TVen İtiraf Ediyoruz 70.Bölüm

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-11-11 at 7.42.08 PM.jpeg

Olaylı bir forum haftasının ardından yeni bölümümüzle karşınızdayım.

1 haftadır bana gelen itiraflar şöyle

İtiraf 1
-Kaldırıldı-

İtiraf 2
sokak sanati sen nasıl bir kralsın. Kaosu yaratıp tüm antilerini bir anda saf dışı bıraktın. Birini emekli (yakamoz.asi) yaptın birinide (aserat) tarihe ilk kez ceza alan yönetici olarak yazdırdın. Kralsın.:Z
-Anonim-

İtiraf 3
iyi insan olmaktan sıkıldım. biraz kötüyü oynayıp ortalığı karıştırabiliriz. bunu eskiden çok iyi yapıyordum.
-Anonim-

İtiraf 4
Eskiden yönetime gelen her şikayeti noter tastikçisi gibi okumadan direk ceza veren Yakamoz-Asi şimdilerde yönetimden şikayet ediyormuş. :kiki:Kalkmış düşünce özgürlüğünden dem vuruyor eski noter memuru. :kiki:
-Anonim-

İtiraf 5
Yiğit’e co-admin lik çok yakıştı, hem avukat hem co admin hem cool adam evlen benimle
-Anonim-

İtiraf 6
Forumda ceza alan ilk yönetici Aserat oldu :kiki:
-Anonim-

İtiraf 7
Açılan konuların bu kadar azalması üzücü. Hiç kimse kendine ait bir şeyleri, başından geçen bir olayı ve ya düşüncelerini konu açıp paylaşmıyor. Samimiyeti yüksek konu sayısı çok azaldı. Üzücü bir durum..
-S.G.A.T.-

İtiraf 8
BİR YALAN RÜZGARI
Zordur benim yüzümü görmek
Ee arkasındayım kaf dağlarının
Yandı yüreğim çıkınca söylediklerim
Aldım mı şimdi çok güzel belamı
Laleler sümbüller
Ay nolur sen hep böyle gel
Nur yüzüne doyamıyorum
-Anonim-

İtiraf 9
Atacan neden sürekli birilerini suçluyor niye kin tutuyor anlamıyorum sürekli forumdan ayrılacağını söylüyor sonra kendisi milleti ayrıştırmaya çalışıyor. :) makamını, kademeni sana veren onlar. biraz ağır ol. çok da uzak olmayan tarihlerde o ayaklar altına aldığın dostluklar ile kurmaya çalıştığın kavgacı düzen kendisini de yutacaktır :)
-Anonim-

İtiraf 10
Size gelen tüm bildirimlere cevaplayınca ve ya size yazılmamış bir mesajı alıntılayıp düşüncenizi yazınca forumdaki duruşunuz zedelenmiyor beyler. Merak etmeyin.
-Anonim-

İtiraf 11
vadikızı bu aralar avatarına ''canım arkadaşım, deniz'im, bonişim, bitanem'' diye resimler paylaşan takıntılı kişi olma yönünde hızla ilerliyor. En çok deniz'im fotoğrafına güldüm. eskiden deniz'im demezdi nabza göre şerbet modundaydı.:bhr: Her hafta bir üye onun için en iyi dostu, bonişisi, birtanesi olurdu. Her hafta 32 dişini :X açarak etrafa gülücükler saçardı bize nispet olsun diye. :lol: Sonradan devran dönünce geriye sadece deniz'im kaldı. :bhr: bu dünya çok garip değil mi! Neydim değil ne oldum olacaksın.:A
-Anonim-

İtiraf 12
Sokak sanatı sende Atatürk’ün kan bağı mı var ? Bu ne ileri görüşlülük azizim
-Anonim-

İtiraf 13

-Kaldırıldı-

İtiraf 14

Martı b**kuyla deniz kirlenmez
-Thequeer-

İtiraf 15

Vadikızı ittifaklardan çıkıp tek başına hareket ettiği zaman üzerindeki bu töhmet kalkacaktır
-Anonim-

İtiraf 16
çok harika bir forum burası. :bhr: adminimiz sürekli fısıltıyla tıslayarak konuşuyor.:bhr: daha sonra hesabını banlıyor çekip gidiyor.:bhr: gerçekten gizem seven paranoyak biri. :bhr: Böyle bir forum dünyada bir ilk. :Z
-Anonim-

İtiraf 17
darkleqend forumdaki en büyük ERGEN. Kendisinin pek haberi yok. :D
-Anonim-

İtiraf 18
Yılanlar kulübüne Thequeer de katıldı. Derin devlet gibi sardılar forumu. Bunlar forumun sonunu getirir.
-Anonim-

İtiraf 19

Aserat neden co-admin oldu?
-Anonim-

İtiraf 20

Polat Şaşmaz. İnsan beşer bazen şaşar be yavrum az sakin ol, burası siyaset meydanı sende Rte değilsin. Gaz ile değil laf ile çalış ki, ciddiye alalım.
-Thequeer-

İtiraf 21
-Kaldırıldı-

İtiraf 22
Aserat'ın olayları bitmiyor bitmiyor. Olay için yaratılmış çocuk. Acaba ailesi tarafından olay çıkarsın diye mi üretildi bu çocuk düşünmeden edemiyorum. Üniversite okuyorum yaşım 32 dedi, ilgi çekmek için adı sanı bilinmeyen bir bölüm seçti. :) Sonra yalanı ortaya çıktı, rezil oldu foruma. Sonra bende dizi yapacağım dedi daha dizisi başlamadan herkesi etiket manyağı yaptı. Kimse ciddiye almayınca dolduramadı. Bu sefer de konu açayım editörlüğe kapak atayım dedi. Sürgünüm ile kavgaya tutuştu. Sırf daha fazla konu hiti almak için adama iftiralar attı. Kopya konular ile bir yere kadar ilerledi ve gene tutmadı. Üçüncüye yine diziler yayınlandı ve diğer dizilerden arakladığı senaryo çakması bir konsept ile tekrar döndü. Bu sırada arkadaş çevresi edinmek için film etkinliklerine katıldı. İzlemediği filmler için izliyormuş gibi yapıp yorum yazdı. Mesajları başka siteden alıntı çıkınca yine rezil oldu. Şimdilerde ise ceza aldı. Forum tarihinde daha önce yaşanmayan bir şeyi bize yaşattı. Bir süper mod ceza aldı. Tebrik ediyoruz kendisini. Bir üst levele geçebilirsin.

Diyorum ki artık forumu bıraksa, olmayınca olmuyor. Kimse Aserat'ı sevmiyor, istemiyor. bıkıldı, bıktık.:)
-Anonim-

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hala kullanıcı adımı bilmeyen, öğrenemeyen, gözünde muazzam derecede bozukluk olan cahiller var. Şükür ki ergenliği atlatalı 1-1.5 yıl oldu. Keyfine bak, çıkışlar sağ taraftan, hayırlı işler.

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,061
İtiraf 22'yi yapanda iyi kafa varmış doğrusu. İnkar etmeyeceğim maalesef ilk kayıt olduğum zamanlarda şimdi pişman olduğum şeyler yaptım saçma düşüncelerle. Ama konuların kopya olması ve editörlüğe kapak attığımın iddia edilmesi aksini bildiğin, tamamen nefretin yüzünden söylediğin şeyler. sürgünüm'e iftira atılması kısmı da yalan, sonuçta iftira senin işin.

Ceza almaya meraklı değilim ama maalesef seni inatla koruyanlar kendi arasında halletmiş işi ve gördüğümde her şey için geçti. Kim olduğunu biliyorum ve yüz vermedikçe daha da tepeme çıkıyorsun. İşin gücün moral bozmak veya ortalığı karıştırmak. Zaten bu yüzden senelerdir emekli olarak duruyorsun, çünkü yönetime girersen orayı da kendine benzeteceğin ortada. Forumu bırakmam da anca hayal gücünde falan olabilir o yüzden boş yapma derim. :)

İtiraf 19'a hitaben: Tek co-admin olan ben değilim, Yiğit ve Buğra'ya da aynı rütbe verildi. Ozan kendini banladığı ve Atacan ara vereceği için mecburen rütbe verildi. Ama göstermelik bir şey merak etme. :)

Ve hala Dosi'yle ilgili itiraflar yapılıyor gelmeyeceği söylenmesine rağmen. @Ahmed

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yine üç beş kişiden oluşan kötülük lobisi birkaç toplu itiraf yapmış, bazılarından da @Ahmed imzası var gibi günahını almayalım yine?

Her hafta kendilerini övüp kendilerinden olmayanları yerden yere vurmaları yok mu, tıpkı lisedeki ortaokuldaki ergenler gibi kendilerince savaş ortamı yaratıp kendilerinde gruplaşma çabasına girmeleri yok mu alt tarafı bir forumu kin, nefret, entrika gibi saçmalıklarla doldurmaları yok mu. Ne desek boşa.

Tüm gücü elinizde bulundurup Dosi'ye yaptığınız zulüm ve haksızlıklar yetmediği gibi bir de hâlâ hiç utanmadan arkasından konuşmayı şeref ve erkeklik sanmaları yok mu.. Artık cevap vermeye bile tenezzül edesi gelmiyor insanın aynı seviyeye düşmemek için. @Aserat'a gelen itiraflar da aynı ellerden çıkma. Sadece kendileri çalıp kendileri oynuyor her hafta olduğu gibi. Ve bir reyting uğruna, ki para etmeyen madalya etmeyen bir forum eğlencesi, forumun tüm huzuru kayboluyor ve kapanmaya doğru ilerliyor.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
1 yıl düşünsem İTİRAF 17'yi yapan arkadaş gibi yaratıcı olamam. Eline, ağzına sağlık. Gerçekten muazzam bir tespit olmuş. Her kimse bana özelden ulaşsın yiğidim seni tanımak istiyorum :)

Diğer itiraflar daha çok kişisel olduğu için çoğuna yabancıyım.

Bu arada Eline sağlık @Ahmad bu sefer ki bölüm tam kaosluk olmuş. Çok beğendim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,061
Yine üç beş kişiden oluşan kötülük lobisi birkaç toplu itiraf yapmış, bazılarından da @Ahmed imzası var gibi günahını almayalım yine?

Her hafta kendilerini övüp kendilerinden olmayanları yerden yere vurmaları yok mu, tıpkı lisedeki ortaokuldaki ergenler gibi kendilerince savaş ortamı yaratıp kendilerinde gruplaşma çabasına girmeleri yok mu alt tarafı bir forumu kin, nefret, entrika gibi saçmalıklarla doldurmaları yok mu. Ne desek boşa.

Tüm gücü elinizde bulundurup Dosi'ye yaptığınız zulüm ve haksızlıklar yetmediği gibi bir de hâlâ hiç utanmadan arkasından konuşmayı şeref ve erkeklik sanmaları yok mu.. Artık cevap vermeye bile tenezzül edesi gelmiyor insanın aynı seviyeye düşmemek için. @Aserat'a gelen itiraflar da aynı ellerden çıkma. Sadece kendileri çalıp kendileri oynuyor her hafta olduğu gibi. Ve bir reyting uğruna, ki para etmeyen madalya etmeyen bir forum eğlencesi, forumun tüm huzuru kayboluyor ve kapanmaya doğru ilerliyor.
Çok doğru konuşmuşsun ağzına sağlık. Burada o itirafları yapanları övenler de yapanlar kadar değersizleşiyor gözümde. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Çok doğru konuşmuşsun ağzına sağlık. Burada o itirafları yapanları övenler de var bir de. Onlar da en az yapanlar kadar değersiz gözümde. :)

İtiraf programı birkaç kişinin ego tatmini programı haline gelmiş, tencere tava hep aynı hava. Kibir kokuyor bu itiraflardan artık, üstün görme kokuyor, kin, nefret ne ararsan var. Sürekli kendilerini övmeleri ayrı komedi. :)

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060

Benim hiç itrirafım yok son 2 haftadır. :D
Eskiden de en fazla 2-3 tane yapardım. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,061
İtiraf programı birkaç kişinin ego tatmini programı haline gelmiş, tencere tava hep aynı hava. Kibir kokuyor bu itiraflardan artık, üstün görme kokuyor, kin, nefret ne ararsan var. Sürekli kendilerini övmeleri ayrı komedi. :)
Bir de Dosi'yle ilgili itiraflar yapılmayacaktı bir daha. Yani bilmiyorum, gerçekten amacından şaştı bu program ve artık bitse gerçekten iyi olur. Admin kendini banlamış, forumun başına ne geleceği belli değil ama biz hala böyle şeylerle uğraşıyoruz. :)

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
İtiraf 22'yi yapanda iyi kafa varmış doğrusu. İnkar etmeyeceğim maalesef ilk kayıt olduğum zamanlarda şimdi pişman olduğum şeyler yaptım saçma düşüncelerle. Ama konuların kopya olması ve editörlüğe kapak attığımın iddia edilmesi aksini bildiğin, tamamen nefretin yüzünden söylediğin şeyler. sürgünüm'e iftira atılması kısmı da yalan, sonuçta iftira senin işin.

Ceza almaya meraklı değilim ama maalesef seni inatla koruyanlar kendi arasında halletmiş işi ve gördüğümde her şey için geçti. Kim olduğunu biliyorum ve yüz vermedikçe daha da tepeme çıkıyorsun. İşin gücün moral bozmak veya ortalığı karıştırmak. Zaten bu yüzden senelerdir emekli olarak duruyorsun, çünkü yönetime girersen orayı da kendine benzeteceğin ortada. Forumu bırakmam da anca hayal gücünde falan olabilir o yüzden boş yapma derim. :)

İtiraf 19'a hitaben: Tek co-admin olan ben değilim, Yiğit ve Buğra'ya da aynı rütbe verildi. Ozan kendini banladığı ve Atacan ara vereceği için mecburen rütbe verildi. Ama göstermelik bir şey merak etme. :)

Ve hala Dosi'yle ilgili itiraflar yapılıyor gelmeyeceği söylenmesine rağmen. @Ahmed
Kuralı itirafı yapan arkadaşlara bizzat söyledim. Zaten kendileri de büyük hassalıkla düzenleme yaptılar.
Özür dilerim de Suudi Arabistanda değiliz. :D
Bağıra bağıra tartışma yaratmadan, seviyeli bir şekilde fikirlerini yazmışlar.

Sen de avukat çıktın başımıza. :D

Bir de Dosi'yle ilgili itiraflar yapılmayacaktı bir daha. Yani bilmiyorum, gerçekten amacından şaştı bu program ve artık bitse gerçekten iyi olur. Admin kendini banlamış, forumun başına ne geleceği belli değil ama biz hala böyle şeylerle uğraşıyoruz. :)
Ya bi gitsene. :D
Beğenmiyorsun, bi daha etiket yapmam. Umrumda bile değil senin gibi birisinin ne düşündüğü. Hadi eyvallah. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,061
Kuralı itirafı yapan arkadaşlara bizzat söyledim. Zaten kendileri de büyük hassalıkla düzenleme yaptılar.

Beğenmiyorsun, bi daha etiket yapmam. Umrumda bile değil senin gibi birisinin ne düşündüğü. Hadi eyvallah. :D
Sana saldırma gibi bir niyetim yoktu, genel konuşmuştum. Hatta sırf aramızın bozulmaması için özellikle dikkat etmiştim yazdıklarıma. Bu kadar hassas bir dönemde biraz daha dikkatli olunması gerektiğini söylemiştim ama hemen bana dişlerini geçirmişsin. Şu an bayağı şaşkınım. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
p
Benim hiç itrirafım yok son 2 haftadır. :D
Eskiden de en fazla 2-3 tane yapardım. :D

Peki bir üyenin en fazla ne kadar itiraf gönderme hakkı var? 5 desek zaten üç dört kişi aşağı yukarı tamamını oluşturmuş oluyor. Bu hafta @sokak sanati şov yapmış gibi yine. İftira atma diyecek ama zaten iftira göndermedim bu hafta ve hemen hemen hiç. :D

Forumun huzurunun bozulduğu ve gruplaşma gibi çocukça şeylere yol açtığı ortada. Ortada verilmiş sözler, olayların uzatılmayacağına dair söylemler de vardı üstelik. Atılan olmamışları gücün verdiği zehirlenme kibriyle görevini keyfi kullanarak kaldıran kimseler yine şov yapmış fakat onlara dair tek bir itiraf gelmemiş mesela, bu bile kendileri çalıp kendileri oynadığının kanıtıdır.

Kaldı ki doğrudan resmi talepler olmasına rağmen itiraf gönderilmemesini isteyen kişilere de itiraflar geliyor, bu yüzden ben de İtirafların kaldırılmasını destekliyorum forumun kapanmaması için. Yahut filtre fakat reyting ne mümkün? Ancak gerçekten şunu anlamıyorum, forumdaki reytinglerin ne önemi var sahiden, para ya da madalya mı kazanılıyor?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,061

Kaldı ki ben de şu anda seviyeli bir şekilde fikrimi söyledim, isim vererek saldırmadım birilerine. Ama bu mesajdan sonra kendinle çelişmiş oldun. :D

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
p

Peki bir üyenin en fazla ne kadar itiraf gönderme hakkı var? 5 desek zaten üç dört kişi aşağı yukarı tamamını oluşturmuş oluyor. Bu hafta @sokak sanati şov yapmış gibi yine. İftira atma diyecek ama zaten iftira göndermedim bu hafta ve hemen hemen hiç. :D

Forumun huzurunun bozulduğu ve gruplaşma gibi çocukça şeylere yol açtığı ortada. Ortada verilmiş sözler, olayların uzatılmayacağına dair söylemler de vardı üstelik. Atılan olmamışları gücün verdiği zehirlenme kibriyle görevini keyfi kullanarak kaldıran kimseler yine şov yapmış fakat onlara dair tek bir itiraf gelmemiş mesela, bu bile kendileri çalıp kendileri oynadığının kanıtıdır.

Kaldı ki doğrudan resmi talepler olmasına rağmen itiraf gönderilmesini isteyen kişilere de itiraflar geliyor, bu yüzden ben de İtirafların kaldırılmasını destekliyorum forumun kapanmaması için. Yahut filtre fakat reyting ne mümkün? Ancak gerçekten şunu anlamıyorum, forumdaki reytinglerin ne önemi var sahiden, para ya da madalya mı kazanılıyor?
Afederin ama 2. paragraf komedi. :D
Ben gerizekalı değilim çok şükür, reyting bilmem ne çocukca şeylerle uğraşayım. Şu zamana kadar bu senaryo bölümünde tek adam akıllı yaptığım şey bu, ve eğlencesine yapıyorum. Eğer beğenmiyorsan sen de okuma, çıkarayım etiketlerden de adını.

Yarası olan gocunur. :D

Kaldı ki ben de şu anda seviyeli bir şekilde fikrimi söyledim, isim vererek saldırmadım birilerine. Ama bu mesajdan sonra kendinle çelişmiş oldun. :D
Canım sesin duyulmuyor az bağır. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,061
Afederin ama 2. paragraf komedi. :D
Ben gerizekalı değilim çok şükür, reyting bilmem ne çocukca şeylerle uğraşayım. Şu zamana kadar bu senaryo bölümünde tek adam akıllı yaptığım şey bu, ve eğlencesine yapıyorum. Eğer beğenmiyorsan sen de okuma, çıkarayım etiketlerden de adını.

Yarası olan gocunur. :D

Canım sesin duyulmuyor az bağır. :D
Ama şimdi ben fikrimi ifade ediyorum hiç oldu mu bu. Arabistan'da mıyız? :D

İtiraf gönderenler çok seviyeli (!) biçimde eteklerindeki taşları dökmüş, biz bir şey deyince niye suçlu oluyoruz. :D