Diğer Black 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
flmafisi.jpg
black%2Bposter.PNG

Konusu:
Dizi, bir ölüm meleği (Song Seung-Hun) ile insan bir kadının (Go Ara) gizemli ve romantik hikâyesi anlatmaktadır.

Karakterleri:
Song Seung-Hun dizide bir ölüm meleği olan Black (Siyah) karakterini canlandırmaktadır. O, dedektif olan bir insanın vücudunu ödünç alarak Ha-Ram (Go Ara) adındaki bir insan kadına âşık olur. Ancak, cennetin kuralları çiğnediği için dünya hakkındaki anıları silinir. – "Ölümü koruyan bir adam"

Go Ara dizide ölümün gölgesini görebilen Ha-Ram karakterini canlandırmaktadır. O ve Black insanların hayatlarını kurtarmaya çalışır. – "Ölümü öngören bir kadın"

Romantik, Fantastik ve Gizem Türünde Olan Dizide Yönetmen Koltuğunda Kim Hong-Sun Yayılmaktadir.Ayrıca Dizini Senoryosu Choi Ran Kaleminden Çıkmaktadır.

Sezon boyunca bu başlık altından yorumlarınızı yapabilirsiniz.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben ilk bölümü sevdim :Z Genel yorum olarak dizinin süresi biraz beni zorluyor ama her kore dizisi gibi kendisine çekiyor:X

İlk bölüm yorumum. @destere spoi içindeki soruya bi zahmet cevap karala:X
Fantastik yönüyle gayet güzel görünüyor. Dizi aslında bir nevi kelebek etkisiyle ilerliyor. Tek saçma buldugum yer ise... Polis kızı nasıl tanıyamadı? Dünyada kaç kişi böyle bi güce sahip olabilir? Kızı unutmuş mu? Nasıl unutmuş?

Şeyi anlamadım travesti olan vaka ile Doktor olan kızı hikayesi ne alaka? @destere
İlk bölüm itibariyle 8/10 hak ediyor.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben ilk bölümü sevdim :Z Genel yorum olarak dizinin süresi biraz beni zorluyor ama her kore dizisi gibi kendisine çekiyor:X

Fantastik yönüyle gayet güzel görünüyor. Dizi aslında bir nevi kelebek etkisiyle ilerliyor. Tek saçma buldugum yer ise... Polis kızı nasıl tanıyamadı? Dünyada kaç kişi böyle bi güce sahip olabilir? Kızı unutmuş mu? Nasıl unutmuş?

Şeyi anlamadım travesti olan vaka ile Doktor olan kızı hikayesi ne alaka? @destere
Sen sevdiysen severim bende , bu gece izlemeye çalısıcam :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1. Bölüm

ilk bölüm zaten barındırdığı fantastik unsurlarla izle beni diyor güzel bir başlangıç yaptı dizi..
kore dizilerinde şu isimlere bir alışabilsem süper olacak :) lang lung lin, tan tung çing, hing hang hong derken kim nedir ne değildir diye çözebilmek çok güç:) o açıdan ilk bölüm bazı arkadaşlar için problem çıkarabilir ama vazgeçmeyin sabredin sabrın sonu selamet :)

diziyi izlemek isteyen arkadaşlar olabilir diye bir etiketleyelim günah bizden gitsin :) @eskici @gözlemci @xemrexxx @Harunnn60 @MasacRE- @MEnes @Maskeli Fedai @legolas9900 @sokak sanati @DarkLegenD @cookies

polis mo -gang han (nasıl isimse ) ha-ram ı tanıyamadı? ama ha ram da polisi tanıyamadı yani karşılıklı bir hafıza kaybı var:)
20 yıl önce mujin yangınında 300 kişi ölmüş o 20 yıl önceki olayda neler olmuş neler dönmüş orası tam açıklanamadı hanı doktor kadın travesti ilişkisi nedir diye sormuşsun onun temeli 20 yıl önceki yangına dayanıyorda orda bu doktor kadın yada dedektifin sevgilisi diyelim olan kadının travesti olma ihtimali yüksek yngında asıl kimliğini terkedip şimdiki kimliğine bürünmüş ama ayrıntılar nedir o kısımları ilerde çözeriz anca :)

Vakit bulamadım yine yarına kaldı :A :A :A

Ama Twd izlemiştim o konuya gelirim birazdan :A
bahaneler artık hiç inandırıcı gelmiyor :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1. Bölüm

ilk bölüm zaten barındırdığı fantastik unsurlarla izle beni diyor güzel bir başlangıç yaptı dizi..
kore dizilerinde şu isimlere bir alışabilsem süper olacak :) lang lung lin, tan tung çing, hing hang hong derken kim nedir ne değildir diye çözebilmek çok güç:) o açıdan ilk bölüm bazı arkadaşlar için problem çıkarabilir ama vazgeçmeyin sabredin sabrın sonu selamet :)

diziyi izlemek isteyen arkadaşlar olabilir diye bir etiketleyelim günah bizden gitsin :) @eskici @gözlemci @xemrexxx @Harunnn60 @MasacRE- @MEnes @Maskeli Fedai @legolas9900 @sokak sanati @DarkLegenD @cookies

polis mo -gang han (nasıl isimse ) ha-ram ı tanıyamadı? ama ha ram da polisi tanıyamadı yani karşılıklı bir hafıza kaybı var:)
20 yıl önce mujin yangınında 300 kişi ölmüş o 20 yıl önceki olayda neler olmuş neler dönmüş orası tam açıklanamadı hanı doktor kadın travesti ilişkisi nedir diye sormuşsun onun temeli 20 yıl önceki yangına dayanıyorda orda bu doktor kadın yada dedektifin sevgilisi diyelim olan kadının travesti olma ihtimali yüksek yngında asıl kimliğini terkedip şimdiki kimliğine bürünmüş ama ayrıntılar nedir o kısımları ilerde çözeriz anca :)

Dark , Soygun Dizisi ve Altered forumda hit dizi yaptık üçünüde sıra bunda inş
:A :A :A @Forumdash

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
1. Bölüm

Bana dizi önermeyin artık liste iyice kabardı :A