CW The Originals 3. Sezon Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İkinci sezonun ikinci bölümüne kadar geldim ama sürekli birbirini tekrar eden olaylar ve karakterin ismini unuttum, Barney'in kılıktan kılığa girip bir türlü yakalanamaması fazlasıyla sinir bozucu ve gerçekçiliğe aykırı bu yüzden insan pes ediyor zaten izlemesek bir şey kaybetmeyiz. :D
Ama dizinin atmosferi çok hoş. Filmi kadar başarılı bence. Daha bakmadım 2. Sezona ama ilk sezon orijinal tiplemeler vardı. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İkinci sezonun ikinci bölümüne kadar geldim ama sürekli birbirini tekrar eden olaylar ve karakterin ismini unuttum, Barney'in kılıktan kılığa girip bir türlü yakalanamaması fazlasıyla sinir bozucu ve gerçekçiliğe aykırı bu yüzden insan pes ediyor zaten izlemesek bir şey kaybetmeyiz. :D

Ağaç olduk bekliyoruz bakalım. :A Diyen kişi de 1 aydır bir bölüm SPN izleyemedi. :F
Aaa @Tolstoyevski bıktığına göre demek iç sıkıcı kasvetli bir dizi değil biraz umudum arttı şuan diziye :Z:Z:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gerçekten öyle ablacım, çok vasat bir insan neresine ellesen elinde kalıyor. :A
Oscar filmlerini izliyoruz öyle filmler buluyor kı bir tane gemici filmi bulmuş öldük sıkıntıdan boş boş bakıyoruz filmde 1 dakıka bile hareket bir şey olmazmı ayoll :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahah sanat filmi herhalde. :F
Aaa zaten bu Oscarda içi boş filmleri topluyorlar ayoll :A Boş boş bakıyorsun bir kaç koca kafa kafa konusuyor ama ne diyorlar onuda anlamıyorsun :F

Ama fantastik bir film seçildi ilk defa boş filmi seçmediler Masacreler kudurdu tabi :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aaa zaten bu Oscarda içi boş filmleri topluyorlar ayoll :A Boş boş bakıyorsun bir kaç koca kafa kafa konusuyor ama ne diyorlar onuda anlamıyorsun :F

Ama fantastik bir film seçildi ilk defa boş filmi seçmediler Masacreler kudurdu tabi :A :A :A
O yüzden ben yıllardır bulaşmıyorum ablacım sen kendin kaşınmışsın. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O yüzden ben yıllardır bulaşmıyorum ablacım sen kendin kaşınmışsın. :A
Bende genelde film etkinliğine katılmam hele Oscar hiç izlemem ama @Forumdash destere film heyeti kuralım dediler her gece 1-2 film yorumluyorduk onlar hatrına izledim Oscarıda izledim ilk defa :A :A :A

Sonrada dizi heyeti kurup 3-4 dizi izledik ve destere beyin işi bitince kayboldu :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bende genelde film etkinliğine katılmam hele Oscar hiç izlemem ama @Forumdash destere film heyeti kuralım dediler her gece 1-2 film yorumluyorduk onlar hatrına izledim Oscarıda izledim ilk defa :A :A :A

Sonrada dizi heyeti kurup 3-4 dizi izledik ve destere beyin işi bitince kayboldu :A :A :A
Aaaa ne güzel eğlenmişsiniz ben yokken. :F Bu heyetleri kurmak için gitmemi mi beklediniz. :A @Forumdash

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Zaten @Tolstoyevski @destere ve @MasacRE- nerde çer çöp var izler birde bizim CW dizilerimize fok atarlar. :F

Aaa destere yi fantastiğe bulaştırıp biraz kalite getirmiştim ama bu @MasacRE- yabancı dizide de kütük ayoll :F Oğlanın Müzik Dizi Film ne varsa hepsinde seçimleri berbat :A :A :A
Beni şu dandik dizilerin konularına etiketlemeyi keser misiniz lütfen, konuya girmek bile kaliteme yakışmıyor :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Beni şu dandik dizilerin konularına etiketlemeyi keser misiniz lütfen, konuya girmek bile kaliteme yakışmıyor :A
Şu lafı SPN sayfasında etseydin o klavyeye dokunan narin parmaklarını keserdik :A ama orginals oldugu için bişey demiyorum:X CW'de oldugu için göz dağı versek yeter dedim:A İyi demişmiyim @mrt-06 @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şu lafı SPN sayfasında etseydin o klavyeye dokunan narin parmaklarını keserdik :A ama orginals oldugu için bişey demiyorum:X CW'de oldugu için göz dağı versek yeter dedim:A İyi demişmiyim @mrt-06 @Çiğdem-
Kalite mi :F Güldürdün :A
@MasacRE- e miss gibi herif ayoll şu yabancı oğlanları tanısa kanalımızdan ayrılmaz oda yeni yeni parlakçılığa adım atıyor :A :A :A @mrt-06
32315f620596cea317799714242e41bb.jpg