TVen İtiraf Ediyoruz 70.Bölüm

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Aaa yok Co- Admin etiketleri göstermelik admin yetkileri yok yine Süper Modlar :A

Tam aksine şuan Admini olmayan ilk forum olabiliriz şuan admin yetkili tek Allahın kulu yok forumda :F :F :F
Mod-Süper mod hepsini say işte normal insan yok :A :A
Boşluktan yararlanıp adminliği almaya çalışıyordum ama bu, bana ergen damgası vurulması karizmamı fena çizdi. :A :A

Bildiğin günü kurtarmak için, her ünlü gibi, gülümsemiş. :A Mimiksiz poz verse, mekan çıkışı sonrası magazincilerin sorularına maruz kalacak ve ertesi gün gazetelerde anlamsız manşetler olacak. :A
Hey Allahım biz ne diyoruz sen ne diyorsun :A Niye böyle alakasız konuştun sen şimdi :A Sana benim profil resmimi irdele diyen mi oldu :F ben seni tanımadan önce çok başka biliyordum :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ozaman yükselemezsin :F Her başarılı erkeğin arkasında kadın eli olur Atacanın yükselişinde kimin uğuru var sanıyorsun ondan örnek al :A :A :A
:A Atacan evlendi mi? :eek: Gerçekten mi? Bizden niye sakladı peki. :A

Hey Allahım biz ne diyoruz sen ne diyorsun :A Niye böyle alakasız konuştun sen şimdi :A Sana benim profil resmimi irdele diyen mi oldu :F ben seni tanımadan önce çok başka biliyordum :A
Konu senin avatarına gelince oradan yürümek istedim. :A Nasıl biliyordun, anlatsana biraz? :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Ooo yönetici sayısı bence az bile zaten bu forumun aktif üye alanına bakınca :F

Co-Admin rütbeleri sayesinde dışardan bakanlar sahipsiz sanmasınalr forumu sonra forumu ele geçirmeye çalısırlar :A :A :A @DarkLegenD

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Konu senin avatarına gelince oradan yürümek istedim. :A Nasıl biliyordun, anlatsana biraz? :bhr:
Ben seni tanımadan önce egolu diye duydum :A Ciddiymişsin mesela :F yanından geçmiyorsun o başka mesele tabi :A Laf ettimi lafı yerini bulur derlerdi :F

Ooo yönetici sayısı bence az bile zaten bu forumun aktif üye alanına bakınca :F

Co-Admin rütbeleri sayesinde dışardan bakanlar sahipsiz sanmasınalr forumu sonra forumu ele geçirmeye çalısırlar :A :A :A @DarkLegenD
Niye bu insanlar forumu ele geçirsin anlamış değilim :A Sanki sen olunca geçiremeycek mi :A Ensesine vur ekmeğini al tarzında bayansın :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yok ayoll ablası ben varım arkasında :A :A :A Sende bu yollardan geçmek istiyorsan benle anlaşacan banlarsan 2 adım bile ileri atamazsın :A :A :A

Ben seni tanımadan önce egolu diye duydum :A Ciddiymişsin mesela :F yanından geçmiyorsun o başka mesele tabi :A Laf ettimi lafı yerini bulur derlerdi :F

Niye bu insanlar forumu ele geçirsin anlamış değilim :A Sanki sen olunca geçiremeycek mi :A Ensesine vur ekmeğini al tarzında bayansın :A
Ben Co Admin etiketim yokki Süper Modlara takmışlar işte dışarıdan bakan admini yok nasıl forum bu diye demesin diye gerçi tüm sırrıda bozduk bu sayfayı silmemiz lazım
:A :A :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Yok ayoll ablası ben varım arkasında :A :A :A Sende bu yollardan geçmek istiyorsan benle anlaşacan banlarsan 2 adım bile ileri atamazsın :A :A :A

Ben Co Admin etiketim yokki Süper Modlara takmışlar işte dışarıdan bakan admini yok nasıl forum bu diye demesin diye gerçi tüm sırrıda bozduk bu sayfayı silmemiz lazım
Admin dediğin gizli olur ajan gibi kim olduğu belli olmaz ki sırrı ortaya çıkmasın :A Şimdi sana bi kaset bulup adminliğini kötüye kullandırtırlar :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi

Ego ne demek, öyle bir kavramı daha hiç duymadım :A :A Son iltifat güzel, sağ ol. :A

Samimi cevap vereyim mi? İğrençsin. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi

Senin oklavan birisinin yükselişinde nasıl etkili olabilir ki? :A Niye oklava dersen, tek vasfın o çünkü. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Admin dediğin gizli olur ajan gibi kim olduğu belli olmaz ki sırrı ortaya çıkmasın :A Şimdi sana bi kaset bulup adminliğini kötüye kullandırtırlar :F
İsteyen @Yiğitt in kasetini bulabilir nasılsa içi boş çıkacak öylede bir tuzak kurmuş olduk

Senin oklavan birisinin yükselişinde nasıl etkili olabilir ki? :A Niye oklava dersen, tek vasfın o çünkü. :A
Sonucta her başarılı erkeğin arkasında kadın eli var derler test edip onayladıkta sen işini sağlama al bence :A :A :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ne konuda iğrençim bari onuda söyleseydin :A ben fotodaki halimi çok beğeniyorum da bu da bence sende olmayan birşey olduğu için kıskandın :F
Komple vücudun. :A Önceden de dediğim gibi ''günü kurtarmak için gülümsemek''. Bu halini avatar yaptığına göre sen de böylesin. Yani içten pazarlıklı, samimiyetsiz, çıkarcı biri olduğunun somut kanıtı... :A

Şimdi gelelim benim avatarıma. :A Senin gibi kameralara ucuz, sahte bir poz vermektense, bakmıyorum bile patır patır patlayan flaşlara. :A ''Bakmasam da olur, ben zaten her halimle karizmatiğim'' havasındayım. :A İşte, bu benim. :A

İsteyen @Yiğitt in kasetini bulabilir nasılsa içi boş çıkacak öylede bir tuzak kurmuş olduk

Sonucta her başarılı erkeğin arkasında kadın eli var derler test edip onayladıkta sen işini sağlama al bence :A :A :A
Sağlam olan şey senin pazardan alınmış oklavan değil onu biliyorum. :A Senin oklavayla yarı yolda kalırız, köşeyi bile dönemeyiz. :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Komple vücudun. :A Önceden de dediğim gibi ''günü kurtarmak için gülümsemek''. Bu halini avatar yaptığına göre sen de böylesin. Yani içten pazarlıklı, samimiyetsiz, çıkarcı biri olduğunun somut kanıtı... :A

Şimdi gelelim benim avatarıma. :A Senin gibi kameralara ucuz, sahte bir poz vermektense, bakmıyorum bile patır patır patlayan flaşlara. :A ''Bakmasam da olur, ben zaten her halimle karizmatiğim'' havasındayım. :A İşte, bu benim. :A
Sen neymişsin be efendim tamam saygıyla eğiliyorum selamlıyorum uzaklaşıyorum okeyy :A

Resmime bakarak beni nasıl da yanlış özetledi haysiyetsiz :A Gel bi tanı önce beni tanı-tedavi yap sonra karar ver nasıl pazarlıkçı olduğuma :A İçten pazarlıklı biri miyim yoksa arkandan pazarlıklı mı :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Sen neymişsin be efendim tamam saygıyla eğiliyorum selamlıyorum uzaklaşıyorum okeyy :A

Resmime bakarak beni nasıl da yanlış özetledi haysiyetsiz :A Gel bi tanı önce beni tanı-tedavi yap sonra karar ver nasıl pazarlıkçı olduğuma :A İçten pazarlıklı biri miyim yoksa arkandan pazarlıklı mı :A
Haysiyetsiz mi? Ve ayrıca da terbiyesiz birisin. :A

Arkadan pazarlıklı mı? Ooo işte şimdi olaylar başka yerlere gitmeye başladı. :A Özel sektörde mi çalışıyorsun? :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bebeğim ben her zaman haklının yanındayım :bhr:

@sokak sanatı dadlum Atatürk itirafı da benim, ne yalan söyleyeyim başta ortalığı senin karıştırdığını düşünüyordum ama sen ortada olsan da olmasan da en ufak birşey de konu sana geliyor yeter ayol bu ne? Canım suçlu arıyorsanız benim benn, yalancının mumu yatsıya kadar bunun ki ne yatsı kaldı ne gece körlüğü bırakın da birazcık objektif olun artık.
@Yiğitt konuyu kapatın demese daha neler neler yazardım da forumun huzuru kaçmasın diye uğraşıyoruz.

Ayrıca @Tolstoyevski canım hayırdır ? Evlatlık falan mı aldın sen dosi yi ? Herşey deliliyle ispatıyla ortada, bence kaliteli yorumlarınla foruma kalite katmaya devam et. İstediğine saldırabilirsin ama @Ahmed e asla. Çocuk görevini yapıyor, sana mı tastik ettirsin itirafları?

Çok güzel bir bölüm olmuş aşkımmm ellerine sağlık :love1: @Ahmed

Gelmemden rahatsızsan gidebilirsin :A @DarkLegenD
Kimi, kimin mekanından kovuyorsun? :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bebeğim ben her zaman haklının yanındayım :bhr:

@sokak sanatı dadlum Atatürk itirafı da benim, ne yalan söyleyeyim başta ortalığı senin karıştırdığını düşünüyordum ama sen ortada olsan da olmasan da en ufak birşey de konu sana geliyor yeter ayol bu ne? Canım suçlu arıyorsanız benim benn, yalancının mumu yatsıya kadar bunun ki ne yatsı kaldı ne gece körlüğü bırakın da birazcık objektif olun artık.
@Yiğitt konuyu kapatın demese daha neler neler yazardım da forumun huzuru kaçmasın diye uğraşıyoruz.

Ayrıca @Tolstoyevski canım hayırdır ? İstediğine saldırabilirsin ama @Ahmed e asla. Çocuk görevini yapıyor, sana mı tastik ettirsin itirafları?

Çok güzel bir bölüm olmuş aşkımmm ellerine sağlık :love1: @Ahmed

Gelmemden rahatsızsan gidebilirsin :A @DarkLegenD
Gece gece baya enerjiksin bakıyorumda :A @Çiğdem- 1 sen 2 :A

Katılıyorum dediklerine.:ok: