YS Halkın Polisi 270.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kanal Yenisu
Yapım adı yenisuyun iç yapımı Pompy Yapım

Halkın Polisi 270. BÖLÜM

Ekip oturur Canlı bomba saldırısı

Bu düğün ne alaka 20 ölü çok sayıda ağır yaralı teröristler ramazan dinlemiyor

Buda ne bize karşı olana şeriat acımaz Yeni Osmanlıya hazır olun Padişahlık geliyor bunlar başka muhalif partilere oy verenler bunları tanıyorum ve ne bırakmışlar bize oy vermezseniz ölürsünüz

Ali ozan müdür ve ekibi haklı bu bir oyun ve biz bu oyunu bozacağız

Tarihte bir ilk yeni kurulan özellikle 80 parti vardı 33 parti daha ekledi o eklenen 33.partinin Peşindeyiz ve daha yeni bir parti seçime katılıyor bu nasıl oluyor
Ali ozan müdür bu işte bir iş var

Hande komiser daha kötüsüde 666.kurulan yeni partinin Peşinde olurduk

Zaten ittifakının adı 666 ittifak

O da doğru 31 32 33 Parti

İşi bitirdiklerinde öldürür

Selim ve Harunu

Umur baba nasılsın Umut yakında ölecek Ama bir iktidar olalım ardından

Ekonomiye bak bu kadar bombadan Dolar 6 ya çıkacak Euro 9 a

Ali ozan müdür ve ekibi Oyunu bozmak için basar ellerinden kaçar

Kadıköyü başlarına yıkın bomba koymuşlardır Odunluğa sobaya atarken bomba patlar

Yangına bak Galatasaray şampiyonluk töreni ne oluyor bana teşekkür edin kebapçı bu O kebapçı değilmi o takımın şampiyonlukla payı olan o kebapçıdada bomba patlar sağolun Böylecesine Galatasaray şampiyon oldu Akhisar köfte yemiş içinde Fransızların kullandığı bir iksir Hırs iksiri Sadece Fenerbahçeye uygulamışlar ve hakemler Beşiktaşın İntikamını aldırmak için yaptılar.

Hakemler sütmü içiyor kupanın içine süt doldurmuşlar

Ali ozan müdür süt kupası bu işte Akhisarın aldığı kupa gerçek değil sahte

Ve o kupa aslında bir robot kupa yürüyor hemde kimyasal süt ben o robotu imha ederim Akhisara gidiyoruz bitti robot aman kimyasal süt pastorilize edin Anlaşıldı bitti işte bitti robot patlar havada Türkiyede robot üretiyor mu

Ali ozan müdür hazır olun bunları taşıyın bir yere gelin bakalım hoşçakal robotlar patladı bir bakarlar o sırada

Polisler toplanır gizli görev

Baskın yapıp toplarlar

Ali ozan müdür fuhuş çetesinin oyununu bozar

Cdleride alan Ali ozan müdür ve ekibi

Rıza baba ve ekibide yardım ediyordur

Senin yaz aşkın bir polis Bunlar kim Ali ozan müdür ve ekibi

Sami bey nediyecek acaba Ali ozan müdür ve ekibi peşimizde

Aşkın gözü kördür Savcı Neslihan hepiniz bittiniz sen bana intikam uğruna aşık oldun demi ama sahte nişan elinde patladı polis basınca demi arkadaşlarının intikamını alamayacaksın

Ali ozan müdür şaşırır sevgilin sana anlatsın

Bu Savcı başımıza bela açmadan Savcıyı bitirin

Hastahaneye gidecek o kaçırdığımız terörist hastahaneye bomba koydu çıkamayacak o hastahaneden Takip ediliyoruz

Hastahanede keskin nişancı çetesi tarafından bomba patlat

Ve patlatır.
270.Bölümün sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @vadikızı @destere @gözlemci @serhatt @eskici @emree-29 @papuleoo @ömer karataş @Dosi @mrt-06
@vadikızı

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
İttifaklar burdada karşımıza çıktı valla hastanede patlama oldu bakalım ne olacak emeğine sağlık Ozan :D @pompy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Eline sağlık @pompy

Yine gerçekleri belirtmişsin, çok yerde ramazan bile dinlemeden toplu saldırılarda bulunuyorlar