YS Beyaz Düşler 3.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,365
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kanal Yenisu ve Pompy Yapım Ailesi olarak Fenerbahçenin Başkanı olan Ali Koçu tebrik ediyoruz
Aziz Yıldırıma 20 yılda yaptıkları için teşekkür ediyoruz.
Kanal Adı Yenisu
Yapım Adı Pompy
Dizi Adı: Beyaz Düşler
Bölüm: 3

1.Sahne

Bunu anlayan Suzanın çalıştığı Naci Müdür ve ekibi Naci müdür en iyi arkadaşının oğlu 1 mayıs suikast girişiminde ölmüştür Taksimde bu olaydan sonra kendine bir yeraltı Adalet örgütü kurdu bunun Peşinde olan Organize şube

2.Sahne

Bu olayların konuşacağı zamanda

Bombayla Okulun kapısına asılıp ölen kızı

Suzan tanır

Flashback

Onların basın açıklamasına engel olmaktı ama benzincide gördüğüm bomba müdahale yapmayın dedim herkesi ordan bir şekilde çıkarıp ardından bomba sıcaktan ısınmaya başladı bende imha ettim

Valinin emrine karşı geldiğim için polislikten attılar

Emniyet her zaman önemlidir özellikle halkın protestocu olsada

3.Sahne

Naci Müdür ve ekibi basar

Bir anda kızlarla dolu bir araba gelir

Aldatma Terör örgütü diye Bunlar bütün Aldatan erkekleri öldürüyor

Özellikle bazen

Lisede olan bu olaydan sonra

Liseye yeni Kural gelir Öğretmenler seçip

Erkek ve Kızları imam nikahıyla evlendirecek bu kurala uymayan Sınıftan geçemez özellikle din kültürü dersi artık baraj dersidir mezunda olamaz sınavı nekadar iyi olursa olsun

Bu kuraldan sonra okula saldırı düzenlenir ama saldırı Suzanın sayesinde önlenir.

Suzan haklı çıkar ve görevine döner

Zeynonun adamı olan bir polis Kadir amir Savcı Seda Tilkicioğlu başka örgütlerle bağlantısı

Çok gizli bir örgüt bu bu 5 örgütle bağlantısı

Perilerin sözlüğünde anlamı yok haberi bilen Nalan Peri Bu Aldatma Terör örgütü

Zeynonun babası Eski organize şube müdürü Naci Amirdi ne işlere bulaştıysa Naci Müdüre verdiler ben yokken her şey değişmiş Suzan Başkomiser Çevik kuvvete ardından atıldım

Suzan Başkomiser geri döndü Naci Müdürün ekibinde.

Melisa Peri geri döndü bu onun işi Periliçem derdi intikam

5.Sahne

Melisa Peri görünür ve Suzanın Peri komşularını götürür Zeynoya aynı Suzan ama ilk önce Yasemin ve peri ekibi
3.Bölümün sonu
@Çiğdem- @gözlemci @Harunnn60 @mrt-06 @xBUGRAx @mrt-06 @turkuazz @Doğu @serhatt @S.G.A.T.
@Dosi @emree-29 @ömer karataş

Son düzenleme: