'Sosyetik Ev Kadınları'ndan Olay Röportaj!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

'Sosyetik Ev Kadınları'ndan Olay Röportaj!

sosyetikevkadinlari880.jpg

Kanal D'nin yarın başlayacak yeni programı Sosyetik Ev Kadınları'nın 5 isminin bugün Hürriyet Gazetesi'ne verdikleri röportaj olay oldu!

Neslihan Kozanoğlu, Esra Tekgöz, Günsel Ülkü, Elif Sağlamyürek ve Ezgi Dargı'nın röportajda verdikleri cevaplar tepki çekti, görgüsüz bulan da vardı, bunların lüks şeyler olmadığını düşünen de.

İşte röportajdan bazı sorular ve ilginç yanıtlar:

Ekmek kaç lira biliyor musunuz?

Ezgi Dargı: Ekmek glütenli, yemiyoruz. Pastayı sor, söyleyelim.

Günsel Ülkü: Hayatımda hiç market alışverişi yapmadım, yapmam da...

Ezgi Dargı: Ben evimde mutfak olsun istemiyorum. O kokuyu sevmiyorum. Evde çocuk olduğu için yemek yapılıyor. Ama ben eve gidene kadar sofranın kaldırılması gerekiyor. O yüzden çocuklar akşam yemeğini 17.30 gibi yiyor.

Kendinizi en zengin hissettiğiniz anınız?

Neslihan Kozanoğlu: Bir seferinde arabayla yolculuk yapmayı canım çekmiyordu. Eşim helikopter tuttu.

Günsel Ülkü: Üç yıl İsviçre’de yaşadım. O zamanlar işe uçakla giderdim.

Elif Sağlamyürek: Bir erkek arkadaşım doğum günümde yanıma kıyafet bile aldırmadan beni özel uçakla İtalya’ya götürdü. Michelin yıldızlı bir yerde yemek yedik ve alışveriş yaptık.

Ezgi Dargı: Bir tatilde Elton John’la aynı restoranda yemek yemiştik.

Esra Tekgöz: Fransa Alpleri’nde güzel bir organizasyonla evlenme teklifi almıştım.

Toplu taşıma kullanır mısınız?

Günsel Ülkü: Benim helikopterle toplantıya gittiğim oluyor, ne toplu taşıması!

Hiç kuyrukta beklediniz mi?

Günsel Ülkü: Sadece pasaport kuyruğunda bekleriz biz.
Orijinal formatta oku

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,544
Puanı
1,060
Ne şımarık küstah insanlar ya,o sadece pasaport kuyruğunda beklermiş,umarım tutmaz şu rezil kepaze program
Okey zengin olabilirsin ama bu zenginliği bu şekilde çirkinleştirmen gerekmez.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ülkemizin böyle gerçek sosyete yapımlarına ihtiyacı var işte, öyle 4 kadının birbirinin arkasından iş çeviren yapımlara ihtiyacı yok. :X

Kanal D yine ülkenin gerçeklerini ve doğruları göstermeye devam ediyor. Tebrikler Kanal D. :bhr:

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ezgi Dargı güldürdü. :A Elton John’la aynı restoranda yemek yemiş en fakiri o sanırım. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Ülkemizin böyle gerçek sosyete yapımlarına ihtiyacı var işte, öyle 4 kadının birbirinin arkasından iş çeviren yapımlara ihtiyacı yok. :X

Kanal D yine ülkenin gerçeklerini ve doğruları göstermeye devam ediyor. Tebrikler Kanal D. :bhr:
Cnm reelindeki durumlar UTC'dekinden daha beter. Neyin kafası aşkım. :A
Çekemiyorlar biziğğğ. :Z :Z

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Verilen cevaplar soytarılık, iyi hazırlanmamış. :A Tamamen küstahlık üzerine kurmak istemişler olayı ama görmemişliğe dönmüş iş.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Hmm, bende gümüş kaşığım ve altın tabağım olmadan asla yemek yemem. Ayrıca aldığım Porsche'leri canım sıkıldığı için ayda bir değiştiririm. :A

Son düzenleme:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Gayet güzel cevaplar vermişler. Toplumun zenginlik anlayışı altın çatal-kaşıktan ibaret olduğundan tuhaf karşılanmış. :-)