TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Değişik geldi benim kulağıma cnm ama iyi anlamda diyorum tabi hoş değişik bir ses tonun var Karadenizliler kadar kisme bu ses tonu olayından anlayamaz orası bizim işimiziz :A :A :A
Ablam sen de bir çek gönder seninkini de merak ettim şimdi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İtiraflarada baktım şimdi serhat birazda canı sıkılmış itirafları dikkate alma sen cnm alısıcaksın bir süre sonra çünkü itiraf etmeyi bilmiyorum genelde iftira şeklinde yapılır :A Enerjin güzel bu forumu diğer forumlardan ayıran zaten sohbet , aile ortamı olması normal habere yorum yap çık ozaman bir farkımız kalmazdı , Sen canını sıkma bizim ne düşündüğümüz önemli yanı senin sohbet ettiklerinin :bhr::bhr::bhr: @serhatt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Aserat Konu açma konusunda en başarı yöneticilerden , Sohbetlere fazla girmiyor diye kendisine söylerdim eskiden ama konu açmada eleştiri yapılacak son kişi forumda :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@mrt-06 Soğuk değil bence , gayet sıcakkanlı bildiğimiz gibi :bhr: Aaa bir de bunu yazan yaşadıklarını bilmiyordur Atacanın bizden güç enerji alıyor o kişide bunu düşünüp ılımlı olsun bence :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Yiğitt Buranın sahibi gibi davranıyor denmiş ben hep söylerim adminler gittiğinde forumun admini gibi görüyordum ben onu , Forumu toparlamamızda büyük etken oldu bence o itirafı yapan teşekkür etsin yiğite :bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şunu yeni gördüm malun kişi dışında kim yazdıysa gerçekten ayıp etmiş. Beni iyi tanımıyor ya da. Çünkü neden gittiğimi neden birkaç kez ara vermek zorunda olduğumu bilen bilir keşke uydurma olsaydı keşke keyfiyen forumdan gitmiş olsaydım. Keşke yalan olsaydı her şey, ama maalesef hakikat bu. :)

İtiraf 21
Gittik gitmeye ama gitmeden daha çok ortamın malını yiyeyim diye çabalıyor mrt-06. :AMerak ediyorum bize anlatmaya çalıştığı masum ve saf mrt-06 hikayesinin ne kadarına tüm kalbiyle inanıyor? Anlattıkları hususlarla ilgili içinde bir gram dahi tereddüt yoksa, onla tekrardan gidip arkadaş olacağım ama durumun böyle olmadığı aşikar. :)
-Anonim-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@xemrexxx Ben foruma geldiğimden beridir etiket yapar , Ve bende 2014 den beridir etiket yapardım onun gibi :A Güldürüyle alakası yok bizim zamanımızda güldürü yoktu zaten :A

Yazdığımız mesajlara etiket ettiğimiz kişiler işte görsün istiyoruz yorum yapıyorlar öyle sohbet oluşuyor @xemrexxx etiket olayında bunun dışında bir şey düşnümüyor 6 yıldır yapan birisi bu itirafı eden sanırım yeni üyelerden ya da bunamış geçmişi unutmuş :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,995
Puanı
1,060
İtiraflarada baktım şimdi serhat birazda canı sıkılmış itirafları dikkate alma sen cnm alısıcaksın bir süre sonra çünkü itiraf etmeyi bilmiyorum genelde iftira şeklinde yapılır :A Enerjin güzel bu forumu diğer forumlardan ayıran zaten sohbet , aile ortamı olması normal habere yorum yap çık ozaman bir farkımız kalmazdı , Sen canını sıkma bizim ne düşündüğümüz önemli yanı senin sohbet ettiklerinin :bhr::bhr::bhr: @serhatt
Sağol Çikom :bhr: sizler böyle düşünüyorsanız benim diğer kimse umrumda değil :)
İtirafları yapalar kimse artık herkese saydırmış,memnun değillerse çekip gitsinler,çamurlaşmasınlar :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sağol Çikom :bhr: sizler böyle düşünüyorsanız benim diğer kimse umrumda değil :)
İtirafları yapalar kimse artık herkese saydırmış,memnun değillerse çekip gitsinler,çamurlaşmasınlar :D
Teşekkürler ablacım. :oops:
Aaa ben hiç kimseye olumsuz itiraf yapmadım . Olumsuz yapanada şey etmiyorum espirili cevap veriyorum mesala Çiğdenizim diye itiraf yapıldığı bir hafta vardı Tarkan Yolla şarkısını çıkarmıştı . O şarkıyı atmıştım işte latife ederek :F :F :F

Yani ciddiye almamak lazım serhat da öğrenecek yavas yavas :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hhaha Aaa nasıl olacak ayoll @denizz19 un sesi Türk sanata gitmez , Senin sesinde Popa gitmez :A :A :A

Denizin sesi daha kaba saba böyle kargaları kaçırmalık :F Senin sesinde daha narin yolda kalmış yaşlılara karşıya geçrieyimmi demeklik :A
Ortak yolda buluştuk bir eser bulduk kendimize. :A

Zaten yaşlılar da hep bana yol tarifi falan sorar. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ortak yolda buluştuk bir eser bulduk kendimize. :A

Zaten yaşlılar da hep bana yol tarifi falan sorar. :F
Hhaha Aaa dikkat edin ama cnm :A :A :A

Şimdi sen yumuşak dinlendirici sesinle şarkıya başlarsın gözümüzü kapatır hayal kurmaya başlarız :bhr: Sonra @denizz19 girer şarkıya mahsende işkence yapılırkan çıkan sesler gibi :F Senin yumuşak tonunun üstüne bağılarak giriştimi şarkıya gözümüzü açar koltuktan fırlarız :F :F :F

Zeki Müren ve Hayko Cepkin gibi :A :A :A