eTV Yeni Dizi | '13' Çarşamba 23.00'te eTV'de Başlıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
lost.jpg

'MusicSurvivor', 'Benim Albümüm', 'Zombi Ekspresi', 'Sözcük Oyunu', 'Ufak Tefek Fesatlıklar', 'Fikir Cambazı', 'Hissikablelvuku', 'Parlak Takımı', '10x10' gibi yapımlarıyla geçtiğimiz sezona damga vuran eTV önümüzdeki haftalardan itibaren birbirinden iddialı projeleri izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Aksiyon, macera, gizem ve komediyi bir araya getirecek olan, hazırlıkları 1 yıldan beri devam eden iddialı dizimiz '13' yaza damgasını vurmaya geliyor.

Bu adada tek bir kural var: Hayatta kalmak!
Fav10.net'in 12. kuruluş yıl dönümü için lüks bir yatla denize açılan üyelerin eğlencesi geminin batmasıyla yarım kalır. Bu faciadan sağ kurtulabilenler soluğu yardım gelene kadar barınabilecekleri bir adada alır. Üyeler hem hayatta kalmaya çalışırken hem de oluşan hiyerarşiyle başa çıkmak zorundadır. Ancak aniden ortaya çıkan yeni bir tehdit herkesin güvenliğini tehlikeye sokar. Adanın sürprizleri onların saldığından çok daha büyük olacaktır.

KADRO (alfabetik sırayla)
  • Çiğdem-
  • DarkLeqenD
  • denizz19
  • destere
  • dizi kolik
  • Dosi
  • eskici
  • MasacRE-
  • mrt-06
  • vadikızı
  • xBUGRAx
  • xemrexxx
  • Yiğitt
  • Ve gelecek bölümlerde birbirinden sürpriz isimler!
Her bölümünü soluk almadan takip edeceğiniz '13' çok yakında ilklerin kanalı eTV'de başlıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kanalın en büyük hitini unutmuşsun ayoll MS :A :A :A @Aserat
Unutur muyum ya dalgınlığıma gelmiş sadece. :A Ee konuyu nasıl buldun. :A
Ben duydum da okumadım hiç :D
Parlak Takımı hikayesini daha önce duymamıştık.Onu geri döndür okuyalım :A Haksız mıyım @Çiğdem- @serhatt @DarkLegenD @Harunnn60 @mrt-06 @S.G.A.T. @MasacRE- @xemrexxx
Hikaye değil program. İlk 3 bölüm yayınlandı eğer bir aksilik olmazsa yakında geri dönecek. :D

Bu da ilk bölüm: https://fav10.net/forum/threads/parlak-takımı-1-bölüm-yeni-program.273060/

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060