2017 En Favori Şarkı 2017 Başlıyor!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa oyüzden aklıma direk Akman geldi zaten Çağatayın oy alıca yer yok ama @Forumdash seni herifinden dolayı kandıırp Handeye oy alma peşinde sanırım :A
Çağatay Ulusoy ile işimiz yok bu sene, Netflix dizisini bekliyoruz :A Ama Aleyna babaya verilecek destek ile anlaşma sağlayabiliriz @Forumdash ile :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çağatay Ulusoy ile işimiz yok bu sene, Netflix dizisini bekliyoruz :A Ama Aleyna babaya verilecek destek ile anlaşma sağlayabiliriz @Forumdash ile :A
Zaten seviyor sen zararlı çıkarsın :A :A :A

Musti yok malesef büyük eksiklik son 2 turdur 4.tura getiriyordum bana yetiyordu gözüm sizin gibi aç değil :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,908
Puanı
1,060
Forumdash Çağatay deyince benim aklıma oyuncu olan geldi aslında ama Çiğdem şarkıcı olanı söyleyince herhalde ben yanlış anladım dedim konu da şarkı yarışması olunca. Benim de kafamı karıştırdı yani Çiğdem :A Yalnız Çağatay Ulusoy'a nerede oy kullanacağız, dizisi yoktu bu sene :A
Ortak noktalarımızı söylemek için Çağatayı dedim :A

Aaa oyüzden aklıma direk Akman geldi zaten Çağatayın oy alıca yer yok ama @Forumdash seni herifinden dolayı kandıırp Handeye oy alma peşinde sanırım :A
Sanmana gerek yok. az önce söyledim zaten:A

Çınlamayla yarişsaydı keşke:T:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Handenin gıcık şarkısı yok çok sevmediklerim çıkmadıkça Handeyi desteklerim :A

Zaten Mor dışında tüm klipli şarkılarını son 2 yıldır beğeniyorum hayret :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Handenin gıcık şarkısı yok çok sevmediklerim çıkmadıkça Handeyi desteklerim :A

Zaten Mor dışında tüm klipli şarkılarını son 2 yıldır beğeniyorum hayret :F
Hande'nin kendisi ayrı şarkıları ayrı gıcık :A İttifak ihtimallerini de çöpe attım böylece gitti Aleyna'ya gelecek destek :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben Handeye yeterim @Forumdash Tilki Kıza destek olmasın yine ben kazançlı çıkarım
:A :A :A
Bak hele bak, Hande'ye yetecekmiş :A
images

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,812
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hande'nin kendisi ayrı şarkıları ayrı gıcık :A İttifak ihtimallerini de çöpe attım böylece gitti Aleyna'ya gelecek destek :A
Desteklediğimiz ve desteklemediğimiz isimler birebir tutuyor, her türlü ittifaka varım seninle. :A Bizim gibi gerçek müzik sevdalısı, üst düzey kulak zevkine sahip insanlarla oy potansiyelimizi arttırmamız lazım. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Desteklediğimiz ve desteklemediğimiz isimler birebir tutuyor, her türlü ittifaka varım seninle. :A Bizim gibi gerçek müzik sevdalısı, üst düzey kulak zevkine sahip insanlarla oy potansiyelimizi arttırmamız lazım. :A
Zevkli insanlarla birlikte ittifak sağlarız o halde, hak edenleri ilerletebildiğimiz kadar ilerletiriz :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,278
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Anlamsızlıklar içeren şarkının kazanma oranı = 1.05
Sıla adlı kişinin yaptığı şarkılardan birinin kazanma oranı = 1.20
Anlamlı ama balon şarkının kazanma oranı = 5.00
Donald Trump'ın gelecekte çıkaracağı şarkının kazanma oranı = 50.00
Anlamlı ve abartılmamış şarkının kazanma oranı = 200.000

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,908
Puanı
1,060
Sen daha gıcıksın :A Sana çağatayın imzalı posteri mosteri yookkk!! Rüyanda gör:A
Ben Handeye yeterim @Forumdash Tilki Kıza destek olmasın yine ben kazançlı çıkarım
:A :A :A
Çınlama ile yarişmadiği için Aleyna desteklemicem. O Sen Olsan Bari şarkısı gayet gıcık bi şarkı @MasacRE- müzikten anlamadiğiniz buradan belli @OzaN :A:A:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sen daha gıcıksın :A Sana çağatayın imzalı posteri mosteri yookkk!! Rüyanda gör:A

Çınlama ile yarişmadiği için Aleyna desteklemicem. O Sen Olsan Bari şarkısı gayet gıcık bi şarkı @MasacRE- müzikten anlamadiğiniz buradan belli @OzaN :A:A:A
Aman zaten Hande de Aleyna da kazanamayacak yarışmayı, boşa kürek çekmeye gerek yok :A Benim gönlümün birincisi Aleyna, seninki de Hande olur bitti gitti işte :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Aman zaten Hande de Aleyna da kazanamayacak yarışmayı, boşa kürek çekmeye gerek yok :A Benim gönlümün birincisi Aleyna, seninki de Hande olur bitti gitti işte :A
Mustimde yok kim kazanırsa kazansın :A :A :A

Aaa Burcuya destek olabilirsiniz :A :A :A