Kırgın Çiçekler 100.Bölüm Özel Konuğu Oldum

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@MasacRE- oğlan resmini görene kadar konuya teşrif etmedi:) onunda huyunumu değiştirdiniz benden sonra eskiden böyle değildi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben değişmem rahat ol :A Etiket vardı ona bakmışken diğer mesajları da okudum herifle bir alakam yok :A

tamamen kötü bir tesadüf yani :)
konu hakkında ne düşünüyorsun yani böyle bir ortama gidipte cemreyi göremeden dönmek sencede basiretsizlik örneği değilmi yani olayı bu açıdan irdeleyelim diyorum :) sen kırk yıldır izlediğin diziye kırk yılda bir teşrif et hep yarışmalarda yarıştığın cemre yerine git serkan parlağıyla resim çektirip gel :) tam bir fiyasko sonuç :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,577
Puanı
1,061
konu hakkında ne düşünüyorsun yani böyle bir ortama gidipte cemreyi göremeden dönmek sencede basiretsizlik örneği değilmi yani olayı bu açıdan irdeleyelim diyorum :) sen kırk yıldır izlediğin diziye kırk yılda bir teşrif et hep yarışmalarda yarıştığın cemre yerine git serkan parlağıyla resim çektirip gel :) tam bir fiyasko sonuç :)
Cemre çok kısa ekranda gördüğün gibi değil çirozdu :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim için hiçbiri bir şey ifade etmiyor, oturup izlemedim hiçbir zaman bunu senin gibi :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,577
Puanı
1,061
Meral'le daha parlak foto çekinemedin mi:A gerisi karanlık olsa da olurdu:X Bu arada "senin koca ağızlı kızlar" nerde :A
Çekebildiklerim bunlardı :D biraz zamanlama hatası yüzünden çekemedim ama illa ki denk geliriz yine onlarla :A Mekan karanlıktı ambiyansı öyle neydem :D

Benim için hiçbiri bir şey ifade etmiyor, oturup izlemedim hiçbir zaman bunu senin gibi :A
Yalan söylediğin o kadR belli ki :Aa

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çekebildiklerim bunlardı :D biraz zamanlama hatası yüzünden çekemedim ama illa ki denk geliriz yine onlarla :A Mekan karanlıktı ambiyansı öyle neydem :D

Yalan söylediğin o kadR belli ki :Aa
Yok valla izlemedim ya, hatta bu kadar kişinin zamanında ciddi ciddi izlemiş olmasına şaşırıyorum şu anda :A Demek @Forumdash bile izlemiş ha, ondan hiç beklemezdim o_O

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben kızların hatrına kırk bölüm izledim ama yaşlandım resmen ağlaya ağlaya bir hal olduk :) tek güzel tarafı işte cemre ile merali görüp teselli oluyorduk :)