Sultanımız Ödül Yolunda

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
bu sene ödülü eLçin sanguya vereceklermiş ay bu sene de yırttım biraz geç açıklanınca tubişe özge gürel falan verecekler de bahane arıyorlar sanmıştım :A @Yiğitt @Aserat @xBUGRAx @Harunnn60 @Forumdash @Thequeer
DS3-LuEXcAIm6-y.jpg
Kanal D'ye gelen uçup gidiyor. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu sene ödülü eLçin sanguya vereceklermiş ay bu sene de yırttım biraz geç açıklanınca tubişe özge gürel falan verecekler de bahane arıyorlar sanmıştım :A @Yiğitt @Aserat @xBUGRAx @Harunnn60 @Forumdash @Thequeer
DS3-LuEXcAIm6-y.jpg

Kanal D'ye gelen uçup gidiyor. :A

elçinin yeni dizisini bekliyorum umarım senin kornişlle çevirdiği diziye benzemezde bende rahatlıkla izlerim :)
Genç olupta ecünnü listemde olmayan nadir kadınlardan yani hak etmiş ödülü bence
:A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kanal D'de diye demi? :A
@Çiğdem- im hogatham nartanem nurtanem ilk defa bir kızı beğenmiş sen olayın şaşkınlığını yaşayacağına araya kanal D reklamı sıkıştırıyorsun :) @OzaN giderken keşke tüm kötüleride götürseydi yanında, şimdi birde seninle ve @Harunnn60 gagasıyla uğraşacağız, dert bir değil iki değil hangi birinizle uğraşayım :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Çiğdem- im hogatham nartanem nurtanem ilk defa bir kızı beğenmiş sen olayın şaşkınlığını yaşayacağına araya kanal D reklamı sıkıştırıyorsun :) @OzaN giderken keşke tüm kötüleride götürseydi yanında, şimdi birde seninle ve @Harunnn60 gagasıyla uğraşacağız, dert bir değil iki değil hangi birinizle uğraşayım :)
Fırsatları değerlendirmek lazım aşkım. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Fırsatları değerlendirmek lazım aşkım. :A
Kanal D daha bir şey görmedikki :F Kiralık Aşkta sevdim bu sakar salak kız rolunu tek iyi oynayan buydu bence diğer oynayanların hepsi yapmacık :A @xemrexxx