MasacRE- 10.000'ler Kulübünde!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Forumun en tatlı ve karizmatik isimlerinden biri olan @MasacRE- 10.000 mesaj sayısına ulaştı!

Utkucuğumu tebrik ediyor, daha nice mesajlar yazıp nice kulüplere girmesini temenni ediyorum. :bhr: :Z

54665d34f6309a10e04836fc.jpg

CnFs90xW8AA7Cut.jpg

@Çiğdem- @eskici @S.G.A.T. @Sherlock @Harunnn60 @xemrexxx @Ahmed @sokak sanati

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Teşekkürler, senin de 3. yılın kutlu olsun :A Bak iyi oldu bu iş, hediye mevzusu da kapandı böylece :A

Sağol abla :D
Ama oldumu bu şimdi :T:
Ben sana daha önce kutlama konunda şarkı armağan etmiştim diye sıralayacaktım sonra seninde en son şarkı hediye ettiğini hatırladım :A
neyse tamam böyle olsun bu kez ama kendi kutlama konumdada şarkı armağan ettim, sana ve güzel sohbet ettiğim herkese.
Kurtardın paçayı :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@MasacRE- Tebrikler yoldaşım nice birlikte sıva dolu güzel mesajlar diliyorum. :A Bu işin üstatları olarak o eski günleri yad etmekten kendimi alıkoyamıyorum. Güzel günler geri gelecek buna eminim. :A

Buyur bu da sanatsal hediyen. İki muazzam güzelliği birden gönderdim değerini bil. :) Biraz duygusallaşmışlar ama olsun, biz de duygusal insanlar değil miyiz sanki.:bhr:
MV5BYTBiODgzYTktYTRmYi00ODhlLWIwZDAtMmQxNWRiZDNmMDVhXkEyXkFqcGdeQXVyMTI3MDk3MzQ@._V1_.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tebrikler @MasacRE- nice 10 bin mesajlar yazarsın umarım :A
Bu da hediyen :A

Ekli dosyayı görüntüle 58674
Oo hediye harika, çok teşekkürler :A
Nice güzel mesajlara. :D

Tebrikler, nice 10 binlere. :D
Teşekkürler :D
Tebrik ederim, nice güzel mesajlara. :A @MasacRE-

Hediyen de dün geceki muhteşem galibiyetten gelsin. :A

0EAr1Y.jpg
Oyy ne maç oldu be öldük öldük dirildik valla :A Sağolasın, hediye de çok güzelmiş. Seni Japon kültürüyle selamlıyorum, koniçiva :A
@MasacRE- Tebrikler yoldaşım nice birlikte sıva dolu güzel mesajlar diliyorum. :A Bu işin üstatları olarak o eski günleri yad etmekten kendimi alıkoyamıyorum. Güzel günler geri gelecek buna eminim. :A

Buyur bu da sanatsal hediyen. İki muazzam güzelliği birden gönderdim değerini bil. :) Biraz duygusallaşmışlar ama olsun, biz de duygusal insanlar değil miyiz sanki.:bhr:
MV5BYTBiODgzYTktYTRmYi00ODhlLWIwZDAtMmQxNWRiZDNmMDVhXkEyXkFqcGdeQXVyMTI3MDk3MzQ@._V1_.jpg
Ne günlerdi bee :A Şimdi hepimiz bir köşeye dağıldık, nerede o eski sıva dolu mesajlarımız :A

Hediye de harikaymış, teşekkürler. Tam sanatsal bir hediye olmuş. Ben onları teselli ederim merak etme, dertlerine derman olurum :A

"Forumun en tatlı ve karizmatik isimlerinden biri"

Burada benden bahsedip, konuyu @MasacRE- adına açmışsın @Yiğitt . Biraz dikkat lütfen.))
Yapmış bir hata işte, affet büyüklük sende kalsın :A
@MasacRE- kalın ve kırmızı dudaklı. :Z
İnce ve pembe dudaklıyım uzak dur benden :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Oo hediye harika, çok teşekkürler :A

Teşekkürler :D

Oyy ne maç oldu be öldük öldük dirildik valla :A Sağolasın, hediye de çok güzelmiş. Seni Japon kültürüyle selamlıyorum, koniçiva :A

Ne günlerdi bee :A Şimdi hepimiz bir köşeye dağıldık, nerede o eski sıva dolu mesajlarımız :A

Hediye de harikaymış, teşekkürler. Tam sanatsal bir hediye olmuş. Ben onları teselli ederim merak etme, dertlerine derman olurum :A

Yapmış bir hata işte, affet büyüklük sende kalsın :A

İnce ve pembe dudaklıyım uzak dur benden :A
Playoff'lar yaklaşıyor. Uyku düzenimizi ona göre ayarlayacağımız günler geliyor sanki. :A İş güç çok zaman çalıyor, 24 saat 1 günde yapacaklarıma yetmiyor be. :A Eski tempoya dönüş zor gibi benim açımdan, foruma giriş sürem kısıtlı oluyor. :A

Hediyeyi özel seçtim. Ablalarımızın üzülmesine gönlüm el vermedi. Senin nasıl gönlü bol, sevecan biri olduğunu bildiğim için sana yönlendirdim. :A