Diğer Goblin 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet hep cilveleşme nereee kadar :F Ama o hayalet adamdan tiksindim. Bi de ses efekti koymuşlar tövbe yarabbim:F Bi ara kore korku filmi izlicem:F
Hahha ilk geldiği sahnede bende korktum dilinden ve parmaklarından :eek::eek::eek:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hani prens oldunu öğrendi Goblin Azrailin sonra merdivenelri çıkıp yanına gitti Azrailin boğazını sıkıp masajtelerini selamlıyorum dedi müzikleriyle efekleriyle çk iyi sahneydi :A
Müzik filan dedin de avatarımı değiştiriyem iyi hatırlattın:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Supernatıralın 2 bölümü izlemedin diğerleri neysede Supernaturalı daha fazla biriktirme hemde süper 2 bölümdü :A

@destere Beyde çizgi filmli olan bölümü izleyecekti güya :A :A :A
çizgi filme sıra gelmez önce normal yarım kalan dizilerimi bitireyim sizin süper portakal en sona kalsın :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çizgi filme sıra gelmez önce normal yarım kalan dizilerimi bitireyim sizin süper portakal en sona kalsın :)
En önce onu izle bence hem sana güzel bir ara çeşit olarak gelecek ara sıcak olarak ye :A

Kafa olarak dinlenirsin çizgi film izliyorsun normal diziyle alakası yok :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok be aynı kişi oynamiş yaşlılığını da:X (azrail ve 30-35 yaşındaki prens/kral ne zıkkımsa aynı kişiler:A)
[
Aaa ben hiç benzetemedim vlla zaten benzetebilsek 10 bölüm falan beklemez hemen anlardık :A :A :A Bu Azrail değilmi derdik :F
ben hiç benzetmedm azrail ergen haline hiç benzemiyordu farklı kişilerin oynamış olma ihtimali daha mantıklı :)
makyajla o kadar tıfıl oğlana dönmesi imkansız :) hem tıfılda boyda kısaydı :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
En önce onu izle bence hem sana güzel bir ara çeşit olarak gelecek ara sıcak olarak ye :A

Kafa olarak dinlenirsin çizgi film izliyorsun normal diziyle alakası yok :F
sıcaklardan outlander ın claire ini deneyeceğim :) soğuk olarakta luciferdaki charlotte a bakarım :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
[

ben hiç benzetmedm azrail ergen haline hiç benzemiyordu farklı kişilerin oynamış olma ihtimali daha mantıklı :)
makyajla o kadar tıfıl oğlana dönmesi imkansız :) hem tıfılda boysa kısaydı :)
Şunu kesinlikle Azrail oynamıyor bu farklı birisi :A @Forumdash
Goblin10-00391.jpg

Ama bunun yaşlı hali şu Azrail olabilir bunu sonradan gösterdiler zaten açığa çıkınca o olduğu :A
goblinep101.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
S01B16 FİNAL

Harika hüzünlü ama mutlu sonla bitti:bhr:
Eun Tak gelin kızımızın kendini çocuklar içinfeda etmesi gözlerimi doldurdu. Seviyorum böyle trajedileri yaa :bhr: Fedakarlik çok güzel bişey sanki:X

Tavukçu kız ve Azrail birlikte ölüp yine birlikte tekrar yeni hayatlarına dönmüşlerdi :bhr: Yaa bu çift kadar tatlı kimseyi görmedim:X Keşke gerçekte evlenip küçük küçük bunlardan olsa:A dedirtiyorlar... Sunny önceki hayatında gelin oldugunda başka bedendeydi şimdi neden tavukçu kızın bedeniyle gelmiş(b)

Euntak ilk hayatını yaşayıp güzel sonla bitirmişti. Şimdi hayatının 2.evresinde ama nasıl hatırlıyor? Çay içmedi ondan mı? Hem niye aynı beden de geldi? Goblin hiç ölmicek mi? Eun Tak hayatının 4.evresini tamamlayınca ölür heralde çok seviyorsa:X

Romantik komedi çok oldugu için ilk başlardı beni fazla sarmadı ama 7.bölümden sonra gerçekler döküldü filan ortaya güzel oldu. 8.5/10

Bu arada dün gece bişey dicem demiştim ama final yorumunda @destere demiş. 3 özel bölüm daha varmiş onu izleyelim mi cektim ki kamera arkası filanmiş :X Bulamayız biz. Netflixte vardır tabi? @destere @Çiğdem-
fazladan eklenen 3 bölüm nerdeyse dizi uzunluğunda çekilmiş merakla acaba uzattılarmı diye saldırdımda fos çıkmıştı :) istersen birde sen izle belki ben yanlış anlamışımdır :)
hem koreantürk sitesinde izledim netflixde izlemedim kreabntürk sitesinde eklenen üç bölümde yayınlanmış sanırım :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aynen ikinci bıyıklı resim azrailin o dönemki hali ama ergenle azraili aynı kişinin oynama ihti,mali sıfır :)
Goblin oyüzden tanıyamıyor zaten hafızası yerindeydi :A

Aaa bu arada son çekilenler özel bölüm evet kamera arkası falan bende araştırmıştım yanı bakmaya gerek yok aa keşke onun yerine 19.Bölümde bitseydi :( @Forumdash

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Goblin oyüzden tanıyamıyor zaten hafızası yerindeydi :A

Aaa bu arada son çekilenler özel bölüm evet kamera arkası falan bende araştırmıştım yanı bakmaya gerek yok aa keşke onun yerine 19.Bölümde bitseydi :( @Forumdash
dizinin devamını izleyemesekte gelin eun tak ı mutlaka başka bir dizide görmek isterim çok sempatik bişeydi :)