'İnsanlık Suçu' Final Yapıyor!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
insanlik-sucu-yakinda-basliyor-insalik-sucu-fragman-ve-tanitim-izle-oyunculari-k-1520336539.jpg

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi İnsanlık Suçu'ndan üzücü haber.

Pastel Film'in yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Ahmet Mümtaz Taylan, Deniz Uğur, Melike İpek Yalova, Serkay Tütüncü ve Laçin Ceylan'ın başrollerini paylaştığı yapım, 8. bölümüyle ekranlara veda ediyor.

İnsanlık Suçu final bölümüyle Cumartesi akşamı 20.00'de Kanal D'de.​

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Yuh, biraz erken olmadı mı? Sebep Gizem Karaca mı diye düşünmedim değil.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,893
Puanı
1,061
Gizem Karaca'nın cezası yüzünden erken bitiyor olması muhtemel. Gerçi reytingler düşük olduğu için her türlü bitecekti ama öyle olmasa en azından birkaç hafta daha devam edebilirdi.

Ve en güzel kısmı unutmak da olmaz: Bu dizi apar topar harcadıkları Gülizar'dan kısa sürdü. Top yine hüsran, Top yine patlak. :Z @Dosi

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,883
Puanı
360
İlk başlarda güzel ve farklı bir konusu vardı...... sonradan sen benim babamsın o benim akrabam kafasına girip mundar ettiler diziyi...... iyi oldu

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Gizem Karaca'nın cezası yüzünden erken bitiyor olması muhtemel. Gerçi reytingler düşük olduğu için her türlü bitecekti ama öyle olmasa en azından birkaç hafta daha devam edebilirdi.

Ve en güzel kısmı unutmak da olmaz: Bu dizi apar topar harcadıkları Gülizar'dan kısa sürdü. Top yine hüsran, Top yine patlak. :Z @Dosi
Bu dizi olmasaydı da gülizar her türlü biterdi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D kafayı falan mı yedi? :eek:

Son bölümüyle AB grubunda 4. sırada yer aldı, 2 sezonluk Fazilet'i tüm gruplarda geçti. Çok ama çok şaşırdım, ben yaz boyu devam eder diyordum. Kanalın elinde iş kalmadı, çok değişik bir şey olacak şimdi. :D

Salı akşamı boş kaldı, cumartesi akşamı bu hafta boşalıyor, haftaya çarşamba boşalacak. Pazartesi ve Perşembe de 2 haftaya boşalacak. Pazar günü de bu gidişle boşalacak gibi... Cuma kaldı geriye bir. :kiki:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Gizem karacanın tutmayan kaçıncı dizisi oldu bu :eek: hele bi de hapse girerse kariyeri biter...

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Oyuncular sezon finali yapacağız, yeni sezonda devam edecek diyordu. Reytingler de fena değildi neden bitirdiler ki?

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,588
Puanı
860
Bu kanal şaka yapmayı da geçti artık. Yaz boyunca devam edebilecek oranlara sahip olan diziyi bitirdiler ya.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kanal D kafayı falan mı yedi? :eek:

Son bölümüyle AB grubunda 4. sırada yer aldı, 2 sezonluk Fazilet'i tüm gruplarda geçti. Çok ama çok şaşırdım, ben yaz boyu devam eder diyordum. Kanalın elinde iş kalmadı, çok değişik bir şey olacak şimdi. :D

Salı akşamı boş kaldı, cumartesi akşamı bu hafta boşalıyor, haftaya çarşamba boşalacak. Pazartesi ve Perşembe de 2 haftaya boşalacak. Pazar günü de bu gidişle boşalacak gibi... Cuma kaldı geriye bir. :kiki:
@Harunnn60 ın Dedesinin dizisi değilmiydi bu :A :A :A @serhatt