YS Halkın Polisi 252.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
XXYzzk.jpg

upload_2017-12-7_19-3-4.png

Halkın Polisi
252.Bölüm
Çoc
uk Esirgeme Kurumuna bağlı olan yetimhaneye Yapılan bombalı saldırıda 40 nin üstünde ölü çok sayıda ağır yaralı
Giresun emniyettinden Aslı komiser Bütçe şube müdüründen Çiğdem müdür ve ekibinden gelen emir Ali Ozan Müdür ve ekibini filistinle gazzeye yolladrlar
Ben senin Tarihte görmediğim en büyük efsanevi düşmanım işiniz bitti Selim elinde Ali Ozan Müdür onu kurtarmak istiyorsan benimle yüz yüze karşılaşıcaksın

Ali Ozan Müdür bunun tuzak olduğunu Anlar Ekip Kendini Gazzede bulur Selimi Gazzede bir camiye bırakmış ama bomba vardır orda cumadır cuma namazında patlayacaktır bomba Bebek arabasında kamera vardır eğer bombayı imha ederseniz bitersiniz tek bir tuşa basıp camiyi havaya uçuruyum kamera
var ne yapıca bide böcekler var bu filistin güvenli değil her yerden izliyor sanki bir cadı gibi Ali Ozan Müdür aklındaki fikri uygular
Kameraya gider Merhaba Cadıcılığa merakın çok galiba ben cadı değilim Ben bir pahdişahım o osmanlıda pararel devlet haremden çıkmasa yıkılmayacaktı ben pahdişah olacaktım Güç uğruna evlatlarını öldürdüler Kösemde safiye sultan gibi oldu ve benim eşimde sultan olacaktı ama hiç bişey için geç gelir yakında bütün cihana hakim olacağız ya yanımızda yer alacaksınız yada yok olacaksınız

Kimse bu ülkeyi bölemedi sende bölemeyeceksin unutma lider bunu
ve çocuğu kurtarır ve adresi bulur baskına gider cami bombalı saldırıdan kurtulur bomba imha edilir Ali Ozan müdür ve lider karşı karşıya gelir ve çatışma sonucunda adamı patlatırlar ama adam ölmemiştir
ama silahla gazzede çatışırlar ve yedek bombaya basarlar kudüste patlar bomba çarmığa bomba koynuşlar canlı bomba
Liderin sağ kolu Kaç arkadaşımız öldü hepsinin intikamını alıcağız ama İstanbulda silahlarımıza el koydular ne filistinden ne israilden nede mısırdan bu iş bu kadar Kolay bitmeyecek demi
Lider bitmeyecek İstikamet İstanbul orayı kana bulucağız
Ama bide Polat kara vardır ekip onu yakalamak için herşeyi yapar
Polat Kara Ali Ozan Müdür ve ekibini durdurmak için bir platonik Aşık çetesini üstüne yollama kararı alır Başında bu ekibin Sinem vardır
Hayal gücü olmayanlar Hayal gücü olanları öldürüyordur ve bir erkekle kız buluşmuşten onlar mum ışığında yemek yerken bir keskin nişancı vurur hayal gücü olan bir kızdır
Ali Ozan Müdür bu işlerden uzak durun yoksa sıra sizin tanıdıklarınızda senin tanıdıklarının tamamı hayal gücü yüksek ve sanat sever kitapta okuyorlar Hadımköyde olan durum bir hamburgercide olan bu ölümler ve palyonçonun üstünde mesaj var daha bitmedi Ali Ozan Müdür ve Ekibi
Hakan Komiser bu ne cinayeti Hayal gücü cinayeti insan ilk okul öğrencilerini öldürürmü ve özellikle kızları.
252.Bölümün Sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @Revan @Denizz19 @Yiğitt @Destere @gözlemci @papuleoo @ömer karataş @mrt-06 @Dosi @S.G.A.T. @XanTier

253.Bölüm fragmanı
Ali Ozan Müdüre büyük oyun Ali ozan Müdüre liseden platonik aşık olan bir kız ortaya çıkıyor ve polat kara hayal gücü yüksek olanları öldürmeye devam ediyor
Aldatma tuzağı kurup serap güçoğlu her kızın kafasından vuruyor 20 kurşunla galatasaray derneğine bombalı saldırı sevgilisi fanatik beşiktaşlı oyüzden Savcı Neslihan ve arkadaşları peşinde. Halkın Polisi Tehlike dolu bölümüyle cuma günü Kanal Yenisuda
@xBUGRAx

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Çok güzel olmuş hareketli bi bölüm olmuş Ali Ozan müdürle Polat bayağı bir karşı karşıya gelecek gibi

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
serapgüçoğlu her kızın kafasından vuruyor 20 kurşunla galatasaray derneğine bombalı saldır
:F:F
ellerin saglik :D

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Son düzenleme: