Kırgın Çiçekler 100.Bölüm Özel Konuğu Oldum

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
IMG-20171206-WA0004.jpg
ATV ekranlarında 29 Haziran 2015'te yayın hayatına başlayan fenomen dizi Kırgın Çiçekler'i duymayan eminim yok artık. Ve bildiğiniz üzere artık 3.sezondayız ve dizi reytingleriyle de adından hala bahsettirebiliyor. Artı 100 bölümü de geride bıraktık.

Şimdi gelelim olayın ayrıntılarına. Tüplü Televizyon sosyal medya firmasını duyanlarınız vardır diye düşünüyorum ve bu firma geçtiğimiz günlerde twitterda beni takip etmeye başladı tabi başta şaşırsam da ben de geri takip yaptım. 5 dakika sonra sizinle iletişime geçmek istiyoruz diye DM'den bir mesaj aldım ardından da telefon numaramı istedi ve verdim. Karşıdaki beyefendiyle gayet hoş bir sohbet ardından beni 5 Aralık Salı günü 20:30'da Etiler'e davet etti. Ancak ben daha çok bir sete davet olarak düşünmüştüm lakin öyle olmazken daha da güzeli oldu ve dizinin dün akşam gece 12'ye kadar süren 100.bölüm özel eğlence partisine davet etmişler. Etiler'de Kallavi denen içkili bir mekanda tüm oyuncuları görmenin mutluluğunu yaşarken, dizinin senaristi Yelda Eroğlu ile de oldukça güzel sohbetlerimiz oldu. Hatta karşılıklı telefonlarımızı bile aldık yine görüşeceğiz askerlik dönüşünde. :D

Neyse ben buluşma yerine geldiğimde kapıya izbandud gibi bir adam gönderdiler ve beni çok şık bir şekilde içeriye aldılar nasıl havalıydı var ya mekandan içeri girerken :F o kadar çok ayrıntı var ki unutabileceklerim olursa da onları konu mesajları içerisinde söylerim. Akabinde program açılışı dizinin müzikleri ve ekrana yansıtılan dizinin dünden bugünesi şeklinde videolarla başladık. Tabi bu arada ben bir kadeh içki içtim :A Daha sonra 100.bölüm özel pastası geldi ve oyuncular bunları kesti. Dizinin yönetmeni Serkan Birinci ise elindeki madalyaları tek tek oyunculara takarken o madalyalardan biri de bana geldi :D tabi ben onun elinden değil başka birinden aldım :A

Sonrasında ise eğlence başladı danslar, horonlar, şarkılar, türküler derken Altay, Mümin Sarıkaya, Elif Buse Doğan, İmera, Tuna Velibaşoğlu gibi isimler sahne aldılar ve şahane güzel vakit yaşadık. Bir küçük ayrıntı vereyim telefonumun bataryasında sıkıntı olduğundan şarjımın bitmesi sıkıntısıyla karşı karşıya kaldım ve telefonum kapanınca senarist Yelda Eroğlu'ndan rica ettim oyuncularla fotoğraf çekmek konusunda sağ olsun hemen çıkarıp kendi telefonunu verdi ve onun telefonuyla çekip bana yolladığı fotoğrafları şimdi sizlerle paylaşacağım. Beni davet etmelerinin özel bir sebebi var elbet o da twitter üzerinden diziyi 100 bölümdür takip ettiğimi görmeleri ve askere de gideceğimi bildikleri için özel bir jest olması. :D Yorumlarımı özellikle takip ettiklerini söylediler hatta. Neyse sorularınızı aşağıdan yazarsınız :A Şimdi günün en güzel fotoğrafları gelecek. Hepsiyle fotoğraf çekemedim elbette bazıları erken çıktı falan filan ama geneliyle yakaladım :F

IMG-20171206-WA0002.jpg
Ekli dosyayı görüntüle 57976
IMG-20171206-WA0005.jpg
IMG-20171206-WA0007.jpg
IMG-20171206-WA0018.jpg
IMG-20171206-WA0012.jpg
IMG-20171206-WA0017.jpg
IMG-20171206-WA0006.jpg

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Aynen senin için güzel bir gece ama dizinin antileri için itici bir gece olmuş :A

Senin adına sevindim denizim, ne güzel eğlenmişsin işte :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ee tabi bu diziye 100 bölüm katlanabilmek büyük başarı, normaldir davet edilmen :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aferiiin kedi olalı bi fare yakaladın.:A

Neyse ergen olanlar kimler onları merak ettim. Cemre seviyordun niye Cemre ile resim çekmedin.:A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aferiiin kedi olalı bi fare yakaladın.:A

Neyse ergen olanlar kimler onları merak ettim. Cemre seviyordun niye Cemre ile resim çekmedin.:A
En üst fotoğraf yani yazının üstündeki Meral zaten :D Kader ile çektim ben gece sonunda foto çekmek istemiştim ama Cemre Eylül ve Songül erken ayrıldılar mekandan o sebeple çekeledim :F

Ee tabi bu diziye 100 bölüm katlanabilmek büyük başarı, normaldir davet edilmen :A
Aslında güldürdü ama sen iticisin diye gülmüyorum :A

Çok beğendim Deniz. İnanılmazım şu an :A
Ciddi söyle beğenmedin mi :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
En üst fotoğraf yani yazının üstündeki Meral zaten :D Kader ile çektim ben gece sonunda foto çekmek istemiştim ama Cemre Eylül ve Songül erken ayrıldılar mekandan o sebeple çekeledim :F

Aslında güldürdü ama sen iticisin diye gülmüyorum :A

Ciddi söyle beğenmedin mi :D

Evli olanlar erken ayrılmış mekandan.:A
Ergen olanlar kim? Ne tür ergenlik yaptılar.:A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Arif'le en güzel olmuş fotoğraf erkekler arasında. :A
Yüzümüz tam görünmüyor aslında :A erken çektirebilseydim Neriman - Selin - Eylül - Songül - Cemre - Ejder vardı aslında Deniz Uğur vardı ama boş anıma denk geldi unuttum :F keşke Zehra da olsaydı ama kızı vardı Ali vardı Fadik hepsi erken kaçtı .ss

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yüzümüz tam görünmüyor aslında :A erken çektirebilseydim Neriman - Selin - Eylül - Songül - Cemre - Ejder vardı aslında Deniz Uğur vardı ama boş anıma denk geldi unuttum :F keşke Zehra da olsaydı ama kızı vardı Ali vardı Fadik hepsi erken kaçtı .ss

Arif içten gülmüş ondan sevdim. :D Ali @vadikızı için iyi olurdu. :A Neriman ve Zehra güzel olurdu idollerim. :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Adam king :A #denizinaskerleriyiz :A:A
Sağ ol kanka nasıl buldun :A

Evli olanlar erken ayrılmış mekandan.:A
Ergen olanlar kim? Ne tür ergenlik yaptılar.:A
Aynen Songül kocasıyla erken ayrıldı. Eylül de sevgilisiyle ayrıldı çıktılar Meral'in de sevgilisi yanındayken çektim kıskandı :A

Arif içten gülmüş ondan sevdim. :D Ali @vadikızı için iyi olurdu. :A Neriman ve Zehra güzel olurdu idollerim. :A
Neriman iyi döktürdü ama :F

@denizz19 harika bir yazı ama şuna takıldım :A "Karşıdaki beyefendiyle gayet hoş bir sohbet..." @Ahmed @Thequeer
Hoş bir sohbet işte :A