1 -7 Ocak 2018 Haftanın En Çok Mesaj Yazanları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
7 sezondur coming sonu bekliyoruz orda bir türlü cominglemediğine göre seninde gelişin yok demektir :)

@Yiğitt duydunmu pompy i :) yani fazla heyecanlanma diyor sana kızlar artık bu şekil hitap ediyor kankilerine aşkım maşkım diye ama içi boş bir hitap yani :)
Sonunda seni kaçırıcam kendime o olacak. :bhr:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sonunda seni kaçırıcam kendime o olacak. :bhr:

aynen burdaki gibi yani :)

kaciririm-demistim_o_4922.jpg

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
7 sezondur coming sonu bekliyoruz orda bir türlü cominglemediğine göre seninde gelişin yok demektir :)

@Yiğitt duydunmu pompy i :) yani fazla heyecanlanma diyor sana kızlar artık bu şekil hitap ediyor kankilerine aşkım maşkım diye ama içi boş bir hitap yani :)
Lisede olduğum zaman arkadaşlarım öyle diyordu bana özellikle kızların hepsi

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ay neyseki dönüşümüzü yaptık bugün sınavlarımda bitti artık kendimi bıktırıcam size :A @Çiğdem- @Yiğitt @Ahmed

Bırak kendini bize. :bhr:

Kızların yeni konuşma tarzı öyle zaten lisedeyken başladı ben

Hahaha Aaa yok öyle bir şey bee öyle demedim @Yiğitt e zaten adımızı @xemrexxx yeterince forumda çıkardı sende tüy dikiyon Yiğit bey :F :F :F

@Thequeer Aaa çok sevindim umarım başarılı bir sınav dönüşü yapıyorsundur foruma
notunu soracam :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hahaha Aaa yok öyle bir şey bee öyle demedim @Yiğitt e zaten adımızı @xemrexxx yeterince forumda çıkardı sende tüy dikiyon Yiğit bey :F :F :F

@Thequeer Aaa çok sevindim umarım başarılı bir sınav dönüşü yapıyorsundur foruma
zaten inanmadımki @Yiğitt kendi çalıp kendi oynuyor :) senin o tarz bir şey söyleyeceğine ihtimal dahi vermiyorum hem ona bacım diye hitap ediyorsun niye kıllanayımki :) (burda kıllanmak şüpheye düşmek anlamında kullanılmıştır:) bu açıklama forumdaki @S.G.A.T. ve diğer azeri arkadaşlarımız için yapılmıştır :) )

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Bana bütün liseden en iyi arkadaş olduğum kızlar öyle sesleniyorlar ama yeni bir dil yeni kız dili bodrumda @Çiğdem-
Ben erkek olarak kızların arasında büyüdüm

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
56 mesaja kadar düşmüş müyüm? :eek: Neyse ki son 1 hafta..