Jon Hamm Ekranlara Geri Dönüyor

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash yeni bir haber konusu açtı

Jon Hamm Ekranlara Geri Dönüyor

EP_6_Day_47_0582_RT_Final.1-1.jpg

Emmy ödüllü Mad Men'in yıldızı Jon Hamm, Hulu'nun yeni fantastik dizisiyle ekranlara geri dönüyor.

Tanrı'nın elçisi rolünde olacak Jon Hamm, Gabriel karakterini canlandıracak.Dizinin showrunner'ı Neil Gaiman karakteri şöyle tanıttı;

“Gabriel, Aziraphale’in olmadığı her şey; uzun boylu, yakışıklı, karizmatik ve kusursuz giyiniyor. Jon Hamm’in takvimi uygun olduğu için çok şanslıydık. Yine çok şanslıyız ki kitapların hayranı ve olağanüstü bir oyuncu"​

Terry Pratchett ve Neil Gaiman'ın çok satanlar romanından uyarlanan dizi 6 bölümden oluşacak. 2019 da yayınlanması planan dizinin çekimleri başladı.
Orijinal formatta oku

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Çiğdem- yaşlılardan da hoşlanıyordun dimi :X 6 bölümlük olması güzel izlerim. Belki de ilk hulu dizim olcak.

Mad Men izleyen siz sıkıcılar @Harunnn60 @destere izlermisiniz? :A
harika bir haber
sanırım forumda benden başka mad men izlemeyi başaran biri yok, toplam 7 sezondu muhteşemdi, 5 sezonu bir haftada bitirmiştim, kalan son iki sezonuda günü gününe takip etmiştim , favorilerim Elisabeth Moss ve Jessica Paré idi :) ama john hamm da oturaklı bir vatandaş yani john hamm tam @Çiğdem- lik yeni diziyi başbaşa izleriz hogathayla ama john hamm ın yanına kadın oyuncu olarak kim gelecek onuda öğrensem muhteşem olur tek başına hamm kazması işe yaramaz :)
@Harunnn60 sen boşuna bakma sayfaya Christina Hendricks le alakalı bir haber değilmiş :) sanırım kadın boobslarını taşıyamadığı için artık dizilere ara vermiş :)

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
harika bir haber
sanırım forumda benden başka mad men izlemeyi başaran biri yok, toplam 7 sezondu muhteşemdi, 5 sezonu bir haftada bitirmiştim, kalan son iki sezonuda günü gününe takip etmiştim , favorilerim Elisabeth Moss ve Jessica Paré idi :) ama john hamm da oturaklı bir vatandaş yani john hamm tam @Çiğdem- lik yeni diziyi başbaşa izleriz hogathayla ama john hamm ın yanına kadın oyuncu olarak kim gelecek onuda öğrensem muhteşem olur tek başına hamm kazması işe yaramaz :)
@Harunnn60 sen boşuna bakma sayfaya Christina Hendricks le alakalı bir haber değilmiş :) sanırım kadın boobslarını taşıyamadığı için artık dizilere ara vermiş :)
2-3 isim daha vardı da haberi dizinin görseli üzerinden yazayım dedim :X
Senlik bu varmış Adria Arjona @Çiğdem- :A
@xemrexxx önceden kadının resimli konusunu açmiş :eek: Hangi dizide lesbiyendi acaba :F
1047full-adria-arjona.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2-3 isim daha vardı da haberi dizinin görseli üzerinden yazayım dedim :X
Senlik bu varmış Adria Arjona @Çiğdem- :A
@xemrexxx önceden kadının resimli konusunu açmiş :eek: Hangi dizide lesbiyendi acaba :F
1047full-adria-arjona.jpg
bu muhteşem haber işte şimdi diziye gönül rahatlığıyla başlayabilirim:) ayrıca lezbiyen olmasıda beni ilgilendirmiyor yani öyle bir sahne yer alsada tek kız yerine iki kızı seyretmek daha zevkli olacaktır :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Forumdash adria arjonanın sayfası neresiydi o gün gözüme çarpmıştı şimdi aradım bulamadım malesef :)