Kraliçe Çiğdem'in Forumda 4.Yılı (Tacı Takılıyor)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Oha Queen. :Z
Tebrik ederim. :Z

Sana çoooooooooook özel hediyem var. :Z
tumblr_ncwjnzEyDk1qdae4uo1_500.gif

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Nice mutlu yıllara inşallah uzun süre aramızda olmaya devam edersin. :bhr: @Çiğdem-

Konudaki mesajlara bakmadım bu yüzden hediyen daha önce verildi mi bilmiyorum. Yine de al bakalım. :Z

cukurun-yamac-kocovalisindan-ne-bekliyoruz_131510633667361687.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
zaten @Çiğdem- de beğenmemiş hediyemi onun için kaldırdım sayfadan :)
Ne hediyesi ayoll bu konuya şuan girdim yeni mesajlara henüz bakmadım :F bildirimler yığılmış onlara bakıyorum :A @Harunnn60

ay bu nasıl konu @Harunnn60 egokoliği seni resmen olmamış.ss ay neyse ablalarım @vadikızı harun bu konuyla sana bunak kraliçe @Dosi ye de devrik kraliçe diyor bence dalın harunu pataklayın çiğdemi kraliçe ilan etmiş.ss

ay neyse @Çiğdem- al sana hediye cadoloz @destere lerin çiftleşme resimleri:A
panda_love.jpg
BqMX-YDIAAArEM8.jpg
images
images
Hahahah aaa bu konuya daha bakmamıştım şuan yine diğer mesajlara henüz bakmadı @destere hediyemi beğenmemiş Çiğdem diyip sildim dedi kırılıp gitmiş hediye ne haberim bile yok :F @Harunnn60 göbek atar şimdi :F

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gelelim kutlama mesajımıza. Sayın Çiğdem hanım size forumda nice mutlu yıllar diliyorum. Hep beraber o mutlu geleceğe ulaşmamızı ve burada aldığımız keyife devam etmemizi diliyorum. :A @Çiğdem-

Buyrun bu da hediyeniz. Çok değişik ve fantastik bir hediye. :A
Çikolata falan yok sana. :A (Tabi gerzek demiyorum asla o manyak gibi). :A

Oha Queen. :Z
Tebrik ederim. :Z

Sana çoooooooooook özel hediyem var. :Z
tumblr_ncwjnzEyDk1qdae4uo1_500.gif

Nice mutlu yıllara inşallah uzun süre aramızda olmaya devam edersin. :bhr: @Çiğdem-

Konudaki mesajlara bakmadım bu yüzden hediyen daha önce verildi mi bilmiyorum. Yine de al bakalım. :Z

cukurun-yamac-kocovalisindan-ne-bekliyoruz_131510633667361687.jpg
Aaa çok teşekkürler arkadaşlar , hep birlikte daha uzun yıllara inş :Z:Z:Z

Aliço sevilmezmi harika bir hediye @MEnes ayrıca Aras ile karşılıklı delirdikleri sahnede süperdi :A

@Aserat Daha önce verilsede fark etmez fazla Aras göz çıkarmaz hediyem süper :Z

Hhaha Hediyen ilginç ama düşünmen yeter @Ahmed :Z:Z:Z

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ne hediyesi ayoll bu konuya şuan girdim yeni mesajlara henüz bakmadım :F bildirimler yığılmış onlara bakıyorum :A @Harunnn60

Hahahah aaa bu konuya daha bakmamıştım şuan yine diğer mesajlara henüz bakmadı @destere hediyemi beğenmemiş Çiğdem diyip sildim dedi kırılıp gitmiş hediye ne haberim bile yok :F @Harunnn60 göbek atar şimdi :F
Berbat bir hediye yollamıştı boşver. :F

ay bu nasıl konu @Harunnn60 egokoliği seni resmen olmamış.ss ay neyse ablalarım @vadikızı harun bu konuyla sana bunak kraliçe @Dosi ye de devrik kraliçe diyor bence dalın harunu pataklayın çiğdemi kraliçe ilan etmiş.ss

ay neyse @Çiğdem- al sana hediye cadoloz @destere lerin çiftleşme resimleri:A
panda_love.jpg
BqMX-YDIAAArEM8.jpg
images
images
Sen mezarına dön bakayım.o_O

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Berbat bir hediye yollamıştı boşver. :F

Sen mezarına dön bakayım.o_O
Aaa önceki sayfaya baktım senin alıntından gördüm :A @destere iyi alıştı bu mesaj silmelere bir daha bana yazdığı emsajı silerse kafasına oklavayı yiyecek :A :A :A

Ama yılbaşı tatiline ayrılmadan önce profilime çok cici bir hediye bırakıp gitmiş yine yaptı yapacağını sempatik sapık :A :A :A @MasacRE- @xemrexxx @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şaka yollu da olsa yapmayın böyle bişey @Çiğdem- kardeşim:)
insan kardeşine CW tavsiye eder mi ? :) düşmana bile öyle pis kanal tavsiye edilmez :)

Aaa önceki sayfaya baktım senin alıntından gördüm :A @destere iyi alıştı bu mesaj silmelere bir daha bana yazdığı emsajı silerse kafasına oklavayı yiyecek :A :A :A

Ama yılbaşı tatiline ayrılmadan önce profilime çok cici bir hediye bırakıp gitmiş yine yaptı yapacağını sempatik sapık :A :A :A @MasacRE- @xemrexxx @Forumdash
mesajlarım yarım saat durur herhangi bir tepki almadığımda silerim:) aha sana yarım saat süre? geldin geldin gelmedin bunuda sileceğim hogatha :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
insan kardeşine CW tavsiye eder mi ? :) düşmana bile öyle pis kanal tavsiye edilmez :)

mesajlarım yarım saat durur herhangi bir tepki almadığımda silerim:) aha sana yarım saat süre? geldin geldin gelmedin bunuda sileceğim hogatha :)

Gözlemci dizilerini ve yarışmasını iptal etti yani yayından kaldırdı bitirdi daha istediğin sahneye kavuşamadan bitti ne yapalım artık @Çiğdem- selenanın uyarlamasını yazmaya başlasa iyi olacak. @destere