5-11 Mart 2018 Haftanın En Çok Güldüren Mesajları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,787
Puanı
1,061
Neyse geldiği gibi ona bir ayar daha verdim artık eskisi gibi olamaz korkuyor benden :A :F @xemrexxx
Hahah ah Aaa doğru dedin hafta sonu 2 gün 5 gün gibi geliyor mesala :F
kız ne safoz bu eskici melunu ayol ben o olmamışları sıradan bir hale getiriyorum böylece 2 haftaya olmamışları atsa da böyle ballandıra ballandıra konuşamıcak :A ay resmen tuzağa düştü safozlar @Sherlock ile :A @Forumdash şunlara biraz entrika dersi ver dicem de sen de ne anlarsın o faruk halinle:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız ne safoz bu eskici melunu ayol ben o olmamışları sıradan bir hale getiriyorum böylece 2 haftaya olmamışları atsa da böyle ballandıra ballandıra konuşamıcak :A ay resmen tuzağa düştü safozlar @Sherlock ile :A @Forumdash şunlara biraz entrika dersi ver dicem de sen de ne anlarsın o faruk halinle:A
Hhaha Aaa ben utanması yok onun demiştim ama onlada övünür diye @eskici e :A :A :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ne oldu la tutuştun galiba :A :A
Hhaha Aaa ben utanması yok onun demiştim ama onlada övünür diye @eskici e :A :A :A
Övünsün bakalım daha neler görecek :A :A