Ufak Tefek Cinayetler - 2. Sezon Teaser

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061

Yabancı dizi fragmanları gibi aynı. :hearteyes:

Tanıtım çok hoş ve güzel olmuş ben çok beğendim bakalım yeni sezonda neler izlicez :D

Çok Avrupai bir şey yaratmak için çırpınmışlar resmen :A

Çalişiyor işte... Görün ve takdir edin :A

Ay amma kudurdun sen de derdin ne. :A
yeni avatarim çok iyi oldu tüm antilerin kabusuna girer umarım :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Ay Yapım kalitesine yakışmayan bir dizi, gelecek sezon EDHO ve Kadın ham yapacak :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Şimdi de bütün sezon konu üstüne konu işlerler en sona kadar açıklamazlar. Yeni sezon bu kadar kolay geçmeyebilir. İlk sezonu güzel olup ikinci sezonu batan bir çok dizimiz var.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
EFSANE BİR FRAGMAN YAYINLAMIŞLAR KESİNLİKLE. UTC M YENİDEN FARKINI ORTAYA KOYMUŞ

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Yok yok ben anlarım kesin bıraktın. Yoksa ne olursa olsun Kadın'ı izlerdin bu akşam. :A Ayrıca Avrupa Yakası'na başladım o yeter. :A
Yurtdışında fox olmadığı için canlı izleme fırsatını pek fazla bulanıyorum. Anca google'dan. :A

Jet Sosyete yetmiyor mu? :A 10 yıl önceki diziyi izlemek ne mana. Neredeyse aynısını şimdi izliyorken. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Yurtdışında fox olmadığı için canlı izleme fırsatını pek fazla bulanıyorum. Anca google'dan. :A

Jet Sosyete yetmiyor mu? :A 10 yıl önceki diziyi izlemek ne mana. Neredeyse aynısını şimdi izliyorken. :A
Yok ikisinin alakası bile yok. :A Ayrıca bahane bulma işte sıkılmışsın Kadın’dan. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Yabancı dizi fragmanları gibi aynı. :hearteyes:

Tanıtım çok hoş ve güzel olmuş ben çok beğendim bakalım yeni sezonda neler izlicez :D

Çok Avrupai bir şey yaratmak için çırpınmışlar resmen :A

Çalişiyor işte... Görün ve takdir edin :A

Diziyi sevmediğin içindir :A :A :A

ha şunu bileydin

Ay Yapım kalitesine yakışmayan bir dizi, gelecek sezon EDHO ve Kadın ham yapacak :A

Şimdi de bütün sezon konu üstüne konu işlerler en sona kadar açıklamazlar. Yeni sezon bu kadar kolay geçmeyebilir. İlk sezonu güzel olup ikinci sezonu batan bir çok dizimiz var.

Trailer güzel görünüyor ama devam etmeyeceğim diziye.

Yok ikisinin alakası bile yok. :A Ayrıca bahane bulma işte sıkılmışsın Kadın’dan. :A

Çok başarılı buldum :D
diziyi baştan çekmeye karar verdik nasılsa ay yapım big little lies tan uyarlama değil diyor biz direkt uyarladık deriz:A yeni kadromuz serhan tam olmamış değiştirmek lazım onu :bhr: @cookies @Masacre- @mrt-06 @xBUGRAx @Thequeer @Ahmed

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060