Bizim Hikaye 34. Bölüm Fragmanları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,553
Puanı
1,060
Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye'nin 34. bölüm fragmanları yayınlandı.

II.FRAGMAN

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İyi ki kontrol etmişsin :A
Çok konu açma modunda değilim aslında ama yarım saat önce çıkmış fragman. Açayım dedim :D
Baya teknoloji haberlerim var ama ben böyle yorgun olmaya devam edersem zor açarım :F Hem artık sen varsın, kenara çekilebilirim arada :A:A
Bu aralar siyaset konularıda çok açılıyor :D Forum yine hareketlenmeye başladı konu açma konusunda :Z

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,553
Puanı
1,060
Çok konu açma modunda değilim aslında ama yarım saat önce çıkmış fragman. Açayım dedim :D
Baya teknoloji haberlerim var ama ben böyle yorgun olmaya devam edersem zor açarım :F Hem artık sen varsın, kenara çekilebilirim arada :A:A
Bu aralar siyaset konularıda çok açılıyor :D Forum yine hareketlenmeye başladı konu açma konusunda :Z
Seçim dolasıyla herkes siyasete yüklendi :D
Sen dizi-fragman-yorum konularını bana bırak,teknoloji ve klip konularıyla ilgilen :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Seçim dolasıyla herkes siyasete yüklendi :D
Sen dizi-fragman-yorum konularını bana bırak,teknoloji ve klip konularıyla ilgilen :A
Magazin ya? :A:A son 2 aydır fragman ve yorumlar hep ben açıyordum, 10 gün ara verdik tadına vardın şimdi beni şutluyorsun demek :F:F Yarın Utc yi aç ozaman, geçen hafta gibi dizi başlayınca açma :A
10-20 dakikada açılmazsa el atarım ama tam 18.'de durmam pusuda. Sen aç onlinesen:)

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,553
Puanı
1,060
Magazin ya? :A:A son 2 aydır fragman ve yorumlar hep ben açıyordum, 10 gün ara verdik tadına vardın şimdi beni şutluyorsun demek :F:F Yarın Utc yi aç ozaman, geçen hafta gibi dizi başlayınca açma :A
10-20 dakikada açılmazsa el atarım ama tam 18.'de durmam pusuda. Sen aç onlinesen:)
aa seni şutlamak ne haddime,sadece yükünü hafifletmek istemiştim,dilersen bütün konuları sen açabilirsin no problem
Saat 18 de online olurum büyük ihtimalle açarım yani

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
aa seni şutlamak ne haddime,sadece yükünü hafifletmek istemiştim,dilersen bütün konuları sen açabilirsin no problem
Sen yenisin al hevesini canım. Beni mutlu ediyor sen konular açtıkça. Reyting ve tv haberleri kısmındaki haberlerinide başarılı buluyorum :love1:
UTC ve Bizim Hikaye tek izliyorum. Arada seni Çukur ve Eşkiya'da da görüyorum.
Rekabet tatlı oluyor aslinda. Kazanan forum oluyor :Z
Magazin'ide aç arada

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

Ben online olabilirsem UTC konusunu açabilirmiyim ya bayağıdır açmıyorumda:D

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,553
Puanı
1,060
Sen yenisin al hevesini canım. Beni mutlu ediyor sen konular açtıkça. Reyting ve tv haberleri kısmındaki haberlerinide başarılı buluyorum :love1:
UTC ve Bizim Hikaye tek izliyorum. Arada seni Çukur ve Eşkiya'da da görüyorum.
Rekabet tatlı oluyor aslinda. Kazanan forum oluyor :Z
Magazin'ide aç arada
Elimden geldiğince doğru düzgün haberler açmaya çalışıyorum,beğenmene sevindim :)

Çukur ve Eşkıyayı izlediğim için onların konularınıda açmaya çalışıyorum,diğer izledikleriminkilerinide :D