Haftanın Sahnesi | Oya ve Serhan'ın Romantik Anları (7. Bölüm)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ufak Tefek Cinayetler her hafta senaryosunun yanı sıra şarkı seçimleriyle de izleyiciyi mest etmeye devam ediyor. İşte son bölümün o etkileyici anları:

Ve Laura Pergolizzi'nin (LP) sesinden 'Lost on You' şarkısının tamamı:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Şarkıyı severim, dizi ile daha da zirve yapmış. :bhr:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE- ye söz verdim bunu izleyeceğim bir ara listeye ekledim :) ama bahsedilen dizi bumuydu başkasımıydı tam bilemiyorum :)

@MasacRE- çok bozuldu sen yokken kadın dizilerine iyice merak sardı ama sen ona bakma sakın kulak asma :A :A :A
Evet bu dizi :A Çiğdem zaten kıskançlığından sevmiyor diziyi her taraf güzel kadınlarla dolu çünkü ona aksiyon olsun sadece herifler her bölüm birbirini öldürsün yeter :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yabancı şarkı pek sevmem ama çok güzel olmuş sahneye, son sahne de olması ayrı bir damga vurdu. :D

Ah ah keşke Merve olmasaydı da direk evlendirseydik sizi. :bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Ben korkmuştum @destere bunu izleyecek diye ama 6 ay lık ara işe yaramış kadın dizilerinden kurtulmuş :Z:Z:Z
Evet bu dizi :A Çiğdem zaten kıskançlığından sevmiyor diziyi her taraf güzel kadınlarla dolu çünkü ona aksiyon olsun sadece herifler her bölüm birbirini öldürsün yeter :A
kız gecenin 3 ünde mi girdin konuya Allah bilir bu sahneyi izledikten sonra rüyanda @destere ile neler yaptın:A