TVen İtiraf Ediyoruz 70.Bölüm

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Afederin ama 2. paragraf komedi. :D
Ben gerizekalı değilim çok şükür, reyting bilmem ne çocukca şeylerle uğraşayım. Şu zamana kadar bu senaryo bölümünde tek adam akıllı yaptığım şey bu, ve eğlencesine yapıyorum. Eğer beğenmiyorsan sen de okuma, çıkarayım etiketlerden de adını.

Yarası olan gocunur. :D

Ne demek beğenmiyorsan okuma? :D bize, bana ya da arkadaşlara yönelik saldırgan ve aşağılayıcı mesajlar gelecek ve hiçbir şey olmamış gibi devam mı edeceğiz? Ne ülkede ne herhangi bir yerde ne de internette kimseye sistematik olarak saldırma hakkı yoktur, düşünce özgürlüğü hakaret özgürlüğü değildir. Bu yapılanların haklı hiçbir yanı yok. Kişilik haklarına saygı duyulmadığı sürece huzurdan bahsedilemez. Herifin teki küfürlü itiraf gönderecek kadar düşürmüş seviyeyi forumun.

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Ama şimdi ben fikrimi ifade ediyorum hiç oldu mu bu. Arabistan'da mıyız? :D İtiraf gönderenler çok seviyeli (!) biçimde eteklerindeki taşları dökmüş, biz bir şey deyince niye suçluoluyoruz. :D
Canım ne komiksin sen, paket yap yarın da güleriz. :bhr:
Afedersin @Tolstoyevski gelsin onunla konuşcam, konuda 10 dk'dır yazıyor. :D
Seni ciddiye alamıyorum. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,893
Puanı
1,061
Canım ne komiksin sen, paket yap yarın da güleriz. :bhr:
Afedersin @Tolstoyevski gelsin onunla konuşcam, konuda 10 dk'dır yazıyor. :D
Seni ciddiye alamıyorum. :D
Ben de seni alamıyorum çünkü alınabilecek biri olmadığın tescillendi maalesef. Neyse canım seni kendi saçmalıklarınla baş başa bırakıyorum. :D

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Ne demek beğenmiyorsan okuma? :D bize, bana ya da arkadaşlara yönelik saldırgan ve aşağılayıcı mesajlar gelecek ve hiçbir şey olmamış gibi devam mı edeceğiz? Ne ülkede ne herhangi bir yerde ne de internette kimseye sistematik olarak saldırma hakkı yoktur, düşünce özgürlüğü hakaret özgürlüğü değildir. Bu yapılanların haklı hiçbir yanı yok. Kişilik haklarına saygı duyulmadığı sürece huzurdan bahsedilemez.
Tamam canım. :bhr:
Bir sorunun varsa, @Yiğitt ve @xBUGRAx gibi güzel co-adminlerimiz @Harunnn60 ve s. gibi s.modlarımız var onlara bildir. Ve ya şikayet et. :D
Sorunlu itiraflar varsa onlar halleder.

Hadi eyvallah. bye bye. :D

Ben de seni alamıyorum çünkü alınabilecek biri olmadığın tescillendi maalesef. Neyse canım seni kendi saçmalıklarınla baş başa bırakıyorum. :D
Öptüm. :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,893
Puanı
1,061
Bir sorunun varsa, @Yiğitt ve @xBUGRAx gibi güzel co-adminlerimiz @Harunnn60 ve s. gibi s.modlarımız var onlara bildir. Ve ya şikayet et. :D

Tolstoyevski elli tane şey yazdı onlara cevap verseydin bari. Ama veremezsin çünkü söyleyecek bir şeyin olmadığı için geçiştiriyorsun. Bayağı güldürdün akşam akşam. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Bence cevap verme sen 1000 tane şey desende kendi bildiklerini doğru kabul etmişler hatta mesajları üst makamları tarafından yazılıyor olabilir. o_O :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Ben hiçbir zaman saldırgan olmadım direkt, tartışmalara ve kavgalara karışmak da hâlâ ilgilimi çekmiyor. Ama zamanında diyalog kurmayı da defalarca denedim elimden geldiğince saygılı bir şekilde , fakat durum ortada bir karış yol kat edilmemiş. Şimdi haklı tepki gösterdiğimiz için senden böyle üsluplarla cevaplar alıyorsak bence de tamam eyvallah, tartışmak boşa. :)

Bu arada konuya olmamışı attım, zahmet olacak ama selam olsun. :D

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Tolstoyevski elli tane şey yazdı onlara cevap verseydin bari. Ama veremezsin çünkü söyleyecek bir şeyin olmadığı için geçiştiriyorsun. Bayağı güldürdün akşam akşam. :D
Abi bi gitsene ya, kaç yaşında gelmiş yalanlarıyla forumu kandırmış. Şimdi guya ak olmuş olup birilerini savunuyor. Önce bi kendine çeki düzen ver sonra bilmiş bilmiş laf sok. Malaasef daha ağır birşeyler derdim, bi mod'a yakışmaz.

Bence cevap verme sen 1000 tane şey desende kendi bildiklerini doğru kabul etmişler hatta mesajları üst makamları tarafından yazılıyor olabilir. o_O :D
Evet zaten level farkı var. Anlamaz. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,893
Puanı
1,061
Abi bi gitsene ya, kaç yaşında gelmiş yalanlarıyla forumu kandırmış. Şimdi guya ak olmuş olup birilerini savunuyor. Önce bi kendine çeki düzen ver sonra bilmiş bilmiş laf sok. Malaasef daha ağır birşeyler derdim, bi mod'a yakışmaz.
Önceki söylediklerin bir mod'a yakışan şeyler miydi yani anlamadım? Ve şimdi elinde bir şey kalmayanların yapacağı şeyi yapıp eski defterleri açmaya başladın bu mudur gerçekten. Neyse bir süper mod olarak asıl benim uzak durmam gerekiyor bu tartışmalardan yani çüüz. :D

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Önceki söylediklerin bir mod'a yakışan şeyler miydi yani anlamadım? Ve şimdi elinde bir şey kalmayanların yapacağı şeyi yapıp eski defterleri açmaya başladın bu mudur gerçekten. Neyse bir süper mod olarak asıl benim uzak durmam gerekiyor bu tartışmalardan yani çüüz. :D
Evet her söylediğim seviyeli çok şükür. Bi Queen'e yakışacak gibi. :bhr:
Laf sokmalarında tam liseli kafasında. Yoksa orta okul mu aa pardon. :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,893
Puanı
1,061
Evet her söylediğim seviyeli çok şükür. Bi Queen'e yakışacak gibi. :bhr:
Laf sokmalarında tam liseli kafasında. Yoksa orta okul mu aa pardon. :bhr:
Sen UTC'yi bayağı çok izlemişsin herhalde. Kurguyu bir kenara bırakıp gerçek hayata dönmeni tavsiye ederim canım iyi geceler. :bhr:

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Sen UTC'yi bayağı çok izlemişsin herhalde. Kurguyu bir kenara bırakıp gerçek hayata dönmeni tavsiye ederim canım iyi geceler. :bhr:
Midem kalktı, artık cidden yapamıycam. :D Hadi bye.

@Harunnn60 çok yordular masum minnoş Ahmedi. :bhr: Hadi gel 2 seviyeli muhabbet edelim. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben kendi adıma olayların büyümemesi için bir adım attım, kendimce kapattım. Arkadaşlarıma da yapmamalarını rica ettim, yaptılarsa benim yapacağım bir şey yok. Kimsenin annesi veya babası değilim, herkes kendinden sorumludur. :)

Forumun kapanıp kapanmayacağı muhabbetleri dönmeye başladı yine, Ozan kendini banlamış olabilir ama biz buralardayız. Ha bende artık eski tadı almıyorum, benim için artık bir önemi yok ama alıştık sonuçta. Şu iddiaları kapatalım artık. Ozan'ın elbet geleceğini düşünüyorum, kafasını dinlesin biraz.

@Ahmed e bu kadar yüklenilmesi de hoş değil, reyting derdinde olmadığını hepimiz iyi biliyoruz. Bu itiraflar yıllardır forumda olan etkinlik, Ahmed de çok başarılı yürütüyor. Laf söylenmesi hoş değil.

@sokak sanati neyse o, kimse dört dörtlük değil. Ama samimiyetine güvendiğim nadir isimlerden, dobra olması onu kötü yapmaz. Sinsi değil bir kere, ne dediyse o. :) Fazla yüklenilmemeli.

Bu hafta forum durgundu, ona rağmen bu kadar bol itirafın geleceğini hiç düşünmüyordum. Baya kaos dolu bölüm olmuş, emeğine sağlık aşkım @Ahmed :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Güzel bölüm olmuş okuması zevkli oldu benim açımdan.:bhr: Atatürk itirafı çok tatlı yaa kimse gelsin beni bulsun @Ahmed canım o kim hemen söyle.:A

@Tolstoyevski klasik her hafta benim üstüme oynuyor. Kışkırtmaya çalışıyor ama tekrarı halinde şikayetçi olacağım bilgin olsun çünkü her hafta senin yüzünden bu açıklamayı yapmak zorunda değilim. Ama kanıtlayacaģım. @Ahmet 'in geçen özel kutuda yazdığını ss alıp atayımda iyice ayazda kal iftira attığını görsün herkes prim peşindesin anlaşılan.:)

Şeyide anlamıyorum yine iyi çalışmış falan yazmış abi itiraf yapılan kişilerin çoğunu sevmiyorum saydım ve 22 itirafın 14'ünü ben yapmış olabilirim. Mrt-06'ya yapılan itiraf bana ait Polat yapılan aserata yapılan hatta bazılarına göre kendime yapılan itiraf bile benim. Hee ben yaptım. İşim gücüm yok 14 itiraf yaptın hepinizi bombaladım. Bi gidin yaa:F

Aserata zaten tüm kinimi nefretimi kustum niye tekrar itiraf yapıp onu gündeme getireyim onu anlamadım. Bu çocuk forumdan silinsin diye uğraşırım ben anca onu gündeme getirmek benlik değil ki zaten ben diyeceğimi aylar önce dedim yüzüne çatır çatır. Valla son itirafı yapanın eline sağlık sonunda benden başka gören oldu benun yüzünü. @Ahmed sende boş ver aşkım. İyi yazmışsın. Senin cevaplarına harika olmuş.:bhr:

@Yiğitt teşekkür ederim koruduğun için kankam:bhr:

@Tolstoyevski al anam buyur çocuk ne yazmış görde iftira atma artık.
Aylık 100 mesaj anca yazıyorum foruma hiç birinizi takip etmiyorum ne uğraşacağım sizinle. Özür dilemek istersen büyüklük yaparım sana canım. Hadi alt dudaktan Kiss.:kiki:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Hayatımda hiç doğru düzgün itiraf yapmadım bir tane de ben yapayım üstüne alınan alınsın.

"Önüne gelene adminlik vermişler(mod- süper mod), normal sıradan vatandaş göremiyorum herkes mi admin olur bir forumda anlamış değilim, Hayır yapabilen var yapamayan var"

Şu lafa imzamı çakarım :A

@sokak sanati @Yakamoz-Asi @xemrexxx @Çiğdem- @denizz19 @Aserat @Harunnn60 @vadikızı @yatutarsa @Billy Kane @tolgab @turkuazz @S.G.A.T. @xBUGRAx @ozgur2113 @Yiğitt @RüzgarGülü @dizi kolik @Tzira @MayısKralı @XanTier @Tolstoyevski @Thequeer @FaJi @Dosi @YıldırıM @batuhankaralar @Forumdash @DarkLegenD @Doğu @mesmeso61 @FaJi

Son düzenleme:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hayatımda hiç doğru düzgün itiraf yapmadım bir tane de ben yapayım üstüne alınan alınsın.

"Önüne gelene adminlik vermişler, normal sıradan vatandaş göremiyorum herkes mi admin olur bir forumda anlamış değilim, Hayır yapabilen var yapamayan var"

@sokak sanati @Yakamoz-Asi @xemrexxx @Çiğdem- @denizz19 @Aserat @Harunnn60 @vadikızı @yatutarsa @Billy Kane @tolgab @turkuazz @S.G.A.T. @xBUGRAx @ozgur2113 @Yiğitt @RüzgarGülü @dizi kolik @Tzira @MayısKralı @XanTier @Tolstoyevski @Thequeer @FaJi @Dosi @YıldırıM @batuhankaralar @Forumdash @DarkLegenD @Doğu @mesmeso61 @FaJi
Avatarındaki gibi tepki veriyorum, zorunlu bir gülümseme. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Avatarındaki gibi tepki veriyorum, zorunlu bir gülümseme. :A

"Önüne gelene adminlik vermişler, normal sıradan vatandaş göremiyorum herkes mi admin olur bir forumda anlamış değilim, Hayır yapabilen var yapamayan var"

Aaa yok Co- Admin etiketleri göstermelik admin yetkileri yok yine Süper Modlar :A

Tam aksine şuan Admini olmayan ilk forum olabiliriz şuan admin yetkili tek Allahın kulu yok forumda :F :F :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Aaa yok Co- Admin etiketleri göstermelik admin yetkileri yok yine Süper Modlar :A

Tam aksine şuan Admini olmayan ilk forum olabiliriz şuan admin yetkili tek Allahın kulu yok forumda :F :F :F
Boşluktan yararlanıp adminliği almaya çalışıyordum ama bu, bana ergen damgası vurulması karizmamı fena çizdi. :A :A

Sen niye zorla gülüyorsun :A Yoksa aksini mi iddia ediyorsun :A Ayrıca avatarım zorla gülmüyor tebessüm ediyor , insan üzgünken de mutluyken de tebessüm edebilir :A
Bildiğin günü kurtarmak için, her ünlü gibi, gülümsemiş. :A Mimiksiz poz verse, mekan çıkışı sonrası magazincilerin sorularına maruz kalacak ve ertesi gün gazetelerde anlamsız manşetler olacak. :A

Son düzenleme: