YS Kızların Dünyası 7.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kanal Yenisuyun İç Yapımı Pompy Yapım Sunar
Kızların Dünyası
7.Bölüm
Doğan ve ilayda düğünde dans ederler

Doğan ve ilayda bir birlerine olan aşkı pekiştirmişlerdir

Doğan ve ilayda düğün pastasını yer

Doğan ve ilaydanın evliliği Miras planını bozar Selimin ve ölüm emrini verir

Cevdet bu iş burda bitmeyecek bunun hesabı sorulacak

Oyunu En iyi arkadaşını tespit edip

O Galatasaraylı olan kişinin sevgilisine saldırı olur bunu Doğanın arkadaşları bu işi çözer

Bu bir oyun

Cevdetin oyunu Şanş ta rahat durmaz

Eski polis polislikten Doğan ve Cevdet yüzünden atılan polis intikam Peşindedir. Birlikten kuvvet doğar birlik olmazsa her kötülük güçlenir ve yok eder
Doğan ve İlayda eve gelirler artık Doğan Gelin İlaydayı kucağa alıp eve girerler evlilerdir romantik bir yemek yerler Yoğurt bile yerler ardından yıkandıktan sonra dans ederler ve dudaktan öpüşerek yatağa girerler

Havai fişekler görünür

ve sabah olur ikiside uyandıklarında dudak dudağa ve sarılmış bir şekilde aynı yastıkta uyuyorlardır uyandığında Doğan İlaydayı dudağından öperek uyandırır

Kahvaltı hazırlamıştır ve kahvaltıyı yatağa getirmiştir çiçekte vardır kırmızı gül koymuştur. Yemeği Doğan yedirtir İlayda Doğana yedirtir yemekleri

Sen nekadar romantiksin Doğan Cevdet bunları bile yaptı arkadaşım söyledi Senin seyrettiğin dizi ne

Sihirli annem

Cevdet Kurtlar vadisi seyrediyor

Demekti mafya davranışları tavırlığı oyüzden Şanş beni maç diye kandırıp
Kurtlar vadisi seyrettirecekti ozaman bütün sınıftaki kızlar Peşindem koşardı bu başarından sonra işimiz iş
Doğan ben senden hiç vazgeçmem İlayda
İlayda ve Doğan yemekten sonra Dudaktan öpüşürler.

3.sahne

Bir anda bir kızın en iyi arkadaşını sevgilisini sinemada başka kızın eline değdiğini ama en iyi arkadaşıdır o kız ve omzuna yatar ve sinemada bunu gören sevgilisi ve en iyi arkadaşıyla beraber

Böyle ihanet görmedim işin çok zor Doğan artık Cevdet hahaha iyi plandı

Sinemadan atılırlar

İki en iyi arkadaş olan kızlar Sevgilisinin en iyi arkadaşıyla ve erkek yalan söyledi diye ders çalışıyorum diye

İki kızı idare etmeye çalışırken

Yalancının mumu yatsıya kadar yanar

Tamda yatsı zamanı oldu bu

Bir kız vardı onun işi bu Adı ne Yatsı diye Arap prensesi ne bu oyuna düştük.

Savaş açılır kan davası yeniden başlar.

İki mafya arasında.

İmkansız Aşk Yurdunda çıkan kavgada bunu fırsat bilen bir çete o İlaydanın arkadaşı geçmişten gelen sıkıntıyla karşı karşıyadır o anda bir cinayet olur Cihangirde benim sevgilime göz dikenin ve kışkırtmanın bedeli bu alın gömün bunları tekneye koyup bağlarlar ikisinide

ve denizde tekne kaza yapar ve yanarak ölürler

En iyi arkadaşım olsa bile acımam

Merhaba ihanet demi sattın bizi

O sırada ikiside sırtından bıçaklanır ve suyla ve onları mezarlığa gömerler sıra senin arkadaşlarında o imkansız aşk yurdunun kızlarında İlayda var orada onada sıra gelecek

Dolabın içinden tabut çıkar

Kızlar korkar çığlık atar gulyabani bu

Doğan bu bir maket olmalı

İlayda imdat çok korkuyorum

Bu Doğan ama ne olamaz kurttur bu

ve meşhur arkadaşları var

İşin zor Cevdet nerede acaba

Cevdet Doğanın işi zor

İlayda hakketti bunu

O yeri darmadağın edecem O kurum öyle bir ekip kurduysa o kurumların basılabilir demek ilk hedef Vatan caddesi Emniyet müdürlüğü Emniyet baskına uğrar Emniyetin doğal gazına benzin dökerler ve yakarlar. Serhan komiser gelir Aylin komiserle büyük bir ses duyarlar vatan caddesi sallanır Selim ve Zeynep daha yeni başlıyoruz artık düşmanız.

Doğan ve İlayda bakın emniyet yanıyor

Doğan ve Arkadaşlarıda gelir İlayda ve arkadaşları aynı sahnede düşmanları gözetliyor daha yeni başlıyor macera

İlaydanın telefonu çalıyor bana ve o arkadaşınıza ihanet ettiniz onunla birlikte olup sonunuz geldi. Ben Doğan benim sevgilim artık o artık kolay değil Cevdeti durdurdum bu konuda senimi durduramıcam hiç şuç işleyip radara yakalanmıyordu şimdi yakalanıyor işin seninde zor

Doğan Cevdete mektup bırakır ve o İlaydanın düşmanına

Mafya özentisi öğrencinin babası Mafyadır Mektup yollar

Ekran ikiye bölünür

Doğanın yazdığına sinirlenir

Cevdette oradadır

Memleketin ahı ve sevgililerinizin ahı üstünüzde hiç bir yere kaçamazsınız

Kim kaçıyor sizden Sizden kaçan kim biz daha bitmedik. Görüşeceğiz Doğan ve Arkadaşları İlayda ve arkadaşları

Selçuk desterenin kuzeni öldürürün onları Dolabı Senin eski sevgilin ölecek Ömür:Çiğdem Ben o oyunu boşuna kurmadım

Sen bir Melek kılığında şeytansın Ömür

Selçuk desterenin küçük tuvalet

organını kesip denize atar

Zebaniler alın şunları canlı canlı kaçmak neymiş haydi onlar bedenlerine girer daha yeni başlıyoruz

Doğan ve ilayda gelir ne olmuş burda kıyamet günü geliyor geliyor her halde

Destere, Atacan ve Harun nerdeyiz cehenneme hoşgeldiniz zebaniler atın kazana öyle bir pişirinki kuzeninin sevgilisine aşık olmak neymiş görsün

Emredersiniz kraliçem.
7.Bölümün sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @vadikızı @destere @gözlemci @xBUGRAx @Harunnn60 @Thequeer @Harunnn60 @S.G.A.T. @XanTier @Sherlock @Doğu @papuleoo @ömer karataş @dreamy @yatutarsa @vadikızı @Tolstoyevski

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
@pompy Oww süper olmuşş yine anlaşılır bir dilde olmuş bölüm finali şok etti valla emeğine sağlık:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060