşında evlenmeyi düşünüyorum. :A Çok çocuğa gerek yok 2 kafidir. :A Ha bir de çoook zor beğenirim. Öncelikle zayıf olmak zorunda. Siyah saçlı mavi gözlü beyaz tenli olmalı. :A Onun dışında bir çok detay var elbet ama çok da girmiyim. :A Balayını yurt dışında Kuzey veya Orta Avrupa'da yapmak isterim. Artık neler olacak göreceğiz. :A
Sen mavi ben yeşil gözlü arıyoruz. :F Benim işim daha zor ama yeşil göz daha azmış. Şimdi elimizi atsak mavi çıkıyor zaten. :A

27 olmadan birini bulup 30 olmadan evlenmem lazım. Çocuklarımı da 30 olmadan kucağıma almalıyım ama kriterlerime uygun kız bulamıyorum;
  1. Yeşil gözlü
  2. Güler yüzlü
  3. Esprili
  4. Kültürlü
  5. Açık Görüşlü
  6. Beyaz Tenli
  7. Temiz kalpli

Yok yok yok! Herkes mi kötü olur.....

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
28-32 arası ideal gibi. Eğer olur da benim kriterlerime uygun biri çıkarsa bu aralığa denk getirebiliriz inşallah. :A İki de çocuk olsun. Forumu miras bırakacak birileri lazım sonuçta. :A Balayı önemli değil, dünyanın herhangi bir köşesinde olabilir. :Z
Senin kriterlerin ne ki. :A Annen köyden bulsun sana bir kız. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sen mavi ben yeşil gözlü arıyoruz. :F Benim işim daha zor ama yeşil göz daha azmış. Şimdi elimizi atsak mavi çıkıyor zaten. :A
Gördüm mesajını ve içeriğini. Senin işin daha zor gibi sanki haklısın. :A Mavi göz çok var ama beyaz ten mavi göz kombini de baya zor gibi. :A Biz istiyoruz da bakalım kısmetimizde ne var, bunu zaman gösterecek. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Gördüm mesajını ve içeriğini. Senin işin daha zor gibi sanki haklısın. :A Mavi göz çok var ama beyaz ten mavi göz kombini de baya zor gibi. :A Biz istiyoruz da bakalım kısmetimizde ne var, bunu zaman gösterecek. :A
Birde şu var biz istiyoruz da bu kriterdekiler bize bakacak mı, işte kilit nokta burası zaten. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Senin kriterlerin ne ki. :A Annen köyden bulsun sana bir kız. :A
  1. Şehirli olsun. :A
  2. Friends fanatiği olsun
  3. Big Bang Theory ile arası iyi olsun
  4. En sevdiği pokemonu sorunca pikachu cevabı vermesin
  5. En sevdiği Game of Thrones karakteri Jon Snow olsun (Khaleesi ve Ned Stark da kabul edilir)
  6. BGSP puanı 8.0 veya üzeri olsun
Gerisi hallolur bu kadarı yeterli. :A

Not: BGSP: Bazinga Güzellik Standartları Puanı

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Birde şu var biz istiyoruz da bu kriterdekiler bize bakacak mı, işte kilit nokta burası zaten. :A
Bu soru gerçekten kritik soru. :A Hani ben kendime güveniyorum ama işte kişisel zevkler var. Ola ki ben onu istedim ve o beni istemedi ben orda sağlam tepkiler veririm tabi içimden de olabilir dışımdan da. :A Örnek olarak 'Hayır sen kimsin de ben seni istiyorum sen beni istemeyeceksin?' :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
En kötü öyle olacak zaten yapacak bir şey yok yani. :A Ama ona gerek kalmadan bulacağıma inanıyorum, umudumu her zaman diri tutuyorum. :A

Güzel kelime oyunu sevdim doğrusu. :A Ama ben bedava şeylerin peşine düşmem hakkı neyse onu veririm. Balayının da hakkını vereceğimi belirtmek isterim. :A

Anladım elbette, aslında benim de dikkatimi çekmişti o göz koyduğu kişi ama dikkatimi çekti diye göz koyacak değilim. :A :A
Son cevabına Vay anasını diyesim geldi :A
Daha fazla yorum yapmak beni aşar.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
  1. Şehirli olsun. :A
  2. Friends fanatiği olsun
  3. Big Bang Theory ile arası iyi olsun
  4. En sevdiği pokemonu sorunca pikachu cevabı vermesin
  5. En sevdiği Game of Thrones karakteri Jon Snow olsun (Khaleesi ve Ned Stark da kabul edilir)
  6. BGSP puanı 8.0 veya üzeri olsun
Gerisi hallolur bu kadarı yeterli. :A

Not: BGSP: Bazinga Güzellik Standartları Puanı
Yapay zekanın gelişmesini bekle bence Ozan, bu özellikleri yüklersin. :A

Bu soru gerçekten kritik soru. :A Hani ben kendime güveniyorum ama işte kişisel zevkler var. Ola ki ben onu istedim ve o beni istemedi ben orda sağlam tepkiler veririm tabi içimden de olabilir dışımdan da. :A Örnek olarak 'Hayır sen kimsin de ben seni istiyorum sen beni istemeyeceksin?' :A
Armudun sapı üzümün çöpü deyip de mavi gözlüleri kaçırma bu sefer de kanka. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Son cevabına Vay anasını diyesim geldi :A
Daha fazla yorum yapmak beni aşar.
Kolay gelsinlik bir şey yok kıız benim açımdan. :A Sadece dikkatimi çekti dedim bir şey demedim. :A Gözümle baktığım her şey dikkatimi çekebilir yani. :A Benim şu aşamada o detaylarla uğraşacak mecalim yok. :A
Yapay zekanın gelişmesini bekle bence Ozan, bu özellikleri yüklersin. :A

Armudun sapı üzümün çöpü deyip de mavi gözlüleri kaçırma bu sefer de kanka. :A
Şimdi şöyle bir düşününce üzümün çöpü olup da mavi gözlü olması olayı kurtarmayabilir. :A Her gün aynaya bakan biriyim ben kardeşim olmaz yani. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Haahahaha cidden güldüm :F
Öğrencilerim seviyor napalım, havalı biri değilim ama :A :A
Güldürdüysek ne mutlu banada dur bir detay çekti dikkattimi. Sen silip not ile tekrarmı yükledin? :A
Sanki ilk baktığımda yoktu not :A
Hava atmak için onuda ekledin galiba :F

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Güldürdüysek ne mutlu banada dur bir detay çekti dikkattimi. Sen silip not ile tekrarmı yükledin? :A
Sanki ilk baktığımda yoktu not :A
Hava atmak için onuda ekledin galiba :F
Aynen öyle yaptım :A :A Maşallah bu gözlerden de hiçbirşey kaçmıyor :A :A Evet notu da vardı ama eklememiştim :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060