EK'rem - The World Is Bigger Than Five (Dünya Beşten Büyüktür) | Yeni Klip

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash yeni bir haber konusu açtı

EK'rem - The World Is Bigger Than Five (Dünya Beşten Büyüktür) | Yeni Klip

thw-1024x576.jpg

ABD'nin Kudus'ü, İsrail'in başkenti olarak görmesinden sonra hem Türkiye hem de dünyada büyük yankı uyandırmış ve BM'de bu karar 128 ülkenin oyuyla red edilmişti. Cumhurbaşkan'ı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Dünya 5'ten Büyüktür" sözünü AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşçu önderliğinde şarkı oldu.

Süper Müzik etketiyle çıkan şarkının sözlerini Turgay Evren yazdiği müzik ve arajmanını Ali Tolga Demirtaş'ın üstlendi. Şarkıyı Ek'rem seslendir.

İşte O Şarkı

Orijinal formatta oku

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Harika olmuş:clapping::clapping: Eurovision'a katılsak keşke. Ukranya 1944 şarkısıyla kazandıysa belki bizde kazanırız. Kazanmasak bile iyi bir derece alırdık.Şimdi kimileri çığırtkanlık yapar ama müzik evrensel bir dildir:X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061
Ne var??? Geçen kurbanda inek kestim şimdi hindi ne fark var:A
hindi @Çiğdem- in en sevdiği hayvan oluyor bakma sen @destere benziyor diye pandaları seviyorum dediğine ; çiğdemin kendisi hindi gibidir , CW nin parlak oğlanları görünce hindi gibi kabarır ondan hindileri çok sever uzun lafın sopası çiğdem bu lafına çok kızacaj yani:A ben fazilet izlemeye gidiyom hadi çüzzz:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hindi @Çiğdem- in en sevdiği hayvan oluyor bakma sen @destere benziyor diye pandaları seviyorum dediğine ; çiğdemin kendisi hindi gibidir , CW nin parlak oğlanları görünce hindi gibi kabarır ondan hindileri çok sever uzun lafın sopası çiğdem bu lafına çok kızacaj yani:A ben fazilet izlemeye gidiyom hadi çüzzz:)
Ne var??? Geçen kurbanda inek kestim şimdi hindi ne fark var:A
Sincap dışında ne keserseniz kesin ayoll :A Birbirinizi bile olur :F