En Son İzlediğiniz Film? 🎞

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahah güldürme beni. :F
Beim en etkilendiğim yıldırım kadının yıldırım saçarak eve girmesiydi videoda yok :F Kanım boşuna kaynamamış Kedi Kadından tanımasam bile kan çekmiş :A :A :A

Ama Razer gözlü adamı kıyamet kopuyor dövüşte kullanmamak filmin en hayal kırıklığı yeriydi :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Beim en etkilendiğim yıldırım kadının yıldırım saçarak eve girmesiydi videoda yok :F Kanım boşuna kaynamamış Kedi Kadından tanımasam bile kan çekmiş :A :A :A

Ama Razer gözlü adamı kıyamet kopuyor dövüşte kullanmamak filmin en hayal kırıklığı yeriydi :A
O adam takım lideriydi ama harcandı resmen. :A Bu işlerde oynayan oyuncunu popülerliği önemli malesef. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O adam takım lideriydi ama harcandı resmen. :A Bu işlerde oynayan oyuncunu popülerliği önemli malesef. :A
Aaa benim aklım hala 1.filmde onun razer atarak giriş yapmasıydı çok havalı başlamıştı aslında filme ve kurt pençeli adam gelene kadar lider o gibiydi evet :A :A :A

Kurt pençeli adam ilgimi çekmedi :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Öcü gibi sen nereden çıktın :A @Çiğdem-

Hhahah Aaa bizi kıskanmış bu seferde :A :A :A

Bu da iyice ilgisiz kaldı ayoll kedi gibi yanaşacak yer arıyor :A :A :A
hayvan_grup_1161_d620.jpg
Ahaha :A Bu konuyu da trollediler ya daha da bir şey demiyorum :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
__59542459b26d1.jpg

Magneto ve Profosorun gençliğini anlatıyor film onların bu kadar kardeş gibi dost olduklarını anlayamamıştım o açıdan iyi olmuş :A Magneto haksızda değil :A

Yalnız bu filmde olan kötü karakteri çok beğendim bozuk parayla harcandı resmen :F Bozuk parayla öldü alnından içeri girip çıktı :F

Mutant gençlerden sarısın oğlanı beğendim sadece :A Melek diyen kıza gıcık oldum zaten o melek kanatı değil kelebek kanatı :F

Phil dizisindeki Melisa ecünnüsü göründü oydu kast ettiğin sanırım @Harunnn60 :eek:

Kurt Pençeli adamıda kısa sahende gördük :F Son sahnede Magneto doğdu :A

• Harika
Reactions: Forumdash

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
__59542459b26d1.jpg

Magneto ve Profosorun gençliğini anlatıyor film onların bu kadar kardeş gibi dost olduklarını anlayamamıştım o açıdan iyi olmuş :A Magneto haksızda değil :A

Yalnız bu filmde olan kötü karakteri çok beğendim bozuk parayla harcandı resmen :F Bozuk parayla öldü alnından içeri girip çıktı :F

Mutant gençlerden sarısın oğlanı beğendim sadece :A Melek diyen kıza gıcık oldum zaten o melek kanatı değil kelebek kanatı :F

Phil dizisindeki Melisa ecünnüsü göründü oydu kast ettiğin sanırım @Harunnn60 :eek:

Kurt Pençeli adamıda kısa sahende gördük :F Son sahnede Magneto doğdu :A
Aaaa izlemiş birde beni kandırıyor. o_Oo_O
Beğenmene sevindim. :Z
Şu sahnede inş ölür şu kız dedin mi içinden. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Niye beni kandırıyorsun. :F Ciddi ciddi inandım bende. :F
Ne bileyim hemen gideceğini :A :A :A

Bu kadın her rolde gıcık sanırım inş diğer serilerde yoktur :F

Şu sarışın oğlan iyiydi büyümüş hali ne acaba :A

Ama Kurt Pençeli adam neden ayı yaşta duruyordu hiç yaşlanmıyormu yine aynıydı :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ne bileyim hemen gideceğini :A :A :A

Bu kadın her rolde gıcık sanırım inş diğer serilerde yoktur :F

Şu sarışın oğlan iyiydi büyümüş hali ne acaba :A

Ama Kurt Pençeli adam neden ayı yaşta duruyordu hiç yaşlanmıyormu yine aynıydı :F
Kurt pençeli adamın yaşlanmama özellği var. :F Vücudu da zaten kendini yeniliyor. Anladın dimi. :A

Evet benimkini rolü gııcktı ama güçleri nasıl. :A Elmas kız. :A

Sarışın oğlan hangisiydi unuttum :A Mağneto'yu daha bir sevmişsin cnm :A Yaşlı halini seviyor muydun bu kadar :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kurt pençeli adamın yaşlanmama özellği var. :F Vücudu da zaten kendini yeniliyor. Anladın dimi. :A

Evet benimkini rolü gııcktı ama güçleri nasıl. :A Elmas kız. :A

Sarışın oğlan hangisiydi unuttum :A Mağneto'yu daha bir sevmişsin cnm :A Yaşlı halini seviyor muydun bu kadar :A
Yaşlı halinide seviyordumda burada hikayesini daha iyi anladık ama onun parayla öldürdüğü adamı bu seride daha çok sevdim keşke ölmemiş olsada yeni seride gelseydi :A

Senin ecünnü kızın güçleri iyi ama suratı çok soğuk aslında ona uygun gücünü bulmuş :F

Aaa yeni seride Profosoru yeni gördü gibi yapıyordu ama tanıyamadımı acaba :A Profosor onu tanımıştır :A :A :A
maxresdefault.jpg