YS Dargın Çiçekler 1.Bölüm

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
cooltext267316619929064-png.57885

Siz Hangi Dargın Çiçekler rengisiniz?
Eylül Songül Kader Cemre Meral
Karakter Analizi
Eylül:
Ben çok sıska birisiyim adım Eylül bu eve taşındığım güne her gün lanet okuyorum , sucuklu yumurta kokusundan nefret ederim ancak ter kokusunu severim çünkü insanlar doğal kokmalı :A

Kader: Selam millet ben Kader, erkek düşkünüyüm hemde fazlaca ama ister istemez her gördüğüm erkeği sevebiliyorum, Cemre den nefret ediyorum çünkü geceleri çok horluyor ayrıca mutfakta yemek bırakmıyor :D

Cemre: Evet ben Cemre 120 kiloyum , herkes bana şişman gözüyle bakıyor ama ben ise çıtı pıtı 18 lik bir kızım eve ortağım ,hayatımdan mutluyum çünkü yemek yemek dünyanın en güzel eylemi :p

Meral : Ben evin en normal insanı olabilecek birisiyim , diğer kızlardan nefret ediyorum keşke aynı lisede okumasaydık :A Ama olsun evim var diye mutluyum tek kötü yanım ayaklarımın kokması onun içinde sürekli çabalıyorum :D

Songül: Bu evin en neşe dolu insanı benim adımdan anlaşılacağı üzere son gülen ben olacağım :A herkesi bu evden atmanın bi yolu vardır :D Evet kendimden bahsedeyim ben sarımsak yemeyi seven birisiyim sarımsak-kola karışımına bayılırım ,herşeyi sarımsaklı yermeyi severim :X

1.Bölüm
Mahalleye yeni gelen 5 kız herkesin dikkatini çekmişti , Cemre kıçını çeke çeke zar zor ilermeye çalışıyordu. Lise devri bitmişti, kızlar kapıya kadar geldiler ve içeri girmeye hazırlanıyorlardı.

Çiğdem: Ablaaa, Ablaaa koş gızz karşı eve birileri geldi galiba yeni sahipleri , aralarında şişkomsu bi kız da var hahah diye kahkaha atar

Melek: ayy ne çığırınıyon çocuğunu kartal kapmış fatma girik gibi ,

Çiğdem: Kızz şişko diyerek Cemre'ye seslenir ancak Cemre'nin hiç umrunda olmaz .

Melek: birde şişko diye sesleniyor gir içeri kız dedikodu çıkacak senin ona asıldığını zannedecekler ,diyerek Çiğdem'i pencereden içeri çeker.
....
Songül: Kızlar nihayet eve yerleştik Amerikadan kuzenim xemrexx gelecek kısa süre onu ağırlayacağız

Kader: Kız kim bu xemrexxx yoksa bizim xBuğraxxx in abisi mi oo

Songül: Öf saçmalama erkek geçti diye cümlemde hemen şehvete kapılıp heyecanlandın

....
xemrexx zili çalar bu sırada cama çıkan Çiğdem xemrexxx 'i görür görmez

Çiğdem: Ablaa ablaa koş bu karşıdakiler dün 1 bugün 2 eve erkek atıyorlar :eek:

Melek: Yine ne oldu kız , erkek görmüş kızkurusu gibi bağırınıyon

Çiğdem: Evett evett erkek gördüm karşıdakiler eve attı bile sen kaçırdın geçmiş olsun
....
xemrexxx salona adımını atar atmaz burnuna bir koku gelir

Cemre: Allah'ım şu yakışıklılığa bakarmısın (iç ses) tam hayallerimin erkeğı

xemrexx:(İç ses) Bu ayı da kim ayol evin içinde mübarek fil besliyorlar

Cemre: Aaa bana bakıyor benden hoşlandı galiba

xemrexx: Ayy burası lahım gibi ayak kokuyor leşş ölmüş adeta

Meral: (İç Ses) Hemende çaktı hemen bana doğru bakıyor neyse ben çaktırmıyım

xemrexxx: Ayy kız bu koku nee , sıçsan daha iyiydi Allah aşkına ayakların ölmüşte mezarını kazan yok adeta diyerek burnunu kapatır
....
Evin içinde sarımsak kokusu bir yandan diğer yandan ayak kokusu almış başını gidiyordur.

xemrexx: Aaa vallahi ben kalamam bu evde, 2 gün olmadı mı siz taşınalı leş olmuş evin içi

Kader : Allahım erkekk, bayılırım ben buna diyerek xemrexxx 'in karşısına oturur

Kader: Eee daha daha nasılsın çok yakışıklısın

xemrexxx: Aaa sende kimsin böyle , ayrıca ben senin bildiğin erkeklerden değilim

Kader: ama erkeksin işte, sevdim seni

xemrexxx: Ayy hoşt köpek sen beni ne sandın ne yani gerçeği mi vurayım suratına

Bu sırada diğer kızlar kendi aralarında kavga etmeye başlarlar , xemrexxx de kafasını çevirir

Meral: Yeter artık paramı verinde ayrılayım evden bıktım hepinizden( masa örtüsünü çeker)

xemrexxx: Aa sen napıyorsun bu dizi total değil ki .ss hemen bırak masa örtüsünü

1.Bölüm Sonu

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@gözlemci eline sağlık :A burada da kokular varmış :F takıntın var anladık :A
Ben hiç bir karaktere uyumlu olmadım. En iyisi benim :F
Emreyi birebir yansıtmışsın :A
Sakın bana rol verme dizide :D
Bol reytingler dilerim :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Karakterler iğrenç hepsi birbirinden leş insanlar hiç sevmem.:A
Karizmatik karakter yok. Yarat karizmatik karakter yarat.:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yan rol verelim :A

Takıntım yok ama ne yazsam da ilgi çekse dedim :A :F
Yok yan rolde istemem :A ben mesela fotoğraf çektirmeyi sevmem.
Telefonumdaki resimlerin 98% inde yokum mesela :A
Dizilerde rol almayıda istemiyorum :A
bir radyo programına konuk olmuştum. Beni bir tv programına da davet etmişlerdi Kameraları sevmediğim için hayır demiştim :F
Gerçi ergenken gazeteye çıkmıştım o ayrı :A
Ay böyle yazıncada pek havalıymışım. Hepside farklı sebeplerden dolayı oldu. Gazete okul başarım, radyodaki ropörtajda iş imkanları hakkındaydı ve tv programıda siyaset ile ilgiliydi, genç nesillerin siyasete olan bakışı ile ilgili bir tartışma programıydı :D

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Yok yan rolde istemem :A ben mesela fotoğraf çektirmeyi sevmem.
Telefonumdaki resimlerin 98% inde yokum mesela :A
Dizilerde rol almayıda istemiyorum :A
bir radyo programına konuk olmuştum. Beni bir tv programına da davet etmişlerdi Kameraları sevmediğim için hayır demiştim :F
Gerçi ergenken gazeteye çıkmıştım o ayrı :A
Ay böyle yazıncada pek havalıymışım. Hepside farklı sebeplerden dolayı oldu. Gazete okul başarım, radyodaki ropörtajda iş imkanları hakkındaydı ve tv programıda siyaset ile ilgiliydi, genç nesillerin siyasete olan bakışı ile ilgili bir tartışma programıydı :D
Biz istemeyeni almıyoruz :A ama amacımız eğlenmek hep birlikte yoksa zaten ben bunu yazınca para almıyorum :F
Tabiki kameraları sevmeyeni de zorla çağıramazlar :DSende baya popiymişsin :A :F
bölümü akşam yorumlarım:D
Bekliyorum o güzel yorumlarını :bhr:
@gözlemci bayıldım gülmekten çok beğendim çok eğlenceli olmuş bölüm yaa:F:F
En çokta senin beğenmene sevindim abla ama halen mısır püskülüm okumamış burayı :A :F @denizz19
Açıkçası çok umudum yok:A
Benim de dizide Umut karakterine ihtiyacım vardı :A böylece benim umudum olacak :F
@gözlemci bune böyle @cookies in dizisini geçmiş
Neden öyle dedin nesi var senaryomun :A :F

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Biz istemeyeni almıyoruz :A ama amacımız eğlenmek hep birlikte yoksa zaten ben bunu yazınca para almıyorum :F
Tabiki kameraları sevmeyeni de zorla çağıramazlar :DSende baya popiymişsin :A :F

Bekliyorum o güzel yorumlarını :bhr:

En çokta senin beğenmene sevindim abla ama halen mısır püskülüm okumamış burayı :A :F @denizz19

Benim de dizide Umut karakterine ihtiyacım vardı :A böylece benim umudum olacak :F

Neden öyle dedin nesi var senaryomun :A :F

:F:FMısır püskülünn ünlü oldu görürmü seni artık