Netflix, Türkiye'de En Çok Hangi Dizileri İzlediklerini Açıkladı!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sherlock yeni bir haber konusu açtı

Netflix, Türkiye'de En Çok Hangi Dizileri İzlediklerini Açıkladı!

Netflix-Logo-Print_CMYK2-1024x767.jpg

Netflix, Türkiye’de en çok hangi dizilerin izlendiğini açıkladı.

İşte Türk kullanıcıların en çok izlediği Netflix Orijinal dizileri:

10) Marvel's Iron Fist

9) You Me Her

8) The OA

7) GLOW

6) The Seven Deadly Sins

5) Gilmore Girls: A Year in the Life

4) Atypical

3) Friends from College

2) Santa Clarita Diet

1) Marvel’s The Defenders

Ayrıca Netflix, önümüzdeki yıl 80 orijinal film yayınlayacağını açıkladı.
Orijinal formatta oku

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
atypical güzel bir dizi izlemeyenlere tavsiye ediyorum özellikle @Forumdash bu diziye başlamadıysan mutlaka başla sam karakteride ilginç ama ben tabi kızkardeşi casey e vurulmuştum :)
@Çiğdem- sende seveceksindir diziyi :)
@MasacRE- @MEnes @Harunnn60 @Doğu @mrt-06 @XanTier @gözlemci @cookies izlemediyseniz sizede tavsiye ederim :)

Marvel’s The Defenders :Z:Z
iron fist i ilk ona ben soktum :) ama jessica jones un listede olmaması büyük kayıp :)

the OA dışında izlemiyorum, yine sınıfta kalmış seçimlerimiz:A
onada bakmıştımda başrolde mal gibi bir sarışın vardı açılmadı bir türlü :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
atypical güzel bir dizi izlemeyenlere tavsiye ediyorum özellikle @Forumdash bu diziye başlamadıysan mutlaka başla sam karakteride ilginç ama ben tabi kızkardeşi casey e vurulmuştum :)
@MasacRE- @MEnes @Harunnn60 @Doğu @mrt-06 @XanTier @gözlemci @cookies izlemediyseniz sizede tavsiye ederim :)

iron fist i ilk ona ben soktum :) ama jessica jones un listede olmaması büyük kayıp :)

Sen de Netflix'ten OZARK denen diziyi izle:X Bi kişi daha izliyordu hatta:X @MEnes yada @MasacRE- tam hatorlayamadım(b)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

8 bölüm 30'ar dakika diyor. Uygun bir günde tüketebilirim konusu da güzele benziyor. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@OzaN İzliyormuş hevesim kaçtı ayoll :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061

geçen sene 1.tudorstu bak resmen kalite :X
Tudors2.JPG

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen de Netflix'ten OZARK denen diziyi izle:X Bi kişi daha izliyordu hatta:X @MEnes yada @MasacRE- tam hatorlayamadım(b)
8 bölüm 30'ar dakika diyor. Uygun bir günde tüketebilirim konusu da güzele benziyor. :)
Ben izliyorum :D Evet @destere Ozark da iyidir, bak bir ara bence :)

bana tavsiye ettiğiniz ozark ı siz demeden önce keşfedip tüketmiştim zaten :) ilk sezonki tüm bölümleri iki günde bitirdim harikaydı ve @Çiğdem- e de profilinde tavsiye etmiştim diziyi :)
benim favorim ruth adlı kızdı @Forumdash :) öyle serseri tipli kızlara aşığım :) martinin kızı charlotte da fena sayılmaz ama çok mal duruyordu yani ilk yakaladığı oğlanla işi pişirmesi fiyaskoydu insan ağırdan alır biraz :) şimdi ben ozark ı izlediğime göre siz artık atycipal i izlersiniz :)

@OzaN İzliyormuş hevesim kaçtı ayoll :A :A :A
izlememiştir izlemeye başlayıp bırakmıştır ama sen mutlaka izle :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bana tavsiye ettiğiniz ozark ı siz demeden önce keşfedip tüketmiştim zaten :) ilk sezonki tüm bölümleri iki günde bitirdim harikaydı ve @Çiğdem- e de profilinde tavsiye etmiştim diziyi :)
benim favorim ruth adlı kızdı @Forumdash :) öyle serseri tipli kızlara aşığım :) martinin kızı charlotte da fena sayılmaz ama çok mal duruyordu yani ilk yakaladığı oğlanla işi pişirmesi fiyaskoydu insan ağırdan alır biraz :) şimdi ben ozark ı izlediğime göre siz artık atycipal i izlersiniz :)
Bakılması gereken okadar önemli dizin var cins cins diziler peşindesin @xemrexxx gibi
:A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

izlememiştir izlemeye başlayıp bırakmıştır ama sen mutlaka izle :)
Benim de favorim Ruth, sen genelde yanlış kişileri beğenirdin hayret bu sefer doğru seçim yapmışsın :A Atypical bilmiyorum ya şu an zor gibi, daha tüketilecek çok dizi var :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ney ki konusu fantastik mi :A :A :A
ozark ımı soruyorsun atycipal imi ozark ı izle önce ozark dahada güzel :) işin içinde mafyası kara parası şuyu buyu var senin edhoyu çağrıştırabilir ordan bir bağ kurabilirsin diziyle :)

Benim de favorim Ruth, sen genelde yanlış kişileri beğenirdin hayret bu sefer doğru seçim yapmışsın :A Atypical bilmiyorum ya şu an zor gibi, daha tüketilecek çok dizi var :A
ruth u kimseye kaptıramam kusura bakma onu kendime ayırdım :) atycipal sıradan bir aile dramı arada yer yer komedininde olduğı lisedeki iki kardeşin hikayesi öyle çok büyük aksiyon bekleme ama işte ordada serseri ruhlu casey var sırf onun için bile izlenir yani :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ozark ımı soruyorsun atycipal imi ozark ı izle önce ozark dahada güzel :) işin içinde mafyası kara parası şuyu buyu var senin edhoyu çağrıştırabilir ordan bir bağ kurabilirsin diziyle :)
2 farklı dizimi onlar bende tek dizi sanıyorum :F

Ozarka belki bakabilirim 10 bölüm oynamış ,Cw dizilerim Noel tatiline giricekler :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2 farklı dizimi onlar bende tek dizi sanıyorum :F

Ozarka belki bakabilirim 10 bölüm oynamış ,Cw dizilerim Noel tatiline giricekler :A
ozark a bak mutlaka yalnız ben netflix den izledim diğer sitelerde varmı yokmu bilemiyorum ama büyük ihtimalle vardır :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

ruth u kimseye kaptıramam kusura bakma onu kendime ayırdım :) atycipal sıradan bir aile dramı arada yer yer komedininde olduğı lisedeki iki kardeşin hikayesi öyle çok büyük aksiyon bekleme ama işte ordada serseri ruhlu casey var sırf onun için bile izlenir yani :)
Ruth zor kızdır boşver onu sen, Martin'in kızını al o kolay lokma :A Atypical de tırt bir şeye benziyor izlemem herhalde onu ya benim aklımda daha güzel diziler var :A