Andrew Lincoln The Walking Dead'den Ayrılıyor!

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu dizi iyice amaçsız bir dizi oldu @bazinga demişti birkaç sezon önce, boş bir dizi oldu diye o zamanlar disslemiştik ama şimdi hak verdim İyice amaçsız bir dizi oldu bu. :F Dizi Rick ile başladı eee adam ölürse dizinin sırrı nasıl ortaya çıkacak virüs nasıl yayıldı falan. :F
Hhaha Aaa bitebilirdi aslında bu gelecek sezon :A @Harunnn60 @dreamy

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu dizi iyice amaçsız bir dizi oldu @bazinga demişti birkaç sezon önce, boş bir dizi oldu diye o zamanlar disslemiştik ama şimdi hak verdim İyice amaçsız bir dizi oldu bu. :F Dizi Rick ile başladı eee adam ölürse dizinin sırrı nasıl ortaya çıkacak virüs nasıl yayıldı falan. :F
Herkes bırakana kadar devam edecekler. :A

Yapımcıların zihniyeti cidden böyle. Dizi kötüye giderken hedef 2023 tarzı açıklamalar gelince ümidi kesmiştim ben.

Siz hala dizinin sırrı ortaya çıkacak mı sanıyorsunuz? :A O konuyu ikinci sezonda bitirdiler. :( Efsane olabilecek diziyi hiç ettiler...

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Herkes bırakana kadar devam edecekler. :A

Yapımcıların zihniyeti cidden böyle. Dizi kötüye giderken hedef 2023 tarzı açıklamalar gelince ümidi kesmiştim ben.

Siz hala dizinin sırrı ortaya çıkacak mı sanıyorsunuz? :A O konuyu ikinci sezonda bitirdiler. :( Efsane olabilecek diziyi hiç ettiler...
Yapımcı demişti ya Lost gibi olmayacak sonunda her şey açığa çıkacak mutlu bitecek demişti ben o açıklamaya güvenip bekliyorum. :A