Star Söz - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aaa fragmanlara bakmadım :A

Agaha sana söylerim beni burdan çıkaracaksın diyordu acaba çıkarmak için oyunmu ettiler düşükte olsa bir umut ayoll :A :A :A
Fragmanları paylaştım üstte, izle de öyle yaz bari. :T:

2. fragmanda çalan türkü kalp ben. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
44. BÖLÜM

Çiftlere baya yer verilen bir bölüm olmuş. Nazlı ve Ateş sonunda baya baya görünmeye başladı, Erdem'in izninin olması önemliydi tabi. Ece Seçkin'in konuk olması da renk kattı, oyunculuğu fena değil gibi. :A

Eylem gidiyor ciddi ciddi, Fethi'nin arabeske bağlayıp şarkı söylediği sahne harikaydı. Ne güzel söylemiş, şarkı da harika zaten. Bayıldım.

Son sahne de baya güzeldi, kaliteli olmuştu. Derman'ı yakaladık derken Yavuz'u kaptırmayalım bir de...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
45. BÖLÜM

Güzel bölümdü, Derman sahneye çıktı. Herkese kendini gösterdi, herkesi de tehdit etti. Bomba patlayacak mı bakalım, bence patlatır gibi...

Eylem ve Fethi barıştı sonunda, Yavuz ve Bahar sağ olsun. :bhr:

Ece Seçkin son kez göründü dizide, Nazlı ve Ateş'in arasını bozup sonradan düzeltti. Renk kattı diziye, ADEYYOO demeseydi iyiydi. :A

Agah'ı da kurtardık, az daha ölüyordu. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
46. BÖLÜM

Uuuu çok iyi bölümdü, aksiyonu baya güzeldi. Derman'a alışmaya başladık, yeni bir Çolak olmaya başladı bence. Son sahne iyiydi. :Z

Yavuz ve Bahar'ın sahneleri güzeldi. Yavuz, Bahar'a yeniden evlilik teklifi etti. Güzel sahneydi, Bahar da tabi kabul etti. :bhr:

Agah diziden şimdilik gitti gibi, yeni sezonda veya sezon finalinde gelecek sanırsam. Arayı açmasın fazla, şimdilik kayboldu.

Feyzullah ve Su, düğün salonu arıyordu. Alıp bu deli Keşanlı'yı da götürdüler, oranın sahibi şaşırdı kaldı. Feyzullah'ın annesinin 'Siz safsınız, Keşanlı akıllı' dediği sahne de güldürdü. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Artık bir heyecan lazımdı :Z

Ama Çolaksız yeni sezon çekilmez bu Dermana alışamadım yeni sezona büyük ihtimalle Eşkiya , Ertuğrul ve Çukur olmak üzere 3 diziyle girecem yeni başlayanlardan işe yarar olursa ekleriz :A :A :A
Ben alıştım ya, bu son bölümde kendini hissettirdi bence. :Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Bölümü şimdi izliyorum ve aklıma bir şey takıldı. Tim kızları kamaradan kurtarırken kapıyı açamadı ya. Neden kilide ateş etmediler çok merak ediyorum.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
48. BÖLÜM

Olaylı bölümdü, bizim kızlar kaçırılmıştı 47'de. Onları aramakla geçti, Derman'ın işiydi zaten. Kavgalar, gemiyi bulmak için oyunlar falan şeklinde geçti bölüm. Derman'ın Nazlı'nın annesine tekme attığı sahne üzdü. :(

Son sahne güzeldi, bombayı gemiye attık ama gemide kızların olduğunu Erdem bilmiyordu. Yavuz daha erken yetişseydi keşke. :(