'Mehmed: Bir Cihan Fatihi' Final Yapıyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1847790_620x410.jpg

Kanal D'nin büyük umutlarla yayın hayatına başlattığı ''Mehmed: Bir Cihan Fatihi'' dizisinden kötü haber!

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın yaptığı, kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor, Sedef Avcı, Hazal Filiz Küçükköse, Büşra Develi, Gürkan Uygun, Ertan Saban, Funda Eryiğit, Toprak Sağlam, Mert Yazıcıoğlu, Leyla Tanlar, Burak Tamdoğan, İsmail Demirci ve Meral Çetinkaya'nın yer aldığı dizi bitiyor.

Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. bölümüyle salı akşamı final yapacak...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Kadın'ım ve UTC'mden art arda darbe yiyerek 13 bölüm bile dayanamadı. :F Hiç üzülmedim, oh olsun. :A

Mendiliniz, peçeteniz hazır. :Z:A @Çiğdem- @Yiğitt

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Karşılamıyor demek 6 reyting. Yazık oldu projeye ama Salı olmamalıydı en iyi gün Cumartesi olurdu :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,505
Puanı
1,060
KENAN adına üzüldüm,dağ gibi adam ne hallere geldi @Çiğdem-
O3medyada batar artık bu diziye yatırım yapmaktan elde parası kalmamıştır

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@batuhankaralar haklı çıktın :D

Bu arada yazık oldu ama şu varki hep olumsuz şeylerle haber olup yayın tarihi ertelenen dizilerin kaderi bu.

Kenan'ı eski tarz dizileriyle dönerse iyi olur.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sinem kendi gibi yaptı adamı:T: Kenan derhal Ay yapım'a geliyor:bağır:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Şok oldum Kenan gibi adamın dizisi 7. bölümde bitiyor vay arkadaş. :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Şimdi ilk olarak bence kanal biraz daha sabredip en azından sezon finali yaptırmalı. İkinci olarak ise Kenan yuvasına geri dönmeli. Sen bundan sonra Ay Yapım'sız yapamazsın yiğidim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F :F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F

Daha önce de demiştim o bitirdiği diziler ve aldığı ahların karşılığı sonunda gerçekleşiyor. Ama öyle böyle değil bildiğin bombalar peşi sıra patlıyor. Önce Doğan satıp kaçtı, şimdi de Kenan patladı. Bence birkaç aya Mavi Top için de final haberi alırız. :oley: :oley: :oley:

Bir de bazı arkadaşlar UTC'yi falan geçecek demişti o geldi aklıma. UTC 2. sezona yürüyor Fatih 13'ü bile göremedi. Çok sorunlu ve başlamadan önce çok reklam pompalanan diziler tutmuyor demiştim ve öyle de oldu. Gerçi O3'e üzüldüm ama yapacak bir şey yok. Fazla reklamın ceremesini çeken bir kanal olarak Top'nu bunu iyi bilmesi gerekirdi ama almadı. Almayınca da böyle aldırırlar işte. Ay keyfim yerine geldi. :Z :Z :Z

Bir de bunu @Yiğitt'in açması trajikomik oldu. Fanlığı resmen bıraktı diyebiliriz. :A

Neyse bu şarkı benden Top'a gelsin:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F :F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F

Daha önce de demiştim o bitirdiği diziler ve aldığı ahların karşılığı sonunda gerçekleşiyor. Ama öyle böyle değil bildiğin bombalar peşi sıra patlıyor. Önce Doğan satıp kaçtı, şimdi de Kenan patladı. Bence birkaç aya Mavi Top için de final haberi alırız. :oley: :oley: :oley:

Bir de bazı arkadaşlar UTC'yi falan geçecek demişti o geldi aklıma. UTC 2. sezona yürüyor Fatih 13'ü bile göremedi. Çok sorunlu ve başlamadan önce çok reklam pompalanan diziler tutmuyor demiştim ve öyle de oldu. Gerçi O3'e üzüldüm ama yapacak bir şey yok. Fazla reklamın ceremesini çeken bir kanal olarak Top'nu bunu iyi bilmesi gerekirdi ama almadı. Almayınca da böyle aldırırlar işte. Ay keyfim yerine geldi. :Z :Z :Z

Bir de bunu @Yiğitt'in açması trajikomik oldu. Fanlığı resmen bıraktı diyebiliriz. :A

Neyse bu şarkı benden Top'a gelsin:
Doğan Medya'nın beceriksizliğiydi, garibim Demirören'in başına yıktılar yapımı. Bu diziyi sürmemesi lazımdı, Kanal D'ye yakışmadı. :A @Çiğdem- @Forumdash

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Doğan Medya'nın beceriksizliğiydi, garibim Demirören'in başına yıktılar yapımı. Bu diziyi sürmemesi lazımdı, Kanal D'ye yakışmadı. :A @Çiğdem- @Forumdash
Yani sevincimi nasıl ifade etsem bilmiyorum resmen batıyor yılların şampiyonu. Bugün belki de en yüksek bütçeli dizisinin final haberi geldi en geç Nisan 2019'da da kepenkleri kapatıyor diye manşet görürüz. Zaten geçen ayı da 6. olarak tamamlamış. Ay resmen sevinç. :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yani sevincimi nasıl ifade etsem bilmiyorum resmen batıyor yılların şampiyonu. Bugün belki de en yüksek bütçeli dizisinin final haberi geldi en geç Nisan 2019'da da kepenkleri kapatıyor diye manşet görürüz. Zaten geçen ayı da 6. olarak tamamlamış. Ay resmen sevinç. :Z
Gelinim Mutfakta pir gibi geldi, şu an 1. kanala yükselmeye başladık. Yakında zirveyi tamamen ele geçireceğiz. :Z

İki dizi de aynı yapım şirketine ait ki:A @Aserat neden böyle seviniyorsun kiiiiğğğğğ:A
Antilik yapacak illa. :A

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Herhalde bir tek arka sokaklar kalacak ellerinde