NOW Tolgshow - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
10 yıldan fazla süredir 'Arkadaşım' olarak milyonların beğenisini kazanan Tolga Çevik ekranlara geri dönüyor.

Fırat Parlak'ın 'Yönetmen', Özer Atik'in ise 'Minik' olarak geri döneceği yapımda birbirinden eğlenceli skeçler ve ünlü konuklar izleyicileri bekliyor. İlk bölümüne Hülya Avşar'ın, 2. bölümüne ise Cem Yılmaz'ın konuk olacağı program ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.

Tolgshow, ilk bölümüyle bu akşam 23.30'da FOX'ta!

14.jpg

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Merakla bekliyorum inşallah güzel olur. Olmasa bile Tolga Çevik'i ekranlarda uzun süre görmek istiyoruz. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Açıyordum bende tam. :A Bekliyoruz. :bhr:
Kalbimdeki Deniz bitebilirse başlayacak inşallah ne bitmez diziymiş. Daha 15 dakikalık reklam verir bir de. :A

Bu arada sende gelişme var diyen hocayı gerçekten merak ediyorum. Varsa bile burada göremiyoruz ne o bitişik de eki. :A

Cem Yılmaz'lı bölüm gelecek hafta mı olacak, haftada bir mi program yani? @xBUGRAx Onu izleyebilirim çünkü Hülya Avşar'lı bölüme bakmam :D
Evet haftada bir. Sen nasıl olacak sanmıştın. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kalbimdeki Deniz bitebilirse başlayacak inşallah ne bitmez diziymiş. Daha 15 dakikalık reklam verir bir de. :A

Bu arada sende gelişme var diyen hocayı gerçekten merak ediyorum. Varsa bile burada göremiyoruz ne o bitişik de eki. :A

Önce ayrı yazdım valla sonra birleştirdim. :F Paranoyak ettin beni. :T O Hoca anlatışa bakıyor diyafram nefesi, göz teması falan. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Bir şey sanmadım ya tarihini merak ettim sadece :A Daha önce görmüştüm forumda Cem Yılmaz konuk olacak diye de daha vakit varmış erken duyum alınmış demek ki :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Önce ayrı yazdım valla sonra birleştirdim. :F Paranoyak ettin beni. :T O Hoca anlatışa bakıyor diyafram nefesi, göz teması falan. :A
İşte öğretmen olmak için sadece diyafram gerekmiyor. Ama böyle böyle pişeceksin. :A

Bu arada başlamadan önce UTF'ye de bir baksan fena olmaz hani. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı