Game of Thrones'un Final Sezon Tarihi Belli Oldu!

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash yeni bir haber konusu açtı

Game of Thrones'un Final Sezon Tarihi Belli Oldu!

cq5dam.web_.1200.675-1024x576.jpeg

HBO'nun efsanevi-fantastik dizisi Game of Thrones, geçtiğimiz yıl sekizinci sezonda final yapacağini duyurmuş ve biz hayranlarini fena halde üzmüştü.

Velhasılıkelam. HBO, efsane dizinin yeni ve son sezonunun tarihini bu mübarek gecede duyurdu. HBO'nun açıkladiği tarihe göre Game of Thrones bu sene değil, 2019 yılında ve sadece 6 bölüm olacağini duyurdu. Ve bizleri derin bir iç çekişle baş başa bıraktı.
Orijinal formatta oku

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
6 bölüm ne beee:bağır: Hani 15 olacaktı? Dizinin süresini uzatıp bölüm diye kakalıyorlar. Kabul etmiyorum efendim:bağır:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forumdasın da hesap vakti yaklaşıyor :A :A
CW'ye daha iyi dizi yapmak için izlenmeli. 2019'a kadar sen de izle:A Gerçi bu sende DARK etkisi yaratır. Kim kimdir kimin necisi bu daha fena:F
2012 de Meşhur Dizimag döneminde izlemeye çalışmıştım bu diziyi ama affedersiniz erotik filmmi izliyoruz yoksa dizimi :F Zaten bende kitap serisi var demiştim görseli görmeden sadece yazıdan bilgi almayı seçmitim :A :A :A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdasın da hesap vakti yaklaşıyor :A :A
Anlaşılmadı...Tekrar et!!!
2012 de Meşhur Dizimag döneminde izlemeye çalışmıştım bu diziyi ama affedersiniz erotik filmmi izliyoruz yoksa dizimi :F Zaten bende kitap serisi var demiştim görseli görmeden sadece yazıdan bilgi almayı seçmitim :A :A :A
Yaa yok erotik merotik yok. Acayip güzel sahneler var:A Ejderhalar var askerlerle çok güzel sevişiyor :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yine içinde ki sertlik ortaya çıktı :A @Çiğdem-
Herkese bir şey oluyor anlamadım :A @Forumdash da ani panik ataklar oluşmaya başladı :A @XanTier de MalMan döneminden esintiler sunmaya başladı :A @gözlemci içinden Hulk çıkmıştı :A @destere bile tuhaflaştı ayoll mesaj silme adeti yoktu :A

@Harunnn60 da böyle bir dönem geçirmiş gidip dağ evinde kendini dağa bayıra vurup eski modunda geldi foruma :A Diğer arkadaşlarıda anahtarı verde gitsinler :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yooo ben senle bir olamam:A Bişey benzeyecekse sen benim gibisindir:A
hadsiz senide sürgün ederiz.ss :A
tumblr_nxeo6kQbEU1qb64kco3_500.gif

Biraz Emre'yi analım. :A @Çiğdem-

Herkese bir şey oluyor anlamadım :A @Forumdash da ani panik ataklar oluşmaya başladı :A @XanTier de MalMan döneminden esintiler sunmaya başladı :A @gözlemci içinden Hulk çıkmıştı :A @destere bile tuhaflaştı ayoll mesaj silme adeti yoktu :A

@Harunnn60 da böyle bir dönem geçirmiş gidip dağ evinde kendini dağa bayıra vurup eski modunda geldi foruma :A Diğer arkadaşlarıda anahtarı verde gitsinler :A :A :A
@destere tuhaf gerçekten de mesaj silmeler, gizemli takılmalar, eski neşesinin olmaması :A Foruma büyü yapılmış gibi herkeste tat yok. :F

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Manik-depresiflik var bende doğru:X Git-gellerim bu yuzden:A

@destere tuhaf gerçekten de mesaj silmeler, gizemli takılmalar, eski neşesinin olmaması :A Foruma büyü yapılmış gibi herkeste tat yok. :F
Akşam burdaydı çok mu özledin köfteyi:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@destere önce profil mesajlarını sildi şaşırdım sonra konulardan da silmeye başladı kötü davranış :A Ayrıca bana diyor ama geceleri artık forumda göremiyoruz saat gece 1-4 arası forumda olmalı ama saat 5-6 civarlarda sabaha karşı geliyor :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Akşam burdaydı çok mu özledin köfteyi:A
Oda benim adımı çıkardı egolu diye ya. :( Bir arada sana Faruk diyordum. :F Algıda bir numara. :A

@destere önce profil mesajlarını sildi şaşırdım sonra konulardan da silmeye başladı kötü davranış :A Ayrıca bana diyor ama geceleri artık forumda göremiyoruz saat gece 1-4 arası forumda olmalı ama saat 5-6 civarlarda sabaha karşı geliyor :A
Kafası o zaman yerinen geliyordur anca :A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Açıklıyorum. @destere evlendi :A İşe giderken sabah erkenden uyanıp biraz forumda zaman geçiriyor:A
Oda benim adımı çıkardı egolu diye ya. :( Bir arada sana Faruk diyordum. :F Algıda bir numara. :A

Diyorum algıcı herif:X Neyseki artık etkisi yok. Kendisi bile dediklerine inanmıyor. İnansa forum yine matbaa haberleriyle filan dolar:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Açıklıyorum. @destere evlendi :A İşe giderken sabah erkenden uyanıp biraz forumda zaman geçiriyor:A

Diyorum algıcı herif:X Neyseki artık etkisi yok. Kendisi bile dediklerine inanmıyor. İnansa forum yine matbaa haberleriyle filan dolar:A

Benide evde kalmış yaşlı birisi diye algı etmiş @xemrexxx :kizgin: @Doğu fotomu gördüğünde yaşlı birisi sanıyordum seni demişti :F

Ama ben en azından kendimi göstelerek iddiayı çürüttüm sizde adınızın Faruk olmadını egolu olmadınızı kanıt sunmanız lazım yoksa işiniz zor :A :A :A

@Doğu

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Benide evde kalmış yaşlı birisi diye algı etmiş @xemrexxx :kizgin: @Doğu fotomu gördüğünde yaşlı birisi sanıyordum seni demişti :F

Ama ben en azından kendimi göstelerek iddiayı çürüttüm sizde adınızın Faruk olmadını egolu olmadınızı kanıt sunmanız lazım yoksa işiniz zor :A :A :A

@Doğu
Senin bizim arkamızda olman lazım canım ama sen hep malum kişinin arkasında oluyorsun :A :A