TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
GÜZEL PRİM KASTIM AHAHAHAHAHAHAHA. 4 tane bu, boru değil.

İtiraf 14 - Aslında kullanıcı adımı doğru yazmadığın için seni ciddiye almayacaktım ama neyse. -Sohbet ettiğim biri misin bilmiyorum ama cümleme şöyle başlamak istiyorum- Ulan aptal, yazdığım mesajların +%95'i espri/şaka/komikli-komiksiz mizah iken nasıl ortamı geriyor olabilirim? Bana bunun açıklamasını yap.

İtiraf 17 - @S.G.A.T. söyle de nasıl dolu muhabbet edebileceğimi bileyim.

İtiraf 22 - Benim üzerimden itiraf yapmışsın; bak bakalım dikkat çekmiş miyim, yoksa çekmemiş miyim?
Estağfurullah o senin bulman gereken şey. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Çok yardımcı oldun. Yoksa bir saniye, askere gitmeden önce bi 70'lik mi diktin yine kafaya?
Yo ayığım. :D
Seni belli bir kalıpların içinde görmek hoşuma gitmiyor galiba. Bence diğer yazanların da hoşuna gitmiyor. Bu bir tercihtir saygı duyulması gerekir ama senin de bizim düşüncelerimizi önemsediğini göstermen lazım artık. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yo ayığım. :D
Seni belli bir kalıpların içinde görmek hoşuma gitmiyor galiba. Bence diğer yazanların da hoşuna gitmiyor. Bu bir tercihtir saygı duyulması gerekir ama senin de bizim düşüncelerimizi önemsediğini göstermen lazım artık. :D
Geri döndüğünde entel-dantel biri olmuş olacağım, merak etme.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tarih, astronomi falan bayatladı bu aralar sen direkt sanata yönel klasik müzik falan iş yapıyor. Bir de anatomi çok önemli insan bedeni şu aralar her yerde konuşuluyor haberin olsun. :A
Benim müzik kültürüm bayağı geniştir, bilirsin. Anatomi kelimesi bile beynimin ağrımasına yetti, almayayım ben onu ahahaha.

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Teşekkürler dostum. :D Fotodan popilik nasıl anlaşılıyor ki. :A Gerçi çok popi değilim evet. :F Evet geride kalmasına çok sevindim, insan insana benzermiş ben Ankara'da oturuyorum İstanbul'a sadece 1 kez geldim belki denk gelmişizdir. :F
İstanbula tekrardan bekleriz, gelirsen görüşürüz :)

Fotoğraftan anlaşılıyor aslında popilik ama bunun nasıl olduğunu anlatamam valla :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İtiraflar bu hafta arada kaynadı valla. :A
Benim bildiğim itiraf insan kendiyle alakalı önceden yaptığı ve pişman olduğu bir şeyi itiraf eder genelde ölüme yaklaştığı zamanlar :F Örnek seni annene ben şikayet etmiştim ya da parfumunu ben almıştım hakkını helal et türünde vsyle :F

Forumda ise bu şunu yapıyor bu onu ediyor bildiğin iftira atılıyor :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Benim bildiğim itiraf insan kendiyle alakalı önceden yaptığı ve pişman olduğu bir şeyi itiraf eder genelde ölüme yaklaştığı zamanlar :F Örnek seni annene ben şikayet etmiştim ya da parfumunu ben almıştım hakkını helal et türünde vsyle :F

Forumda ise bu şunu yapıyor bu onu ediyor bildiğin iftira atılıyor :A :A :A
Bizim forumda ne doğru ki bu doğru olsun.:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bizim forumda ne doğru ki bu doğru olsun.:A
Hahah Aaa oda doğru cnm :A :A :A

Keşke şu şekilde yapılsa itiraflar Atacan sana önceden gıcık oluyordum seni tanıdım yanıldımı anladım hakkını helal et , Çiğdem senin bir mesajını şikayet etmiştim pişman oldum itiraf ediyorum ve Reel hayatlarımızdan bir arkadaşımı şöyle üzmüştüm pişmanım vsyle yanı gerçek itiraflar olsa :A :A :A

Ben bir tane yapmıştım zamanında bir çocuğa bakıyordum akşam çikolatasını bulamadı ağlıyordu ailesi gediğinde bende dudağımı silip asıl yaramaz çocuk bemişim gibi ses etmiyordum :F :F :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hahah Aaa oda doğru cnm :A :A :A

Keşke şu şekilde yapılsa itiraflar Atacan sana önceden gıcık oluyordum seni tanıdım yanıldımı anladım hakkını helal et , Çiğdem senin bir mesajını şikayet etmiştim pişman oldum itiraf ediyorum ve Reel hayatlarımızdan bir arkadaşımı şöyle üzmüştüm pişmanım vsyle yanı gerçek itiraflar olsa :A :A :A

Ben bir tane yapmıştım zamanında bir çocuğa bakıyordum akşam çikolatasını bulamadı ağlıyordu ailesi gediğinde bende dudağımı silip asıl yaramaz çocuk bemişim gibi ses etmiyordum :F :F :F
Aynen, en büyük yanlışlardan biri hâlâ bana rütbe verilmemesi.
O değil de annem bir film izliyor MovieSmart'ta adamı hamster ısırdı kudurdu bütün uçaktakileri ısırmaya çalışıyor. Benim hamstera gıcıktı şimdi diyor ki yarın atacaz o hamstere. :F @xBUGRAx

Beni evladımdan ayıracaklar.. Ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O değil de annem bir film izliyor MovieSmart'ta adamı hamster ısırdı kudurdu bütün uçaktakileri ısırmaya çalışıyor. Benim hamstera gıcıktı şimdi diyor ki yarın atacaz o hamstere. :F @xBUGRAx

Beni evladımdan ayıracaklar.. Ss
Ne atıyorsunn öyle ayoll destereyi atar gibi :A :A :A

Senin Hamsterin tekrar yuvarlanma numarasını yenilemesi lazım tekmeyi yiyeceksin şirinlik yap de :F :F :F