TVen İtiraf Ediyoruz 71.Bölüm (Sezon Finali)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sana karşı tehlikeli ve içinde tutamayıp, burada itiraf ettiği bir hayranlık beslediğini düşünüyorum.

Aşağıdaki kalıbı çok seviyor olmandan anlamalıydım:

"silah çeksem ne yapabilir ki"
Kesin yaşanır o dediğin. İtiraf 8'e sen de eklenmeliydin bu arada.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kesin yaşanır o dediğin. İtiraf 8'e sen de eklenmeliydin bu arada.

Neden yaşanmasın? Olmaz diye bir şey yok. Bu ülkedeki en tehlikeli insanlar, hep dini kullanmadı mı?

İkinci cümlen üzücü, neden böyle düşündüğünü merak ettim. Senin yorumların ve eleştirilerini dikkate alırım, bilirsin.

Ben, beni övmesi için 1000 TL teklif etmiştim ama kabul etmemişti. Boşuna uğraşma yani.

1000 TL teklif edip, daha sonra ödemeyeceğini düşünmüştür muhtemelen.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Neden yaşanmasın? Olmaz diye bir şey yok. Bu ülkedeki en tehlikeli insanlar, hep dini kullanmadı mı?

İkinci cümlen üzücü, neden böyle düşündüğünü merak ettim. Senin yorumların ve eleştirilerini dikkate alırım, bilirsin.

1000 TL teklif edip, daha sonra ödemeyeceğini düşünmüştür muhtemelen.
4. saniye.

Beni az çok tanırsın, bunca zamandır ilginç davaları, cinayetleri beraber çözdük. Hatta benim pis karının gerçek yüzünü birlikte gördük. Bundan mütevellit ne yaptında bu mevkiye geldin anlamış değilim. İleride bunu hak etmek için bazı şeyler yapman lazım, gözüme batıyorsun şu an, birazcık.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
4. saniye.

Beni az çok tanırsın, bunca zamandır ilginç davaları, cinayetleri beraber çözdük. Hatta benim pis karının gerçek yüzünü birlikte gördük. Bundan mütevellit ne yaptında bu mevkiye geldin anlamış değilim. İleride bunu hak etmek için bazı şeyler yapman lazım, gözüme batıyorsun şu an, birazcık.

Seni, senden daha iyi tanırım. Seni dostum olarak ben seçtim, çünkü sen farklısın. Diğer meseleye gelirsek, pis karının gerçek yüzünü görmeni sağlamam bile başlı başına yeterli bence, bu mevkiye gelmem için. Ancak sen ne gibi şeyler yapmamı istediğini bana belirt, bu konuda bir orta yol bulabileceğimizi düşünüyorum.

Ayrıca sana bir hediyem var, bol bol vurursun:

G9PpW6.jpg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Seni, senden daha iyi tanırım. Seni dostum olarak ben seçtim, çünkü sen farklısın. Diğer meseleye gelirsek, pis karının gerçek yüzünü görmeni sağlamam bile başlı başına yeterli bence, bu mevkiye gelmem için. Ancak sen ne gibi şeyler yapmamı istediğini bana belirt, bu konuda bir orta yol bulabileceğimizi düşünüyorum.

G9PpW6.jpg
Oooaaahhh vurmak mı? İşte şimdi işin rengi değişti, 4.10:

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

G9PpW6.jpg
Bu kadar iyisini bugüne kadar görmedim tebrik ediyorum seni :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eline sağlık @Ahmed :bhr::bhr::bhr: Kendi özel itirafına yorum yapayım :A

Geldiğimden beridir Revan sunuyordu . 4 yıldır uzak tuttum kendimi bu programdan ama sunucular büyük emek veriyor Revan , Atacan , Sen hatrınıza ara sıra itiraf yapıp samimiyetle hak eden üyeleri övdüm . Kimseye olumsuz itirafım olmadı ve bana yapılan , yanı öyle üstüme hiç gidilmedi ama ara sıra olumsuz itiraflar oluncada yine sert uslüp ile şey etmedim goy goy ile karşılık verip şamataya vurdum :A

Programın içeriğini evet ilk geldiğim günden beridir haz etmiyorum ama ne olay çıkardım nede sunucuya laf ettim . MS İle birlikte forumun en özel 2 programıdır tartışmayada kapalı bir şey oyüzden sende biraz dinlenir dönersin forumun temel taşları bunlar . Emeklerin için teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
İtiraf 12’ye imzamı atıyorum, kim yazdıysa yıllardır aranan yorum. :F Bir tane daha Atanamayan Çiğdem var gerçi de neyseki metropol olmak isteyipte köy olarak kalanlardan :bhr:

Atacan ve Yiğit ile ilgili itirafa katılmıyorum, boş yapmayın. Sen hiç iyi bir insan görmediğin için sana iyi polis geliyordur. Yiğit olmasa forumun son 2 ayı nasıl olurdu bir düşün nankör :D

İtiraf 13’e de kesinlikle katılıyorum, sesli güldüm :F @S.G.A.T.

Ellerine sağlık kankacım :bhr: @Ahmed

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İtiraf 12’ye imzamı atıyorum, kim yazdıysa yıllardır aranan yorum. :F Bir tane daha Atanamayan Çiğdem var gerçi de neyseki metropol olmak isteyipte köy olarak kalanlardan :bhr:

Atacan ve Yiğit ile ilgili itirafa katılmıyorum, boş yapmayın. Sen hiç iyi bir insan görmediğin için sana iyi polis geliyordur. Yiğit olmasa forumun son 2 ayı nasıl olurdu bir düşün nankör :D

İtiraf 13’e de kesinlikle katılıyorum, sesli güldüm :F @S.G.A.T.

Ellerine sağlık kankacım :bhr: @Ahmed
Teşekkürler canım desteğin için, ağzı olan konuşuyor. Çekemeyenler anten taksın diyelim. :bhr: :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
4. saniye.

G9PpW6.jpg
Lan olum siz böyle fantastik işlere girişiyorsunuz benim bundan niye heberim yok. :A Demek ki arada girmediğim oluyor ve kaçırabiliyorum ama yaptığınızı düşündüğüm şeyi sevdim ve güldüm, bence komik. :A Sıva işinde de ola ki yardıma ihtiyaç duyarsanız başvuracağınız yeri biliyorsunuz. :A

Programa ve bölüme gelecek olursak güzel bir sezon arası olmuş. Klasik bazı muhabbetler yine vardı ama alıştık artık. Eline sağlık. @Ahmed

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Lan olum siz böyle fantastik işlere girişiyorsunuz benim bundan niye heberim yok. :A Demek ki arada girmediğim oluyor ve kaçırabiliyorum ama yaptığınızı düşündüğüm şeyi sevdim ve güldüm, bence komik. :A Sıva işinde de ola ki yardıma ihtiyaç duyarsanız başvuracağınız yeri biliyorsunuz. :A

Programa ve bölüme gelecek olursak güzel bir sezon arası olmuş. Klasik bazı muhabbetler yine vardı ama alıştık artık. Eline sağlık. @Ahmed
Seni uğraştırmak istemedik. Malum, emekli olmuş, yaşını başını almış bir amcamızsın. Çabuk yorulursun ve ayrıca performans düşüklüğü yaşadığını da biliyoruz, sıva konusunda. Ne kadar da düşünceliyiz.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Seni uğraştırmak istemedik. Malum, emekli olmuş, yaşını başını almış bir amcamızsın. Çabuk yorulursun ve ayrıca performans düşüklüğü yaşadığını da biliyoruz, sıva konusunda. Ne kadar da düşünceliyiz.
Siz de haklısınız hepten formdan düştük, heey gidi eski günler. Ha bir de sizin bu düşünceli bakış açınız karşısında şaşkınlığımı ve hayranlığımı belirtmeden geçemeyeceğim, teşekkürler iyi günler.