Seda Sayan'ın Yeni Formatı Olay Oldu!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

Seda Sayan'ın Yeni Formatı Olay Oldu!

DTLPqXQWkAAOYV2.jpg

Bu hafta yeni formatıyla ekranlara dönen Seda Sayan'ın ilk haftası olaylı geçiyor!

Uğur Arslan'la yollarını ayıran ve 'Seda Sayan'la ismiyle programına devam eden Seda Sayan, ilk bölüm konuğu olarak Gülben Ergen'i konuk etmişti. Bu yayının ardından yakın arkadaşı Seren Serengil, Seda Sayan'ı sosyal medyadan takipten çıkardı.

İkinci bölüm konuğu Demet Akalın olan Seda Sayan'ın 2. bölümü de olaylı bitti. Demet Akalın için dünden bugüne tanıtımı hazırlayan Seda Sayan ekibi tanıtıma Demet Akalın'ın bir zamanlar olaylı aşk yaşadığı İbrahim Kutluay'ın da yer aldığı 'Senin Anan Güzel mi?' klibini koyunca eşi Okan Kurt ve Demet Akalın canlı yayında şok oldu. Tanıtım yarıda kesildikten sonra Demet Akalın'ın programa durgun devam etmesi izleyicinin gözünden kaçmadı. Yayın sonunda Demet Akalın da Seda Sayan'ı sosyal medyada takipten çıkardı!

Son olay ise programın magazin bölümünde Yeşim Salkım'la ilgili yapılan yorumun ardından Yeşim Salkım sosyal medya hesabından Seda Sayan'a meydan okudu. "Kadırgalı mısın beni bağlamaz ben de Arnavut kızıyım, gönderirim seni geldiğin yere' dedi.
Orijinal formatta oku

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,059
Puanı
1,060
Seda sayan yanlış davranmış burda Gülben ergende erhan çelik koyulmamış magazinde okuduğum kadar ile biliyorum burda Demet akalını eşiyle davet etmişsin o klibi niye koyuyorsun ayıp olmuş gerçektende:D

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
2014'teki Seda Sayan Show'a dönecek bu programda. :F Tek başına yapamıyor artık Seda. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Her programa atlarsan bi yerde ayarı verirler böyle. :A
Kadının takipçisi kalmayacak bu gidişle :A :A :A @xBUGRAx @Harunnn60
Onunda bir soyasını ortaya çıkartır artık Seda. :A Yine dediğin gibi 2014'te ki gibi olacak bence tutunamaz bu programla :A
2014'teki Seda Sayan Show'a dönecek bu programda. :F Tek başına yapamıyor artık Seda. :A
:A