Kraliçe Çiğdem'in Forumda 4.Yılı (Tacı Takılıyor)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

NO6jqP.gif

Evet bugün biricik Çiğdem'in forumda 4.yılı.:bhr:
Kendisi ile yaklaşık 4 yıldır tanışıyoruz ve bu süreçte bana olan her daim sevgisi her daim koruyup kollaması ile adeta gerçek bir ablam gibi oldu.:love1:

İlk geldiği günden beri neşesi ile forumu hep güldürdü. :F Geldiği zamanlar forum tipik bir memur- devlet dairesi tarzında iken ondan sonra eğlenceli bir hal aldı. :A :A Belki bazıları der ne abarttın diye ama hepimiz Çiğdem'in neşeli ve komik mesajlarına hep gülmüşüzdür. :F
Çiğdem foruma geldiği zamandan beri türlü zorluklar çekti. Türlü suçlamalar, türlü algı oyunları. Ama bu oyunların hepsini bozdu.:Z:Z

İşte bu güzel insanın bu gün forumda 4.yılı
:bhr:
Umarım hayatında her şey istediğin gibi olur ve hep mutlu olursun. :Z:love1:

Forumda kadınların tekrar yükselişini başlatan Kraliçe Çiğdem'in artık tacını takma vakti gelmedi mi?:dancer: :A

:infodeskperson::headmassage::raisinghand::okay::personfrowning::personpouting::nogood::okay::raisinghand::personpouting::haircut:

beren-saat-e-132950GK.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

NO6jqP.gif

Kendisi ile yaklaşık 4 yıldır tanışıyoruz ve bu süreçte bana olan her daim sevgisi her daim koruyup kollaması ile adeta gerçek bir ablam gibi oldu.:love1:

İlk geldiği günden beri neşesi ile forumu hep güldürdü. :F Geldiği zamanlar forum tipik bir memur- devlet dairesi tarzında iken ondan sonra eğlenceli bir hal aldı. :A :A Belki bazıları der ne abarttın diye ama hepimiz Çiğdem'in neşeli ve komik mesajlarına hep gülmüşüzdür. :F
Çiğdem foruma geldiği zamandan beri türlü zorluklar çekti. Türlü suçlamalar, türlü algı oyunları. Ama bu oyunların hepsini bozdu.:Z:Z

Forumda kadınların tekrar yükselişini başlatan Kraliçe Çiğdem'in artık tacını takma vakti gelmedi mi?:dancer: :A

:infodeskperson::headmassage::raisinghand::okay::personfrowning::personpouting::nogood::okay::raisinghand::personpouting::haircut:

ne pis bir konu açmışsın oysa şimdi ben açsaydım bu konuyu konunun çevresini lalelerle güllerle bezerdim konunun ön tarafınada kırmızı halı sererdim :) böyle konumu olur :)

kutlarım @Çiğdem- şimdi hediye falanda istersinde onu ilerleyen zamanlarda şey yaparız :)
aklıma gelmişken bugün senin 4. yılınsa bu aynı zamanda benim sana asılmamında 4. yılı oluyor:) benim konum nerde öyle bir konuda açılmalı bence :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Forumun en uzun süreli kadın üyesi, hası da diyebiliriz. :Z Benim de canım, güzel bacım ve her gün konuşup da laf bitiremediğim. :bhr:

İyi ki varsın, iyi ki bizimlesin. İnşallah nice güzel yıllarını da kutlayabiliriz, hep bizimle ol. :love1: :Z

Kaliteli hediyelerinden başlıyorum...
Coikfn4WIAAqqOd.jpg

54665d34f6309a10e04836fc

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Tebrikler kraliçemiz. Umarım uzun süre burada kalırsın :bhr: @Çiğdem-

Bu ilk hediyem Forumda 90.yılını kutlarken :bhr:
s-be4665c83b62599757a33f2025259ef7a32ce436.jpg
Bu benim hazineden. Herkese açmam değerini bil :D Geçmişi hatırlayınca dinle :bhr:
Müzik kızısın bu da son hediyem :D Buna reçete yok sabah akşam her durumda dinlenir :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

NO6jqP.gif

Ahhh çok teşekkürler cnm @Harunnn60 :bhr: Duygulandırdın beni :T

4 Yıldır hiç öyle küs kalmadık seni nekadar sevdiğimi sende biliyorsun :bhr: sizin gibi güzel insanları tanıdığım için forumdan hiç kopamadım şuankı düşüncelerini görüncede zaten buna deymiş bende sana çok değer veriyorum iyiki varsınız :bhr::bhr::bhr:

Foruma ilk geldiği avatarı taktım :Z:Z:Z

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ne pis bir konu açmışsın oysa şimdi ben açsaydım bu konuyu konunun çevresini lalelerle güllerle bezerdim konunun ön tarafınada kırmızı halı sererdim :) böyle konumu olur :)

kutlarım @Çiğdem- şimdi hediye falanda istersinde onu ilerleyen zamanlarda şey yaparız :)
aklıma gelmişken bugün senin 4. yılınsa bu aynı zamanda benim sana asılmamında 4. yılı oluyor:) benim konum nerde öyle bir konuda açılmalı bence :)
Yaa ben açarsam kaliteli açarım. :A

Ahhh çok teşekkürler cnm @Harunnn60 :bhr: Duygulandırdın beni :T

4 Yıldır hiç öyle küs kalmadık seni nekadar sevdiğimi sende biliyorsun :bhr: sizin gibi güzel insanları tanıdığım için forumdan hiç kopamadım şuankı düşüncelerini görüncede zaten buna deymiş bende sana çok değer veriyorum iyiki varsınız :bhr::bhr::bhr:

Foruma ilk geldiği avatarı taktım :Z:Z:Z
İyi ki varsın :love1:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumun en uzun süreli kadın üyesi, hası da diyebiliriz. :Z Benim de canım, güzel bacım ve her gün konuşup da laf bitiremediğim. :bhr:

İyi ki varsın, iyi ki bizimlesin. İnşallah nice güzel yıllarını da kutlayabiliriz, hep bizimle ol. :love1: :Z

Kaliteli hediyelerinden başlıyorum...
Coikfn4WIAAqqOd.jpg

54665d34f6309a10e04836fc

Tebrikler kraliçemiz. Umarım uzun süre burada kalırsın :bhr: @Çiğdem-

Bu ilk hediyem Forumda 90.yılını kutlarken :bhr:
s-be4665c83b62599757a33f2025259ef7a32ce436.jpg
Bu benim hazineden. Herkese açmam değerini bil :D Geçmişi hatırlayınca dinle :bhr:
Müzik kızısın bu da son hediyem :D Buna reçete yok sabah akşam her durumda dinlenir :D
Ahh çok teşekkürler arkadaşlar @Harunnn60 özenmiş cici bir konu açmış bence @destere :Z:Z:Z Senden de bir jest beklyiorum hediye olarak yani madem 4 yıldır bana asılıyorsun 1 hediyeyi çok görmezsin :A :A :A

@Yiğitt Senle sohbetlerimden herzaman büyük keyif alıyorum biliyorsun . En iyi kız arkadaşım sensin derim hep , sen olmasan kendimi yalnız hissedbilirdim o bakımdan :Z:Z:Z

Ooo çok teşekkürler @S.G.A.T. Eskiden tanıyordum seni zaten ama forumda aktif olmamana içerliyordum umarım hep forumda olursun :bhr: Şarkılarını dinleyecem şimdi
:Z:Z:Z

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
@Çiğdem- Forumun tatlı cadısı biliyorsun sana öyle hitap ederim ben 4.yılın kutlu olsun nice senli yıllara inşallah :D

sen sincabı seversin:D

Ve..Mustafa sandal eski bir şarkısını armağan edeyim dedim :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tebrik ederim Çiko'm.:bhr: Bol boncuklu yıllar diliyorum.:A

Hediyem Emir Kozcuoğlu ve şeker portakalımız. Hayatımda izlediğim en tatlı baba kız.:bhr:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ahh çok teşekkürler arkadaşlar @Harunnn60 özenmiş cici bir konu açmış bence @destere :Z:Z:Z Senden de bir jest beklyiorum hediye olarak yani madem 4 yıldır bana asılıyorsun 1 hediyeyi çok görmezsin :A :A :A

@Yiğitt Senle sohbetlerimden herzaman büyük keyif alıyorum biliyorsun . En iyi kız arkadaşım sensin derim hep , sen olmasan kendimi yalnız hissedbilirdim o bakımdan :Z:Z:Z

Ooo çok teşekkürler @S.G.A.T. Eskiden tanıyordum seni zaten ama forumda aktif olmamana içerliyordum umarım hep forumda olursun :bhr: Şarkılarını dinleyecem şimdi
:Z:Z:Z
ne pis bir huyun var kötülerden gelen en ufak hediyeye tav oluyorsun hogatha neresini beğendin konunun :) oysa ben açsam şimdi nasılda övmüştüm seni:) bir göklere çıkartıp bir yerlerde süründürürdüm :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Taç takıcağız sus bakayım. :bağır: :A:A
hediye olarak jensen bekliyordur şimdi, hediye bir türlü gelmeyince hayal kırıklığına uğrayıp uyumaya gitti :)

@Çiğdem- Forumun tatlı cadısı biliyorsun sana öyle hitap ederim ben 4.yılın kutlu olsun nice senli yıllara inşallah :D

sincap harika ama sandalye hediyesi gözlerimizi bozuyor :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gerçek Kraliçe'nin yanında sen ancak Traliçe olursun @Çiğdem- :A

İyi ki hoşgelmişsin CWdash'ım benim :bhr:

Tebrik ederim Çiko'm.:bhr: Bol boncuklu yıllar diliyorum.:A

Hediyem Emir Kozcuoğlu ve şeker portakalımız. Hayatımda izlediğim en tatlı baba kız.:bhr:

Ahhh çok tatlılar gerçekten , Deniz babası olarak Emir i seçmişti zaten , babamı vermem repliği hala kulaklarımda @sokak sanati :bhr::bhr::bhr:

Çok tşşk cnm Sincap ve Mustim hayat anlamalrım tabikide @vadikızı :bhr::bhr::bhr:

Tşşkler @Forumdash ilk geldiğim gün senle konuşmuştuk Supernaturala nasıl konu olamz diye açtırmıştık zaman ne çabuk geçiyor :( :( :(