2017 Dunkirk - Film Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Filmi seninde beğendiğin yok hayali bir kadın gördüm sanıp öyle bağlanmışsın filme :F Dikkatlice tekrar izlesen o kadının olmadını görüp filme puanını sende 5 e indirirsin :A @Forumdash
Ben de görmedim o kadını :F Adı ne? İMDB'de yazmıyordu sanırım (b) @MasacRE-

Yahu o kadın bunda değil bu filmde . Ben ondan bahsediyordum size, hatlar karıştı sadece @Forumdash :A
oğlum dün gece imdbyi altüst ettim sen,n yuzunden dinkürkü yorumlamadan cıktım :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yahu o kadın bunda değil bu filmde . Ben ondan bahsediyordum size, hatlar karıştı sadece @Forumdash :A

oğlum dün gece imdbyi altüst ettim sen,n yuzunden dinkürkü yorumlamadan cıktım :F
Şu sayfaya gelin muhteşem bir film buldum :A :A :A
https://fav10.net/forum/threads/the-lego-batman-movie-lego-batman-filmi-film-yorumları.265222/

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Şu mesajdan itibaren okusana bir, nasıl o kadının Dunkirk'de olduğunu düşünürsün :F Alta link atmışım Three Bilboards filmini izledim diye @Çiğdem- demiş ecünnü var mı ona göre karar vereceğim, ben de dedim aha bu var olay bu :A Ha tabi bu muhabbetler Dunkirk sayfasında geçti hep ama, o bizim klasik olayımız yani bizim için mevcut sayfanın bir önemi yok :A

Tam kendine göre bir film bulmuşsun tebrik ediyorum :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şu mesajdan itibaren okusana bir, nasıl o kadının Dunkirk'de olduğunu düşünürsün :F Alta link atmışım Three Bilboards filmini izledim diye @Çiğdem- demiş ecünnü var mı ona göre karar vereceğim, ben de dedim aha bu var olay bu :A Ha tabi bu muhabbetler Dunkirk sayfasında geçti hep ama, o bizim klasik olayımız yani bizim için mevcut sayfanın bir önemi yok :A

Şefin karısı filan dedin. Ben şey sandım. Dinkurk'te tekne kullanan adamın oğlu ölünce gazetede görunmuştu ya hani, orda bi sahne gösterdiler orada vardıda ben mi kaçırdım diye düşünüp dudum :F

Billboard film düşmüş mü?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Filmden oyüzden bir şey anlamadık her sahnesinde o kadın çıkacak diye onu gözüm aradı oynayanlara kosnantre bile olamadım ve film bitince saf gibi hissettim kendimi gözümden kaçmıs dedim :F :F :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şefin karısı filan dedin. Ben şey sandım. Dinkurk'te tekne kullanan adamın oğlu ölünce gazetede görunmuştu ya hani, orda bi sahne gösterdiler orada vardıda ben mi kaçırdım diye düşünüp dudum :F

Billboard film düşmüş mü?
Sen izledim deyince o filmi izledin sandım o yüzden şefin karısı dedim :F Biz baya yanlış anlamışız yani birbirimizi :A Film düştü ya dvdscr sürümü var :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Filmden oyüzden bir şey anlamadık her sahnesinde o kadın çıkacak diye onu gözüm aradı oynayanlara kosnantre bile olamadım ve film bitince saf gibi hissettim kendimi gözümden kaçmıs dedim :F :F :F
Çook güzel bahaneymiş :F En iyi film ödülü alırsa bu bahneyi öne sürelim :F @destere

Sen izledim deyince o filmi izledin sandım o yüzden şefin karısı dedim :F Biz baya yanlış anlamışız yani birbirimizi :A Film düştü ya dvdscr sürümü var :D
@Çiğdem- bulmuş bi tane kalitesi de iyi :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Siz ne anlarsınız be :A Harika filmdi, hem tek ben değilim beğenen ilk sayfalara bakın bir sürü 9 puan civarı veren var, siz geldiniz mahvettiniz ortalamayı @destere ile keşke önermeseydim size :A
La ne demişler bazı filmleri herkes izlememeli. :A Veya hadi izledin diyelim film puanlanırken ve yorumlanırken olaya bakış açısı önemli. Öncelikle filmin bazı özellikleri ve iyi yaptığı şeyler vardır. Bunları objektif olarak değerlendirdiğin zaman bazı filmlere 4 5 gibi komik puanlar verilmez. Bu film de onlardan biri. Bahsettiğim filmler için iyi bir sinema izleyicisi 7 puan verdi mi kişisel olarak sevmediğini ama kaliteli bir film olduğunu tasdik etmiş olur. Ama 7'den aşağı puan verirsen filmin gerçekten çok kötü ve leş olduğunu belirtmiş olursun. Bu bazı filmler özelinde ve tabi Dunkirk özelinde kabul edilemez bir durum. :D
berbat zevklere sahip sıvacılara bakın @Forumdash @Çiğdem- :) mahalle baskısıyla bizi yıldırıp çöp filmi beğendirmeye çalışıyorlar ama başarılı olamayacaklar :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aslaaa!!! Eğilmicez, bükülmücez, hep diri ve iri kalacazzzzzz!!! (alkıııışşş @Çiğdem- @MasacRE- )
hiç bir karakterin ismi aklında kaldımı filmde? bunların ismi varmıydı cidden? zıçan adam havaya uçan oğlan suyu pandikle durdurmaya çalışan parlak diye diye kendimi bir an @Çiğdem- gibi yorum yapar buldum :) demekki hogatham haklı isimler akılda kalmayınca karakterleri tarif etmek çileye dönüyor :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
hiç bir karakterin ismi aklında kaldımı filmde? bunların ismi varmıydı cidden? zıçan adam havaya uçan oğlan suyu pandikle durdurmaya çalışan parlak diye diye kendimi bir an @Çiğdem- gibi yorum yapar buldum :) demekki hogatham haklı isimler akılda kalmayınca karakterleri tarif etmek çileye dönüyor :)
yoktu galiba:F Teknede ölen çocuga bile abi diyerek geçiştirdiler:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yoktu galiba:F Teknede ölen çocuga bile abi diyerek geçiştirdiler:F
bir darbeyi filmin karaktersizliğinden yedik:) birde @MasacRE- aklımızı bulandırdı dün:) bir kadın resmi paylaşmış o kadını hatta ben şeye benzettim ?şu oğlanlara teknenin alt tarafına doğru geçin çaylarınız hazır diyen kadın olabilirmi acaba diye kadına bayağı ayrıntılı baktım ama kadında o vücut ortaya çıkma ihtimali sıfırdı @Çiğdem- :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bir darbeyi filmin karaktersizliğinden yedik:) birde @MasacRE- aklımızı bulandırdı dün:) bir kadın resmi paylaşmış o kadını hatta ben şeye benzettim ?şu oğlanlara teknenin alt tarafına doğru geçin çaylarınız hazır diyen kadın olabilirmi acaba diye kadına bayağı ayrıntılı baktım ama kadında o vücut ortaya çıkma ihtimali sıfırdı @Çiğdem- :)
Laaa öbür film için yeni lik attım onu izle :F Gelmişken git bak

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
O kadını bende görmedim filmi izlerken tek @MasacRE- BU sıkıcı filmi izlerken uyumuş rüyasında gördüğü kadını anlatıyor sanırım :A Ben izlemeyelim dedim bunun önerdiği filmin böyle olacağı belliydi ayoll :A :A :A

5 Puan iyidir çok bile :A :A :A
Aaa vlla sadece son kısımlar hoşuma gitti , geminin içi su dolmaya başladığında delikelri tıkamaya çalıştılar ve uçakların savaşı denize düşmesi falan o kısımlar iyiydi :A
keşke filmde daha çok yer verilseydi böyle sahnelere çünkü genel olarak çok durgun bİr filmdi :A
senin puanında harikaymış hogatha:) ben sen @forumdash beş beş beş seri yapmışız :)) kötü alışkanlıklara sahip filmseverler ( @MasacRE- @MEnes ) biraz bizi örnek alsın ufukları genişler en azından :)