Yılbaşı Haftası Nedeniyle Yayınlanmayacak Olan Diziler

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Yılbaşı Haftası Nedeniyle Yayınlanmayacak Olan Diziler

117947E2-8D1D-4FE5-8E90-864C16659E77.jpeg

Yılbaşı haftasının gelip çatmasıyla birlikte diziler de ekrana ara vermeye başlıyor.

Reklam gelirlerinin çok düşük olması nedeniyle yeni bölüm yayınlamayacak dizileri aşağıda bulabilirsiniz. Yeni haberlerle birlikte liste güncellenecektir.
  • 1 Ocak Pazartesi: Söz, Çukur, Siyah Beyaz Aşk, Kırgın Çiçekler, Yalaza
  • 2 Ocak Salı: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Ufak Tefek Cinayetler, Kadın, Kızlarım İçin
  • 3 Ocak Çarşamba: Diriliş: Ertuğrul, Meryem, Hayat Sırları (gün değiştirdi)
  • 4 Ocak Perşembe: Vatanım Sensin, Bizim Hikaye, Kanatsız Kuşlar, Siyah İnci
  • 5 Ocak Cuma: İstanbullu Gelin, Arka Sokaklar, Aşk ve Mavi, Şevkat Yerimdar, Kalp Atışı
  • 6 Ocak Cumartesi: Fazilet Hanım ve Kızları, Yeni Gelin, Kalbimdeki Deniz, Bahtiyar Ölmez
  • 7 Ocak Pazar: Savaşçı, Çocuklar Duymasın, Cennet'in Gözyaşları
Orijinal formatta oku

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Diğer haftada olmucaklar 2-3 hafta diziler olmucak napacaz bakalım :(

@Yiğitt Film falan koyarsınız umarım yabancı kanalınıza :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Diğer haftada olmucaklar 2-3 hafta diziler olmucak napacaz bakalım :(

@Yiğitt Film falan koyarsınız umarım yabancı kanalınıza :A
Aslında bir yanlış anlama olabilir. Mesut Yar iki hafta deyince iki haftalığına yoklar dedik ama sanırım değişen bir şey yok. Sadece bölümler arasındaki süre 2 hafta olacak ama ara yine bir haftalık. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında bir yanlış anlama olabilir. Mesut Yar iki hafta deyince iki haftalığına yoklar dedik ama sanırım değişen bir şey yok. Sadece bölümler arasındaki süre 2 hafta olacak ama ara yine bir haftalık. :A
Aaa yani gelecek hafta yoklar 1 bölüm ama diğer haftada olmayacak öyle değilmi Geçen yıl nerdeyse 1 ay yapmıştı Eşkiya hatta arayı :A :A :A Ama diğer diziler abartmaz 2 bölüm yayınlamaz sanırım :F @Yiğitt

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aaa yani gelecek hafta yoklar 1 bölüm ama diğer haftada olmayacak öyle değilmi Geçen yıl nerdeyse 1 ay yapmıştı Eşkiya hatta arayı :A :A :A Ama diğer diziler abartmaz 2 bölüm yayınlamaz sanırım :F @Yiğitt
Sanırım değil. Ama benim tahminim belki gerçekten de iki hafta verebilirler ama sanmıyorum. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Söz 15 Ocak'ta gelecekse Çukur 8 Ocak'ta dönerse iyi.. Zirve bizimdir :A

Kadın 9 Ocak'ta yayınlanacakmış. Hazır EDHO ve UTC bu ay yokken zirve benim der gibi hemen vermiş fragmanı.:A

Meryem ve Diriliş 10 Ocak'ta yoksa BG'nin tutma ihtimali yüksek. Bundan zarar gören de Meryem ve Adı Zehra olacaktır.

Hazır Perşembe hiç birşey yayımlamayacakken Yuvamdaki Düşman yayınlansa keşke... KK da final yapar artık.

Cuma gününde ise hiç değişiklik olmaz da yeni yılda Kalp Atışı Pazar gününe alınsın artık diyorum.

Hayaller hayaller.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Söz 15 Ocak'ta gelecekse Çukur 8 Ocak'ta dönerse iyi.. Zirve bizimdir :A

Kadın 9 Ocak'ta yayınlanacakmış. Hazır EDHO ve UTC bu ay yokken zirve benim der gibi hemen vermiş fragmanı.:A

Meryem ve Diriliş 10 Ocak'ta yoksa BG'nin tutma ihtimali yüksek. Bundan zarar gören de Meryem ve Adı Zehra olacaktır.

Hazır Perşembe hiç birşey yayımlamayacakken Yuvamdaki Düşman yayınlansa keşke... KK da final yapar artık.

Cuma gününde ise hiç değişiklik olmaz da yeni yılda Kalp Atışı Pazar gününe alınsın artık diyorum.

Hayaller hayaller.
Meryem sadece yılbaşı haftası yayınlanmayacak, 10 ocak'ta yayın var. :-) Diriliş'te yılbaşı haftası varmış eğer son dakika değişikliği olmazsa tabii.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Dün 3 ocakta Driliş var diye fragmanı gösterdi TRT 1